Ripper ή Barlow;

Ο Gene Adam δε μου ειχε πολυαρεσει,μου φαινεται σπαστικη η φωνη του…
Oι Iced Earth εχουν παρα πολλα ωραια τραγουδια,αλλα επη οπως Question of Heaven,Dante’s Inferno,Angels Holocaust,Melancholy,Travel In Stygian,When The Night Falls ξεχωριζουν…
Παντως ακομα και αυτα που τα πρωτοειπαν οι Αdam και Greely,κατα τη γνωμη μου τα εχει πει πολυ καλυτερα ο Barlow…Κριμα που εχει καλο στον εγκεφαλο και πηγε να γινει μπατσος…Τωρα τραγουδαει στην ξακουστη FIRST STATE FORCE BAND!
http://www.firststateforce.org/band.html

Iδου ο ξεπεσμος…

Που πηγε η μαλουμπα μεχρι τη μεση που ειχε καποτε? :?

ΚΡΙΜΑ…The fall of a hero… :?

Kαλά μάγκες για να καταλάβω ποιος είναι μου πήρε κάνα λεπτό…
Πωωωω μαλάκα λέμεεε!
Απίστευτο…
Γιατί ρε πούστη, αμαρτία… (Εν τω μεταξύ αυτός είχε μαλλί μέχρι τον κώλο… )

Μολις ειδα την φωτογραφια τρομαξα… Ειναι πραγματικα ο ιδιος που τραγουδαγε make the sadness go away?

Δες freedom τι γαματα ατομα ειναι οι μπατσοι! Το ποταμι θα γυρισει πισω Το ποταμι θα γυρισει πισω, αρχη στις εκτονωσεις καταλυψεις διαδηλωσεις. Το ποταμι θα γυρισει πισω. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :!: :!: :!: :!: :D/

Eχω να πω οτι ψηφιζω Ripper γιατι η φωνη του ειναι πολυ καλυτερη του Ματ.

εχω να πω το ιδιο αν και δεν ειμαι fan των Earth…

Epitelous kai enas logikos anthropos…:wink:

μα καλα ποσα ιδια θρεντ υπαρχουν?

Βarlow. Ε απιστευτες ερμηνειες αν και δεν τρελαινομαι για την παρτυ τους

Όπως είπα και σ’ ένα παρόμοιο topic Iced Earth χωρίς Matt δεν γίνονται. Μορφάρα ο Ripper αλλά…

πιστευω τον καλυτερο θα τον δουμε στις 20…ελα υπομονη…

Ο Ripper έχει απίστευτο εύρος φωνής. Κακά τα ψέματα, ο Βαrlow δεν τον φτάνει. Όμως ο δεύτερος έχει τραγουδήσει κομματάρες, οπότε δεν μας χαλάει που είναι πάλι στη μπάντα. Όσο για το μαλλί, ο τύπος ήταν για κάποιον καιρό μπάτσος, οπότε…μαλλί καπούτ!:afro:

Κι εμένα ο Scheepers μου τον θυμίζει τόσο…

Barlow.

Ρε πατε καλα??? Δεν πρεπει να υπαρχει πιο αγαπημενος frontman απο τον Barlow στην ελλαδα. Ειναι θεος ο τυπος. Απορω που βρηκε τοσες ψηφους ο Ριππερ…

O Ripper και στους Judas Priest και στους Iced Earth έδειξε καταπληκτικές ικανότητες στα φωνητικά.
Στους πρώτους τον έφαγε το ότι ο Halford είναι τεράστια προσωπικότητα και αναντικατάστατος.
Στους Iced Earth δεν μπόρεσε να συνδεθεί με το φανατικό κοινό τους, ίσως γιατί είναι πιο επαγγελματίας από όσο έπρεπε και έβγαζε λιγότερο συναίσθημα από τον Barlow.

Barlow. Btw καλυτερα που φυγε ο Ripper γιατι ειναι κριμα τετοια φωνη να παει χαμενη. Οι Iced Earth οτι ειχαν να δωσουν, το δωσαν…

Μακαρι να διαψευστω.

οκ τρομερη φωνη ο ripper αλλα η φωνη του barlow ταιριαζει απιστευτα με την μουσικη των iced earth…οποτε χωρις σκεψη barlow !