Riot - Immortal Soul

Και μετά είμαι εγώ γραφικός…

[SPOILER][B][SIZE=“6”]ΕΠΟC…[/SIZE][/B][/SPOILER]

Με Di Meo έχω ακούσει μόνο το Army of One. :oops: Αλλά μίλησα για τις δύο πιο διάσημες εποχές, προφανώς μωρέ μετά απ’ αυτά και κάνα δυο ακόμα τα παίρνει όλα χρονολογικά. 8)

Μόνο αυτό…

Με DiMeo, τα σπαει επισης και το Inishmore…

Επισης, ο τοξικος εχει δει την αληθεια!!!

[SPOILER][SIZE=“1”](ειμαι γραφικος και μ’ αρεσει) :p[/SIZE][/SPOILER]

όντως πολύ καλό σε πιο hard φάση αλλά με καταπληκτική κιθαριστική δουλειά και πολύ όμορφα τραγούδια

θυμάμαι που το είχα αγοράσει και καθόμουνα και χάζευα το cd σε μπιλιαρδάδικο στην μεταλούπολη του Αγρινίου και έρχεται ένας φίλος και ρωτάει τι cd ήταν και του λέω … “δεν τους ξέρεις”.
Αφού κοιτάει το εξώφυλλο δίνει την εξής απάντηση:
Εγώ δεν ξέρω τους ρίοτ; (προσοχή στον τόνο)

[SPOILER]σιγά μην ήταν και οι … αντίριοτ :lol::lol:[/SPOILER]

Απο το inishmore θεωρω καλυτερο μονο το thundersteel. Αριστουργημα

Εμφανίστηκε μπροστά σας η χαμένη Ατλαντίδα του heavy metal και ακόμα ψάχνεστε;

[B][COLOR=“Black”] RIOT ΡΕ ΓΑΤΑΚΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ HEAVY METAL[/COLOR][/B]

Το καθιερωμενο μας bump προς γνωσιν και (συμ)μορφωσιν. Αφεθειτε για ακομα μια φορα στο μεγαλειο της Αθανατης Ψυχης.

Το κακο ειναι οτι ετοιμαζουν τον διαδοχο του

20 μερες ελειψα για διακοπες, και ολα γινανε μπουρδελο. Εχεις λινκ γι’ αυτην την ιεροσυλια? Μπας και μαθω το στουντιο και παω και αμολησω αρουραιους για να φανε τα master tapes…

Στο FB ειχαν γραψει οτι ο Mark Reale θα ηταν περηφανος για τα νεα τραγουδια… Εγω λεω οτι μαλλον θα τριζουν τα κοκκαλα του

Δεν έχει σημασία αν είναι καλά ή κακά. Το θέμα είναι ότι δεν πρέπει να ξαναβγεί δίσκος υπό το όνομα Riot…

Και ναι, δηλώνω περήφανα ότι το cd χάλασε…:slight_smile:

Ρε bump γαμω την κοινωνια μου!!!

Bump και πάλι bump. Είναι κι όλας ένας χρόνος…

Αυτός ο δίσκος κατάφερε να ενώσει το χάσμα γενεών στο heavy metal. Ε, τοξικέ? :smiley:

Εδώ γεφύρωσε την αντικειμενικότητα με την υποκειμενικότητα…

[SPOILER][B][SIZE=“5”]ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΠΟΣΟ ΓΑΜΑΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΠΟΣ;;;[/SIZE][/B][/SPOILER]

wings are for angeeeeeeeeelsss!!!

Bump ρε αρρώστεια…

Να σας πω, δισκάρα, μπαντάρα, αγάπες, αλλά νισάφι πια! Έλεος!