Rammstein Made in Germany Tour 1995-2011

ας τους φερει καποιος ρε παιδια!!!δεν χανεται τετοια συναυλια γαμωτοοοοοοοοοοοο!!!

χμ…σαν να μου κτυπαει ενα καμπανακι πριν απο λιγο καιρο, καλοκαιρι του 10:)

Εγω να μη τα ξαναλεω!!! 24.02.2012. ΛΟνδινο O2 Arena! Χαιρετε!!!

χθες βραδυ

και εδώ η έναρξη του show.
πραγματικό έπος.

Χαμός…

Αλλά που είναι το έπος Weisses Fleish;;;;;

Εντυπωσιακή εισαγωγή ως συνήθως,αλλά το stage και το γενικότερο στήσιμο μοιάζει ίδιο με την προηγούμενη περιοδεία.:-k

τι εννοεις???:-k

Άντε Λωρη ,Dettox ξυπνηστε και φέρτε του σε μικρότερο χώρο αυτή τη φορά …

Οι Rammstein , λογικα εχουν υψηλη αμοιβη… Και την 1η και τελευταια(:wink: φορα που ηρθανε δεν νομιζω οτι ειχε χαρει ιδιαιτερα η εταιρια απο την προσελευση του κοινου:wink:

Ειχε πολυ κοσμο απο οτι θυμαμαι ομως…
Ετσι κ αλλιως εγω τηα παω Newcastle…οσοι πιστοι προσελθουν, εχω χωρο στο εδιμβουργο (3 ωρες λεωφορειο/1.45~ τραινο)

Edit: Επισης θα ψηνα Rammlied, Ich Tu Dir Weh, Benzin, Seeman i Reise,Reise anti gia Amerika, Asche zu Asche kai Ohne Dich. Anyway, βλεπουμε

Το stage και το στησιμο επειδη ειναι greatest hits tour εχει στοιχεια απο τις 3 μεγαλες περιοδειες τους.(MUTTER ,REISE REISE ,LIFAD)

Όντως,σωστός.

Δεν είμαι φαν των greatest hits είτε περιοδειών,είτε δίσκων οπότε θα απέχω έτσι κι αλλιώς,αλλά ίσως ένα προσεγμένο dvd όπως τα συνηθίζουν οι μάστορες Rammstein δεν θα με χαλούσε.

Μαλλον κοντα στον Απριλιο θα βγει το DVD απο την περιοδεια που ηρθε και εδω.Απο Μοντρεαλ τον περασμενο Δεκεμβριο.

χαχαχ το σετλιστ ειναι ΑΚΡΙΒΩΣ ο,τι θα επελεγα για να φτιαξω greatest hits

ρε ακριβως λεμε…

συμφωνω!!!δεν χανεται τετοια συναυλια!!!φερ’τε τους…

οτι τα παιζουν αυτα τα 4-5 τραγουδια που ξερει ο νονφαν (κλεο) ο πρωτος λογος
και για το show ο δευτερος λογος.

μου λειπουν 2-3 λογοι :stuck_out_tongue:

Νεο single και βιντεο που κυκλοφορησε σημερα

Πολυ μετριο!

Πολυ κ*#λα τα video του Σταθη απο την εξορμιση του στην Βουδαπεστη για την συναυλια
Part 1:http://www.youtube.com/watch?v=7iu8oZlCImo&feature=player_embedded
Part 2:http://www.youtube.com/watch?v=XXuX6BD9jGs&feature=player_embedded

Ας τους φερει καποιος μην τους παρει ο Τil…:stuck_out_tongue: