Real madrid

Και ελπιζω εκει να μεινουμε μεχρι το τελος :slight_smile:

αν δεν κανετε γκελες ναι
και μια καλη πορεια στο τσαμπιονς
ολο με την Λυων πεφτετε :stuck_out_tongue:

ηρθα να πεταξω τη χλεπα μου και φευγω!

+545462132131

η πιο αντιπαθητικη ομαδα του κοσμου

Δεν πειραζει μαγκες ξυδακι :wink:

Aυτά είναι…

Άντε να δούμε φέτος τι θα κάνουμε. Η αλήθεια είναι πως ένα φορ ακόμη το θέλαμε (αλλά όχι τον Αντεμπαγιόρ, προς Θεού!!).

Ο Μαρσέλο και φέτος αναμένεται βασικός κι αναντικατάστατος. wtf? Εγώ είμαι προκατειλημμένος ή αυτός είναι γίδι;

Πρεμιερα σημερα στο champions league στην κροατια με την Ντιναμο Ζαγκρεμπ.Ευκολα η δυσκολα πιστευω οτι θα το κανουμε το διπλακι σημερα!!!

Δεν έχουμε να φοβόμαστε πολλά πράγματα φέτος, αν είμαστε όπως πρέπει. Τραστ μι…

Σήμερα φοράμε κόκκινα, νομίζω…

2 λαθη.

  1. Εισαι σε λαθος τοπικ.
  2. Η Λιβερπουλ, δυστυχως, δεν παιζει στο Τσ.Λ. :frowning:

:smiley:

Δυσκολα μεν αλλα το καθαρισαμε το ματσακι με ντι μαρια :wink:

Δεν τα λες άσχημα, αλλά έχω να πω ότι είμαι φόλα συμπαθών την βασίλισσα εδώ και 25 χρόνια. Ακόμα, θέλω να τονίσω μέσω αυτού την αντίθεση και το μίσος μου για τους νεόπλουτους που θα ήθελαν να γίνουν κάτι στη ζωή τους. Θάνατος στο κατεστημένο της Καταλωνίας…

[SPOILER]Μη με βάζεις στο τρυπάκι συγκρίσεων με τους reds. Δεν υπάρχει λόγος.[/SPOILER]

μεγαλη νικη για την ομαδαρα της μαδριτης. παμε γερα ρε!

Τι να πω με τα χαλια τα σημερινα.Oταν πιανουμε κορυφη ζαλιζομαστε μου φαινετε απο το 40 με 10 παιχτες και ηττα 1-0 απο την Λεβαντε [-X[-X[-X

οπως περσι χερακι-χερακι με την Μπαρτσα θα ειναι και οποιος κανει τις
λιγοτερες γκελες ειναι πρωταθλητης

Aμα θελουμε να παρουμε πρωταθλημα γκελα σαν και αυτην με την Λεβαντε δεν πρεπει να ξανακανουμε.

Aν θέλουμε πρωτάθλημα τέτοια αποτελέσματα ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ…

Δηλαδή, αν πάμε σε Βαλένθιες και Σεβίλλες, τι θα γίνει;;;

Αυτο λεω και εγω.Θελω να πιστευω οτι η ομαδα θα σοβαρευτει και δεν θα ξανακανει τετοιες γκελες.Για να δουμε!!

απο γκελα σε γκελα παμε…
με εστειλε κ κουβα στο live…

Περιοδεύων θίασος.