RIP topic

Είχε έρθει πλύ πρόσφατα. Δεν είχα μπορέσει να πάω δυστυχώς και τώρα μετανιώνω. Γενικά ο Φακανάς που τον έφερε φέρνει τεράστια ονόματα της fusion. Δυστυχώς είναι στην άλλη άκρη της Αθήνας για εμένα και λίγο τσιμπημένες οι τιμές…

Για να προλάβω τον Μιουλ γιατί είμαι σίγουρος ότι θα χει δει και τον παρακάτω και θα τον μισήσω θανάσιμα:

Ακριβώς όπως τα γράφει ο Μandrake πιό κάτω για Zawinul και Φακανά…
ΒΤW Μandrake αύριο θα είμαι εκεί για τον Howe. Αν το αποφασίσεις να έρθεις/ψάχνεις παρέα στείλε pm.

Campbell ε; Μεγάλη και τραγική απώλεια.
Θα με μισήσεις λιγότερο αν σου πω τουλάχιστον πως έφυγα πριν το τέλος; :wink: (ας όψεται η τότε συνοδός μου…:lol: )

με καλυψες :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

As promised

Gary Driscoll

Gar Samuelson

mandrake περιμενω σχολιο για τον Bardens…:stuck_out_tongue:
αλλα εσυ φλουντακιας δεν περιμενα κατι καλυτερο!:lol: :lol:

Νικόλας ¶σιμος:

Με αδικείς. Camel είναι από τους πάρα πολύ αγαπημένους μου. Σχεδόν όσο οι Φλουντ. Σε παραπέμπω στο Progressive vs Punk κείμενό μου. Bardens έχω και προσωπική δισκογραφία (δε λέει και πολλά δυστυχώς) αλλά έχει αξιόλογες συνεργασίες με Green.

Ευτυχώς είδαμε Camel live. Ελπίζω να γίνει καλά ο Latimer να τους ξαναδώ. Αξεπέραστη συναυλία…

Και λιγα λες…Μακαρι να τους ξαναδουμε καποτε…

ειδα καπου τον Ασιμο, οποτε συνεχιζω με

Παυλο Σιδηροπουλο

αδικησε απο μονος σου που χαλας τις ωρες σου ακουγοντας floyd!:lol: :stuck_out_tongue:
για το Live σε μισω!:frowning:

κ σενα σε μισω!:frowning:

on topic

ετσι ρεεεε!!!
christopher m. oliva!!!

κιθαρα που να “μιλαγε” οπως του chris στο μεταλ δεν βγηκε και ουτε προκειται να βγει!!
μεγαλος
respect

his music lives on!!!

και να αλλαξουμε απο το μονοπωλιο των μουσικων

GRAHAM (ARTHOUR) CHAPMAN

ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ
ενος απο τα καλυτερα γκρουπ καλλιτεχνων που βγηκανε ποτε σε αυτο τον κοσμο.(μην πω το καλυτερο!!)

θα τον πόσταρα πρώτο πρώτο αν δεν ήταν αποκλειστικά για μουσικούς …

R.I.P. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

μπορει πολλοι απο αυτους να εχουν αναφερθει αλλα θελω κι εγω να τους τιμησω…
παρτε τους 5 καλυτερους κιθαριστες που κατοικουν στον παραδεισο (αν ξεχναω κανενα sorry…)

jimi hendrix

srv

rory gallagher

randy rhoads

dimebag darrell

παρτε κι αλλες δυο προσθηκες…

johnny ramone

kurt cobain

οριστε και δυο μπασιστες…

phil lynott

cliff burton

Rory…




δεν σταματαω εδω… drummers please…

bonzo

cozy powell