Rammstein @ Terra Vibe, 28/06

Ε, σου λέει κάποιο απ’ τα δυο θα το πετύχω.

Ο ΑΝΘΕΛΛΗΝΑΣ!!

Ελα μωρε δινουμε και αξια στον καθενα που λεει το μακρυ του και το κοντο του.

p.s. mad boys…μπρρρρρρρρρρρρρρ ακομα τρεμω…

καλα ειναι γνωστο πως εδω μας πιανουν τον κ…

αχ εχε χαρη που χω τα μωρα…αλλιως θα ειχα ανεβει…ειναι ο μονος λογος που τα σκαω ακομα στις εγχωριες διοργανωσεις…

μονο οι συναυλιες ειναι φτηνες εξω ρε παιδια ολα…και σε ξενοδοχεια και σε ολα τι να λεμε τωρα

Από πού έβγαλες το συμπέρασμα ότι είμαι άλλος ένας απ’ τους αργόσχολους που θα πληρώσω για ποτό, για καφέ και τα συναφή που ανέφερες;

Το συγκεκριμένο thread αφορά στους Rammstein. Μην ανησυχείς, ξέρω από πότε με γαμάνε, εσύ πρώτος-πρώτος όμως θα μ’ έκραζες αν έσκαγα μύτη με αφορμή το συγκεκριμένο νήμα να πω τι ισχύει και τι δεν ισχύει γενικότερα.

Σου φαίνεται απ’ τα λεγόμενά μου να μη με νοιάζει και να το 'χω συνηθίσει; Ίσα-ίσα το αντίθετο, άλλους βλέπω να μην τους νοιάζει και να προβάλλουν τον fanboyσμό σα φθηνή δικαιολογία για την αγραμματοσύνη που τους διακατέχει.

Αν εμένα μου ζητήσουν 500? ( που και λίγα είναι αν αναλογιστείς τη διαφορά στο μέγεθος ) για να δω τον Waters, να τα δώσω δηλαδή;

Απλά έχετε το κλασικό πρόβλημα που έχει η πλειοψηφία των πανέξυπνων σ’ αυτή τη γαμωχώρα, που δε θέλετε ν’ ακούτε απόψεις που δε σας αρέσουν.
Ή με τον καλό λόγο στο στόμα θα 'μαστε, ή δε θα μιλάμε καθόλου, ένα τέτοιο πράγμα.

θεος ρε…

δεν το περιμενα τοσο ΓΑΜΑΤΟ το θρεντ…
παλι καλα που ειμαι φανμπους και το παρακολουθω τακτικα ρε :smiley:

Μερικοί εδώ μέσα επιβεβαιώνετΕ τη θεωρία της εξέλιξης.
Σας αγαπάω.:lol:

ρε παιδες τωρα…
σοβαρα σας φαινοντα πολλα τα 55 για ραμμσταην?
αμα δεν ειχαν ανακοινωθει τα 35ρια και τα 45ρια…
θα παραπονιοταν κανεις??
γιατι πιστευω οι περισσοτεροι περιμεναμε το εισητιριο απο 60 και πανω…

κ’εγω που δεν ειμαι, τακτικα το παρακολουθω…:stuck_out_tongue:

Ο Ξήγας να δείτε…

φανταζομαι σκηνικο

να επαιζαν οι ραμσταιν στο καραισκακη

και αν εσκαγε ο trivium13 με φανελα του σισε :stuck_out_tongue:

πωπωπω κολασαρα θα αρχιζαν τα πυροτεχνηματα 2 ωρες πριν τη συναυλια :lol::lol::lol:

αγαπαω :lol:

φανισπαλ σοβαρα σκεφτηκα να σου απαντησω αλλα σκεψου οτι ξεκινας ετσι :

Από πού έβγαλες το συμπέρασμα ότι είμαι άλλος ένας απ’ τους αργόσχολους που θα πληρώσω για ποτό, για καφέ και τα συναφή που ανέφερες;

που πρωτον δειχνει οτι δεν ξερεις ελληνικα … δωσε μια στα γρηγορα την ετοιμολογια της λεξης αργοσχολος και πες μου πως την κολλας με τα υπολοιπα …
αν τωρα οντως εννοεις αυτο που διαφαινεται οτι θες να πεις εισαι τιγκα καθυστερας και κομπλεξας … αλλωστε το επιβεβαιωνεις πιο κατω σε καθε λεξη σου, οποτε δεν εχω λογο να μην το πιστεψω . Αν θες στο αναλυω και απο πμ για να μην πειξουμε εδω περα …αλλα οχι οτι βλεπω να χει και νοημα και οχι οτι βλεπω να χω και πολυ ορεξη …αλλα τεσπα.

τωρα αν απλα τρολαρεις … εχεις το σεβασμο μου γιατι με εριξες χοντρα στην παγιδα σου :smiley:

Φανταζεσαι ρε;Ε ρε θα ριχναμε γελια:lol:

Όλα αυτά στις φαντασίες σας θα μείνουν αφού δεν υπάρχει το ενδεχόμενο να πήγαινα ποτέ σε τέτοια συναυλία. Πέραν τούτου, ακόμα και με φανέλα της ομάδας μου να έσκαγα (που δεν θα ήταν Σισέ αλλά Βαζέχα) τι θα πάθαινα; Σε συναυλία πας όχι σε ντέρμπι. Οι τραμπουκισμοί για τους βαρβάρους τριτοκοσμικούς, εδώ είναι πολιτισμένη χώρα.

Τον ορο πλακα,αστειο,χαβαλε τον εχεις ακουσει η μπα;:-k

[SIZE=“3”]“Es ist Zeit für Rache!”[/SIZE]

all together Τωρα:

[SIZE=“5”]’‘Wir müssen die Juden ausrotten’’[/SIZE]

ahahahahahhahah!!!
werden alles tun seife!!!

Graften Ellinikahnnen wre Gamiolidesch.

ΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

O,mackintosh,αμα διαβαζεις,νιωσε σε παρακαλω…:p…

XAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXA ΠΟΥΣΤΗ ΛΟΥΠΕΝ ΖΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