Reunion Led Ζeppelin για μια συναυλια

Ε οχι και σπαμμερ ο πολεμιος.
Ρε σεις δηλαδη οκ, αν δεν περιοδευσουν τωρα με ονομα Led Zeppelin, καλυτερα ν’αποσυρθει μια για παντα. Ο γιος του παιζει δηλαδη, τι αλλο… Θα προσβληθει ο πατερας του?

OH MY FUCKING GOD!!! 8O 8O :yahoo: :yahoo: :eek: =P~

Καλά αν γίνει τίποτα τέτοιο και γίνει κοντά ψήνω άνετα τον πατέρα μου και πηγαίνουμε:p

Εκτός αν κάνουνε και περιοδία.Πιστεύω ότι αν κάνουνε θα περάσουνε Αθήνα.Τι σκατά 30000 κόσμο μαζεύετε στους σκορπιούς 4 συνεχόμενα χρόνια,σε ένα από τα πιο ιστορικά συγκροτήματα δεν θα μαζέψετε-μαζέψουμε που θα είναι και η μοναδική τους εμφάνιση?:p[-X :smiley:

οι zeppelin δεν εχουν wind of change ομως

Τι είναι τούτο ρε παιδιαααααααααααααααααααα???

Παναγίτσα μου Χριστούλη μου κάνε το θαύμα σου παναγίτσα να σου ανάψω λαμπάδα ίσαμε με το μποι του πλάντ να σου φέρω το βάρος του πέητζ σε λαδάκι να σου ζυμώσω πεντάκοσια πρόσφορα

Καλά έτσι και γίνει εντός ευρώπης έφυγα δεν το συζητώ να πάνε να…ολοι και ολα

Λεντ μαθηματικέ ψήνεσαι να πάμε παρείτσα???

Οσο για την ατμοσφαίρα αφήστε με να κουμαντάρω την φτιάξει την παρασκευή και θα σας πω αν θα ρθουν

Προσωπική άποψη το γεμίζουν το Ο.Α.Κ.Α μόνο που οι περισσότεροι θα ειναι απο την ηλικία μου και πάνω προς μεγάλη μου χαρά δηλαδή :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

βασικά, και Αμερική να γίνεται, αν κάτσει σε καλές ημερομηνίες, το ψήνομαι!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αφού δε συνέχισαν με το όνομα Led Ζeppelin τότε και δεν έκαναν reunion οι Led Ζeppelin τότε, δε νομίζω ότι υπάρχει λόγος 26-27 χρόνια μετά να περιοδεύουν ως Led Ζeppelin.

Όχι ότι με χαλάει, κάθε άλλο, απλά θα ήταν πιο σωστό να αλλάξει λίγο.

Αυτιά.

Eνταξει, Lead Zeppelin σου κανει???:stuck_out_tongue:

Περα απο την πλακα μακαρι ρε να γινει… Μακαρι να δουμε κατι τετοιο live, θα ειμαστε πραγματικα ευλογημενοι!! Τι στο καλο, αν ερθουν Ευρωπη σε μια Γλασκωβη (SECC) θα παιξουν, δεν μπορει!!!:yahoo: :yahoo: :yahoo:

Αμαν! το ειδα και κοντεψα να λιποθυμησω οταν το ειδα…Βασικα σχεδον κολλησα τη μουρη μου στην οθονη και το διαβασα οσες περισσοτερες φορες μπορουσα… Απιστευτο!
Θα πουλουσα και τα δυο μου νεφρα για να τους δω…:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

οκ…ωραια πραμματα…τρομερο γουσταρω,…αλλα ρε σεις…σαν κι αυτο που ειδα 2 χρονια πριν δεν προκειται να ξαναδω…ισως αυτο να ειναι το ιδιο καλο…ισως…(βλεπω την καταιγιδα να ερχεται…)

μαζευω λεφτα τωρα!

οντως. πολυ πιο εντιμο οταν το χαν κανει ως page/plant.

anyway,περαν της πλακας, τον σεπτεμβρη ημουν με τον karja σε μια ροκοκαφετερια καπου 2 η ωρα το βραδυ και ειχαμε μια σχετικη συζητηση. του ελεγα “σε βαζω στοιχημα πως σε μερκα χρονακα θα δουμε και zeppelin reunion ακομα…”

μου λεει “δε βαζω το στοιχημα. ειμαι και γω σιγουρος οτι θα γινει”

νταξ. το σιγουρο ειναι οτι με τιποτα δε περιμενα να κανουν λαιβ ετσι μπαμ σε αυτη τη φαση. μου ρθε λιγο ξαφνικο. νομιζα θα το πηγαιναν πιο λαου-λαου με δηλωσεις κτλ…

Μεγάλες κουβέντες, από μεγάλους ανθρώπους:!:

ρε τι λετε?

