Θα πηγαίνατε ποτέ σε reality;

:eek: :eek: :eek: :eek: Τώρα πια τα εχω ακούσει ολα.Λοιπον η απάντηση ειναι οχι γιατι:εξευτελιζουν και αυτους που σημετεχουν και ουσιαστικα το κοινο το οποιο θεωρουν αρκετα ηλιθιο για να βλεπει κατι τετοια
2.οτι δειχνουν το δειχνουν με ενα τοοοοοοοσο πλαστικο τροπο που μου ερχετε να ξερασω
3.Εδω ντρπομουν οταν με εβλεπαν 2 κοριτσια να περπαταω και νομιζα οτι με τσεκαραν,να με δει ολη η χωρα να γινωμε ρεζιλι θα παω?:wink: :expressionless:

Εγω θα πηγαινα φορτωμενος με εκρηκτικα…

Η αποθέωση της ανουσιότητας… Ένα μάτσο τίποτα, ανταγωνίζονται οι μεν τους δε, και ο αποβλακωμένος κόσμος απο κάτω να τους αποθεώνει και να συζητάει γι’ αυτούς, και να στέλνει sms και άλλες τέτοιες ηλιθιότητες. Και για τους συμμετέχοντες στα reality φτάνει να είναι κατόρθωμα να συζητάνε γι’ αυτούς οι μεσημεριανές κουτσομπολίστικες εκπομπές και τα σαβουροπεριοδικά. Μέχρι να ξεχαστούν, η τηλεθέαση να τελειώσει, τα φώτα να σβήσουν, και να πάρουν άλλοι τη θέση τους.

Σκέφτομαι εκείνους τους ανθρώπους που προσπαθούν να εκφραστούν καλλιτεχνικά, και ΔΕΝ πάνε σε reality… και συγκρίνω.

Αναρωτιέμαι, γιατί τραβάνε τον κόσμο τα reality? Και τα παρακολουθεί? Θα μπορούσα να πω τη γνώμη μου, αλλά θα με ενδιέφερε και καμία άποψη απο εσάς.

Στο πρωτο Μπικ Μπραδερ ειχα ψηφισει Τσακα… :oops:

Tι τεραστια αγωνια που ειχε ε…:lol: :lol: :stuck_out_tongue: χεχε, η μιση ελλαδα ηταν με κομμενη την ανασα… Τσακας η Προδρομος? Ελεος …ΟΥΣΤ ΡΕ!#-o #-o :?

Yπερβολικό σπρώξιμο και διαφήμιση και ο μέσος άνθρωπος όταν έρχεται στο σπίτι λίώμα από τη δουλειά σκέφτεται “Ας δώ καμμιά μ@λ@κί@ να γελάσω”. Επίσης το πνευματικό επίπεδο του μέσου έλληνα δεν νομίζω να είναι και τόσο υψηλό…

Θα πήγαινα :!:

Σωστός!Αυτοί πιστεύω κι εγώ ότι είναι οι κυριότεροι λόγοι!
Είναι πάντως εξευτιλιστικό και γελοίο να υπάρχουν τέτοια τηλεοπτικά προγράμματα -πόσο μάλλον να έχουν και τόσο μεγάλο φαν κλαμπ-!
Στην υπόλοιπη Ευρώπη τι γίνεται???:-k

Αρα δεν ειμαι η μονη…:oops:
Οχι δεν θα πηγαινα… Ο κυριοτερος λογος επειδη ειμαι απιστευτα ντροπαλη…:roll: Συν οτι η ζωη μου ειναι ζωη μου.

Να και μια πολύ σωστή παρατήρηση… Κι αυτό γιατί υπάρχουν και παραυπάρχουν reality στις άλλες ευρωπαικές χώρες… Μη ξεχνάμε, είναι ξενόφερτα κι αυτά, επειδή είχαν πέραση στο εξωτερικό και ήταν ευκαιρία να τα κονομήσουν οι σταθμοί. Κάτι ανάλογο έχει συμβεί στο παρελθόν και με τα τηλεοπτικά σόου (θυμάστε το “μπράβο” της ρούλας κορομηλά, ή το “ciao antenna”, ή όπως λεγόταν, δε θυμάμαι). Το ίδιο και με εκείνες τις εκπομπές που έρχονταν άνθρωποι στο στούντιο και λέγανε τον πόνο τους (σαν εκείνη του Μικρούτσικου, δε θυμάμαι πως τη λένε).

Με άλλα λόγια, τα τηλεσκουπίδια δεν αφορούν μόνο τη χώρα μας. Είναι προιόν του πολιτισμού στον οποίο ζούμε.

+1

Για να μη λενε οτι βριζουμε μονο την Ελλαδα και οτι οι αλλες χωρες ειναι καλυτερες…

(Αυτο παει και στο αντιστοιχο θρεντ)

¶ρα βρίζεις όλες τις χώρες?? :-k :-k Ακόμα χειρότερα :stuck_out_tongue: :offtopic:

…όχι.

Γιατί, ξέρεις με πόσα γκομενάκια θα είσαι κλεισμένος σε ένα δωμάτιο?

Θα πηγαίνατε ποτέ σε reality;

…όχι.

Ναι, να σε μεταπείσω πρσπαθώ :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:roll:

:-k οχι

Σαπίλα…