Real madrid

…να δούμε πως θα τα πάει με τις βεντέτες???:):!:

Προβλεπω να τους κανουμε τρελες κηδειες με τον Μπενιτεθ στον παγκο τους…

Περαστικα

…δεν είναι και τόσο χάλια τα πράμματα:):!:

Σταμάτησε στα 23 του λόγω προβλήματος καρδιάς ο Λούκας Σίλβα!!!

Κριμα που εχει τετοιο προβλημα αλλα ευτυχως το βρηκε απο νωρις πριν γινουν χειροτερα τα πραγματα!!

4 Likes

δεν υπαρχει αυτο το αδειασμα …

Ronaldo + Messi = Φοροδιαφυγή

Καλή και η Κρίστα.

Δευτερη ισοπαλια για Ρεαλ . Αυριο παιζουμε με Αποελ νταξει ευκολακι αυτο

Για να δούμε. Μείναμε χωρίς φορ έτσι όπως τα έκαναν στις μεταγραφές.

Ισχυει . Βεβαια με την Λεβαντε δεν επαιζαν μπειλ και μοντριτς αλλα και παλι μου φανηκε πολυ παραξενη η ισοπαλια

Για να σπείρουμε λίγο ίντριγκες στο φόρουμ :stuck_out_tongue:

CR7 ξανά ο καλύτερος όλων!

ρεσιταλ και σημερα η Ε.Ο. Μαδρίτης

Bαρια η φανελα,και ας αποκλειστουμε στο τελος

Πουθενάς Νεημάρ μόνο για ποδοβόλλευ με τους Ριβάλντο εντ φρεντς στη κοπακαμπανα, τραγικός Έμερι με την διαχείριση που έκανε στο β μέρος, άψυχη Παρί και ελάχιστα δεμένη σαν ομάδα -με μοναδικό που ένιωθε λίγο, τον σκύλο τον Άλβες-, έμπειρη Ρεαλ που με Μπέηλ και Ασένσιο ανέβηκε 2 κλικ από το πουθενά και έγινε επικίνδυνη όταν έπρεπε, διαχρονιά σιχαματα vs νεόπλουτα σιχάματα σημειώσατε άσσο και ματσάρα overall…επαναληπτικός θα έχει τρελό ενδιαφέρον μιας και η ρεαλ δεν ήταν αντικειμενικά καλή και παίζει να γίνει το άσπρο μαύρο…
Αnyway και να περάσει η ρεάλ, άμα κάτσει με καμιά σίτη ή μπάγερν θα αρπάξει πολλά και λίγο θα επέλθουν ισορροπίες, δε γίνεται να πηγαίνει για τρίτο σερί chl μια ομάδα που το γενικότερο πλάνο της είναι μπάλα σε καρβαχάλ ή μαρσέλο για να σημαδέψουν τον κριστιάνο και αυτό…

2 Likes

Καλα ολα αυτα, αλλα στο πεναλτι που κερδισε η Ρεαλ δε βλεπω να αναφερεσαι…

εγώ αν με ρωτάς, δε θα το έδινα… ούτε και το πέναλτυ που ζητά η Παρί θα έδινα

1 Like

Υπαρχει δηλαδη ανθρωπος μη-τυφλος, μη-οπαδος Ρεαλ, με αξιοπρεπεια, που θα το εδινε?

ή δε κατάλαβα την ερώτηση ή κοιμάμαι ακόμα ή δεν πρέπει να βγάζω ΦΠΑ παράλληλα με το forum :stuck_out_tongue: … και οι δύο φάσεις για μένα που δεν είμαι και οπάδος καμίας εκ των δύο δεν είναι τίποτα, ολότελα τινάχθηκα χτές με το που το σφύριξε και λέω wtf, γιατί

2 Likes