Θα πηγαίνατε ποτέ σε reality;

Εγώ προσωπικά θα πήγαινα και αφου θα τους τα έκανα όλα «μπουρδελο», σε μια εβδομάδα θα έφευγα?

ΟΧΙ!!! Το 'χω σκεφτεί να τους “ανακατώσω” και καλά, αλλά μάλλον θα υποφέρουν τα νεύρα μου στο τέλος!! :lol: 8)

NEIN!Tha protimousa na parw prwtagwnistiko rolo sto “Kalhmera Zwh” para na paw se reality!

Αβλεπί θα πήγαινα … και θα προσπαθούσα να τους σπάσω τα α*****α , και να φύγουν όλοι , και να μείνω να πάρw τα φράγκα .

Ποιος εισαι η ΑΣΠΑ;

Ποιος εισαι η ΑΣΠΑ;[/quote]

Eχεις μπερδέψει τα reality telisvas , λογικό αφού έτσι είναι διαταραγμέμος ο ψυχισμός σου , όπως και άλλων … γενικώς .
:roll:

Ποιος εισαι η ΑΣΠΑ;[/quote]

Eχεις μπερδέψει τα reality telisvas , λογικό αφού έτσι είναι διαταραγμέμος ο ψυχισμός σου , όπως και άλλων … γενικώς .
:roll:[/quote]

Τελικα δεν εισαι η ΑΣΠΑ…Εισαι ο Ανδρεας Μικρουτσικος του rocking.gr

Εγώ λογικά θα πήγαινα, για να βγάλω τον rock star που έχω μέσα μου, υπό οποιεσδήποτε συνθήκες :stuck_out_tongue:
Θα έσπαγα και εγώ νεύρα και θα είχα ως σκοπό να φύγω αφήνοντας τους πάντες να με συζητάνε… Φυσικά δε θα εμφανιζόμουν μετά σε εκπομπές για σχόλια :stuck_out_tongue:

Θα έβγαιναν άλλοι και άλλες μετά σε εκπομπές να σε σχολιάσουν και αυτό είναι κατά πολύ χειρότερο!
Και εσύ μπορεί να είσαι rock star, εκεί μπορεί να σου δώσουν να τραγουδήσεις κάνα hip hop… εκεί να δεις γέλια!

Αν σε έστελναν στην φάρμα???Ή στο survivor?

Μακριά από ριάλιτυ…Ακόμα και για 100000 hardocore poιnts(ελπίζω να το θυμήθηκα σωστά) :stuck_out_tongue:

Στάνταρ θα πήγαινα! Και μάλιστα μαζί με τον kourou!
Θα στήναμε τους Mesa/Boogie απο 1 stack Triple Rectifier ο καθένας και θα πλακωνόμασταν στα σολίδια…
Μέχρι να μας πετάγαν έξω, μαζί με την Καλομοίρα! (Χεχε!)

ego tha ithela na pao alla de nomizo oti tha to ekana,giati meta tha me erotentoustan akoma perisoteri ellines ke tha ipirxe akoma megalitero provlima…edo me diskolia kataferno na xalinagogiso tous merikous ekatontades thavmastes mou pou me pnigoun sta tilefonimata…an gino eureos gnosti tote pragmatika tha iparksi provlima!

To G3 του FAME STORY!!!

lmfao!!! eleosssssssssss

Χεχεχεχε! Σωστός ο Τέλης για μια ακόμα φορά!

Αλλα μάλλον το G2!

G3 καλά το είπε, για 3 πιάνουμε εμείς οι 2.

Χμμ ναί! Έχεις δίκιο Master!

Χμμ ναί! Έχεις δίκιο Master![/quote]

Ποιος απ’ τους δυο ειναι ο “διπλος” και σε τι…;

Χμμ ναί! Έχεις δίκιο Master![/quote]

Ποιος απ’ τους δυο ειναι ο “διπλος” και σε τι…;[/quote]
Den einai aparaitita kapios diplos…apo 1,5 o kathenas ison tria(na to afiso?)…mallon milane gia myiko ogko!

Με την chk_chillin πηγαινα σε οποιοδηποτε… Τα μηχανακια της τηλεθεασης θα χτυπαγαν κοκκινο…[size=7][/size]