θα ειναι o page o plant o jones k ο γιος του Bonham!
EXOYN KAΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ LED ZEPPELIN! ΤΕΛΟΣ

χμ. λαθος διατυπωση. σορυ.

οντως δεν ειναι τοσο θεμα εντιμοτητας. αλλα ρε μεγαλε, εχεις παρει μια αποφαση πριν 25 χρονια. μη κανεις πισω δηλαδη. με ολα αυτα τα reunion, το βλεπω πολυ ευτελες. και απογοητευομαι. μπορει τα κινητρα ξερω γω να ναι αγνα, μπορει και οχι. αλλα οταν πριν 3 μηνες λεγαν οτι ουτε καν μιλιουνται, και ατομο κοντα στον page μου το εχει επιβεβαιωσει, μονο ως ξεπουλημα το βλεπω. σορυ.

το renunion θα γινει φιλανθρωπικο σκοπο κ ενα live μονο! δεν βλεπω κανενα ξεπουλημα!
τωρα αμα συνεχιστει το συζηταμε. παντως οι zeppelin ειναι απο τα ποιο αξιοπρεπεστα group!
τπσα χρονια ουτε με 1000αδες Best μας Πριξαν ουτε με Live!
βγαλανε οτι επρεπε να βγει!

κοιτα bluez, γιαυτο το λογο, αν και θελω τρελα να τους δω δεν θελω περιοδεια. θα χαλασω την εικονα που εχω για αυτους.

το τουρ ομως θα γινει, εστω και σαν μινι τουρ. ειμαι σιγουρος. κανεις δεν εμεινε στα one off. θα πουν “ουαου! ειναι γαμω να μαστε μαζι μετα απο τοσα χρονια…ας το συνεχισουμε για λιγο ακομα…”

εντιτ: και μη σου πω πω και το one off ειναι λιγο καπως…ειδικα οταν εχουν βγει φημες για τουρ, και εστω ενας page ή plant δεν εχουν βγει να το διαψευσουν… :wink:

Και πάλι δε βλέπω κάτι κακό στο να κάνουν περιοδεία… Αν το θέλουν πραγματικά ας το κάνουν. Και ας έχουν πει παλιότερα ότι να 'ναι. Εξάλλου, κατ’εμέ, αυτός που δεν πράττει όπως πιστεύει ότι πρέπει να πράξει, επειδή φοβάται μη τον πουν κωλοτούμπα, είναι απλά … χαζούλης. Δεν έγινε και τίποτα αν κάποιος αλλάξει άποψη…

το θεμα ειναι γιατι αλλαξαν γνωμη… :wink: κατι που δε μπορουμε να το ξερουμε…:wink:

και αφου ειπες ζεπελιν τερμα, ε, τηρησε το. θες να κανεις τουρ. καντο. κανε ενα με τιτλο A Led Jeppelin Night ή δε ξερω και γω τι. μην επιστρεφεις με το ιδιο ονομα. προσβαλλει τη νοημοσυνη μου.

ειναι η μονη μπαντα που κολλαω σε τετοια ζητηματα, επειδη για αυτο το λογο ειναι η μοναδικη τοσο ρισπεκτ

καταλαβαίνω τι εννοείς και τι σε ενοχλεί, απλά εγώ το θεωρώ κάτι τελείως ασήμαντο το όνομα της μπάντας. Ακόμα και με το όνομα “Τσαχπινογαργαλιάρηδες” να κάνουν περιοδεία εγώ το ίδιο θα χαρώ. Το μόνο θέμα είναι με το όνομα Led Zeppelin θα έχουν γεμάτα στάδια παντού. Και είναι δικαίωμα τους να το επιδιώκουν αυτό και να το επιθυμούν, από τη στιγμή που είναι από τους λίγους που το έχουν καταφέρει και μπορούν.

Όπως και αν έχει, ας κανονίσουν περιοδείες και τσακωνόμαστε τότε!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol:

+23432425254

αυτοι τουλαχιστον θε ειναι ολοι τους συν το γιο του ενος!
δεν ειναι σαν καποια αλλα Group που ειναι μονο ενας περνει οτινανε μουσικος κ βγαινει κ κανει περιοδιες!
ονοματα δεν λεμε!8)