Rage Against The Machine

Εγώ ακούω το Battle of LA…

Νταξ τι να πω για του RATM … μεγαλη αγαπη ας ερθουν μια φορα Ελλαδα κ θα παω χοροπηδωντας …

Υ.Γ. Καθε μερα απο τους στιχους τους μαθαινεις και κατι περισσοτερο

Γαμουνε οι ανθρωποι!Τεραστιο συγκροτημα,με τρομερους στιχοι και με απιστευτα γκαυλωτικα ριφακια…Δεκα μερες ειχα στησει πανυγηρι μολις ακουσα οτι επανασυνδεθηκαν!:DΕχει ακουσει κανεις αν εχουν σκοπο να βγαλουν κανενα καινουριο αλμπουμιδι;Τοσο λιωσιμο που εχουν φαει τα πορηγουμενα τους σε λιγο δεν θα παιζουν:p

Ο Μορελλος δηλωσε προσφατα σε συντευξη πως δεν εχουν τετοιο σκοπο παντως.

Ωχ,σαν πολυ τον πιανει στο στομα του τον Nightwatchman…:frowning:

Κορυφή!

Ήμουν και γω στο κότερο (aka συναυλία στην Πετρούπολη το 2000), και ειλικρινά, αυτό το live άλλαξε τον τρόπο που βλέπω τα μουσικά πράματα. Είχανε ξεκινήσει με διασκευή Kick out the jams, και στα καπάκια bulls on parade. Τι να λέμε τωρα! :bow2:

Βέβαια, τα παρατράγουδα που είχαν γίνει, τα αφήνω απ’έξω, ως οφφ-τόπικ. [-X

Κανενα νεο απο την υπερ-μπαντα??
Στο σαιτ παντως δεν κουνιεται τιποτα…:frowning:

Νομίζω πως δεν έχει νόημα να ελπίζουμε παιδιά. Μάλλον μόνο για συναυλίες επανασυνδέθηκαν. Ίσα για το χαρτζιλίκι (πονάει που το λέω για την αγαπημένη μου μπάντα). Και μην πει ότι βλέπει θετικά κανείς το να έρθουν και από Ελλάντα μεριά…

Ρε φιλε! Τετοια εξεγερση καναμε τον Δεκεμβρη… Τωρα που πεσαν λιγο τα πραγματα δεν αξιζουμε ενα λαιβ!!!
Εδω ο Μαρκος των Ζαπατιστας μας εστειλε μηνυμα κ οι RATM κωλοβαρανε?

Ναι θυμάμαι τι έγινε τον Δεκέμβρη, αλλά θυμήσου κι εσύ τι χαμός είχε γίνει όταν είχαν έρθει (και το καθεστώς μας σε ποια μεριά βρίσκεται, τι επιρροή ασκούμε σαν λαική δύναμη και σαν πολιτκή στον υπόλοιπο κόσμο. Μηδέν). Όση επαναστατικότητα και αν προσπαθούμε να βγάλουμε αυτοί προτιμάνε Αμερική σαν ήπειρο για συναυλίες, νομίζω το έχουν αποδείξει αρκετές φορές και πόσο μάλλον στο reunion που αυτή την περίοδο των RATM περνάμε. Μπορεί το reunion να είναι ίσα για να ξανανάψει ο κόσμος. Και δεν μου φαίνεται καθόλου απίθανο.
Προς αποφυγή παρεξηγήσεων το θέλω όσο καμία άλλη συναυλία ε…

oι ratm ειναι η καλυτερη συναυλια στην οποια εχω βρεθει,μακαρι να ερθουν και ας γινει οτι θελει8)
θυματα να μην εχουμε μονο…

Ειχες παει Πετρουπολη το 99 ή εχεις παει εξωτερικο??
Εγω το εξωτερικο για παρτη τους το σκεφτομαι σοβαρα… Του χρονου βαζω πλωρη!!!

To 2000 ήταν, όχι το '99. Την ημέρα που έπαιζαν Γαλλία-Ιταλία για τον τελικό του Euro… Είχα πάει και μετά είχα γυρίσει σπίτι και είχε δει τον τελικό σε βίντεο… Καλοκαίρι τρίτης γυμνασίου προς πρώτη λυκείου… Αααχχ… ωραίες εποχές…

αχαχαχαχ.
Έτσι όπως το παρουσιάζεις, θα νομίσει κανείς ότι ήταν ένα απογευματάκι σαν όλα τ’άλλα.:lol::lol:

Ενα νορμαλ απογευματακι ηταν με φωτιες, μπαχαλα και ξυλο. Που σου φαινεται το παραξενο?!?!?!?!?!

ΠΑΜΕ ΜΩΡΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑ!

Although guitarist Tom Morello has repeatedly turned down numerous offers to record again with Rage Against The Machine, rumours abound that the reunited political rap-rock giants will enter the studio in the near future to record their first album since 2000’s “Renegades”.

The band have not revealed a release date, nor confirmed if their longtime label Epic Records will handle the new album. Since reuniting in 2007, Rage Against The Machine have been touring and playing festivals almost non-stop. Vocalist Zach de la Rocha even found time to release a self-titled EP with former Mars Volta drummer Jon Theodore under the name One Day As A Lion.

Morello has also been sowing his creative seeds with his own solo project, The Nightwatchman, and according to him, that’s all he needs. “[The Nightwatchman is] my principal musical focus, as I see it, for the remainder of my life. From the earliest days of playing open mic nights at coffee houses, it was apparent to me that this music was as important to me as any music I’ve ever been involved in. It really encapsulates everything I want to do as an artist,” he says.

Right now, the band have no plans to tour or play any more live shows, although Morello noted that he doesn’t “see any reason to not play more shows”.

Morello noted that he doesn’t “see any reason not to play more shows”.

Κατά Ελλάδα μεριά ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!! :papas:

ρε τον Μορελλο παιζει να τον δουμε δευτερο σαππορτ στους ΝΙΝ, ετσι ειναι το τουρ τους σε αλλες χωρες O:)

:? any links???

Στο about me κοιτα