Rammstein

καλο τραγουδι
ειναι παλαβοι
θα βαλω φακους
και θα βαψω το μαλι ασημι
πρεπει να τους δουμε live η εδω η εξω8)

:yes::yes: ειδικά φέτος, σε αυτή την περιοδεία. Στο Volkerball δεν γίνεται ούτε το 1/3 από αυτό που παρουσιάζουν φέτος. Do it οπωσδήποτε…

και μωβ κραγιον8)
να ακους samael μαιρη 8)

είσαι off topic:p

Samael δεν σταμάτησα να ακούω στιγμή… τους είδα κ Graspop το καλοκαίρι, οπότε καταλαβαίνεις τι εγκεφαλικά έπαθα!! (τώρα είμαι off topic εγώ:p)

αχχχ σοδο να ηξερες ποσο πιο πολυ σε αγαπαω τωρα!
<3
εισαι ο μονος που τους υποστηριζει στο thread του sonisphere :stuck_out_tongue:

:thumbup:

τι εχει το κλιπακι και ειναι ανω των 18:S?

Λογω στιχων καθαρα.

δεν ειχα παρει χαμπαρι ποσο γαμει το Donaukinder(bonus track του L.I.F.A.D)…


ΕΛΑΤΕ ΕΔΩ ΓΑΜΩ ΣΑΣ!!!

[QUOTE=GodsmackGr;802911]δεν ειχα παρει χαμπαρι ποσο γαμει το Donaukinder(bonus track του L.I.F.A.D)…


ΕΛΑΤΕ ΕΔΩ ΓΑΜΩ ΣΑΣ!!![/QUOTE]

ερχονται πρακτικα διπλα στο σπιτι μου,στις 2 μαρτη:)
Και το ψηνω ν παω-αν και δεν μαρεσουν-…
(το σαπορτ βσκ σκιζει ουρανους)

Εχω ακουσει ολο το reise reise και το θεωρω παρα πολυ καλο δισκο(ισως και καταπληκτικο)…Να αγορασω το ντεμπουτο τους για πρωτο δισκο;Εχετε να μου προτεινετε κατι αλλο;Μακαρι να ερθουν Ελλαδα…Πολυ πιθανο το βλεπω παντως.Λοιπον περιμενω απαντησεις.

@λουπε παρε με μαζι σου γαμω!
@μπιλροκι…
το πρωτο τους (Herzeleid) εχει μεγαλη διαφορα απο το reise reise κατα την γνωμη μου…ειναι αρκετα πιο “γρηγορο” και “βαρυ” αλμπουμ…και το καλυτερο τους για μενα(στο τσακ περναει το mutter)…Το 80% πιστευει οτι το mutter ειναι το καλυτερο τους…θα σου προτεινα να ακουσεις αυτο πρωτα :slight_smile:

οκ…Θα τα ακουσω και τα δυο.Ευχαριστω για την βοηθεια.

τιποτα ρε…βασικα ακου και το καινουργιο το Liebe Ist Fur Alle Da(εφωσον ακουσεις mutter πρωτα)…βασικα ακου τα ολα γαμανε!
:razz:

Γουσταρω πολυ…Ειναι κατι τo διαφορετικο και με πορωνουν ακομα και ας μην καταλαβαινω πολλα πραγματα απο τυυς στιχους…Ευτυχως που μαθαινω γερμανικα και σκαμπαζω και κατι.Και φυσικα να’ναι καλα και τα καλα μεσα μεταφρασης του internet…:stuck_out_tongue:

απλα πατα στο youtube π.χ “du hast english” και εισαι κομπλε ρε…
για ολα τα τραγουδια τους υπαρχει μεταφραση 8)
θα σου αρεσουν πιο πολυ τα τραγουδια τους οταν καταλαβεις τι λενε!

το πιο γαματο τους αλμπουμ ειναι το 2ο

Ωραιος ρε…Δεν την ηξερα αυτη τη μπινια…!:stuck_out_tongue:

φιλε πρωτα απολα mutter…με διαφορα…οχι απλα το καλυτερο τους αλλα μεσα στις καλυτερες κυκλοφοριες της δεκαετιας για μενα…και μετα το ντεμπουτο herzeleid… στην συνεχεια παρτα με την σειρα sensucht klp…

βρηκα την limited edition του LIFAD στα public στο Πασαλιμανι…

αλλα οχι 200 ευρω ρε μαλακες…ποιος θα τη παρει τη μαλακια?

αυτος που ετσι κιαλλιως θα επαιρνε δονητες

γκαντ, απο περιεργια, ποσα ποστ εχεις σε αυτο το θρεντ
?