Rammstein

Αυτο, μιλαμε γελαγα κανα πενταλεπτο, οχι τιποτα αλλο αλλα μου θυμισε και την φαση με Bruce να ανεμιζει την Βρετανικη σημαια στο Trooper οποτε μου φανηκε ακομα πιο αστειο:lol:

Απλα προσκυνω ταπεινα8)

οπως και του Mein Teil

η επιλογη “κανενα” που ειναι?

Γιατί; Άκουσες τους δίσκους και δεν σου άρεσαν;

οχι γιατι θεωρει τη μουσικη τους “βαρβαρη”

Καπου εξω απο το τοπικ.

Mutter με μικρη διαφορα ομως απο Reise,reise.

Παρότι το καλύτερο κομμάτι τους είναι στο Herzeleid (Du Riecht So Gut)… μάλλον Sehnsucht άνετα.

:wink:

Μεταξύ Sehnsucht και Mutter…

Χμ, μάλλον Mutter.

Thumbs Up.

Το Rosenrot μ’απογοητευσε λιγο, να δουμε και το καινουργιο

και εμενα λιγο…ειναι το μονο αλμπουμ που δεν χαιρομαι ολα τα τραγουδια!!!αλλα εχει καποια πολυ καλα οπως Benzin,Mann gegen mann,rosenrot,spring,zerstoren

Herzeleid με ετη φωτος διαφορα απο το αμεσως καλυτερο, που ηταν το αμεσως επομενο sehnsucht

Mutter είναι το αγαπημένο μου. Όντως το Rosenrot ήταν ολίγον τι απογοήτευση.

Herzeleid και για μενα.Μ’αρεσει αυτο το αλμπουμ πολυ !
Δοξα και τιμη στον συμμαθητη μου στο γυμνασιο που τους ακουγε απο τοτε :respect:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=7029&highlight=rammstein

:lock:

ελεος υπηρχε τετοιο θρεντ?:o

RAMMSTEIN Guitarist Discusses ‘Pussy’ Video

"Originally we were going to do a song like ‘Mein Teil’, a core-sounding song," says Kruspe. "But we were bored of doing the same thing again and again and I said, 'Let’s do ‘Pussy’. If we were to make a video for it, it could be really interesting.

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=127612

Μαιστα.

οντως πολυ interesting :p…εμενα παντως το πουσι μου αρεσει ως τραγουδι…:-s

Ελα ενταξει, το τραγουδι και το βιντεο-κλιπ ειναι τοσο απαισια…που καταντουν γαματα! :smiley:

Μ’αρεσαν πολυ και τα δυο, χαβαλετζιδικα χωρις ουδεμια σοβαρη προθεση και πιασαρικα.

Το μονο που μενει για να μου αρεσει ακομα περισσοτερο το κομματι ειναι να μαθω το νοημα των γερμανικων του στιχων.

:lol::lol: Κανονικά όμως…:bow2::bow2:

Συναγωνιζονται ανετα στη Μ******Α με την Γκαγκα…#-o#-o#-o#-o#-o#-o#-o#-o#-o#-o