Riverman "rudolf" fan club

εεεεεεεεε,τα παραλές…face the heat?unbreakable?humanity? (the cross…)
αγαπητέ αντιχίππη,έχουμε κοινά εμείς οι δυο:)

ψηφισα το “σε στηριζουμε” μιας και τα παλια σκορπιονς μ αρεσουν και εχω παει εξ αλλου σε συναυλιες τους. κυριολεκτικα τους εχω στηριξει.

Θα ψήφιζα κάτι από τα τρία πρώτα, αλλά αφού έχουν από δίπλα τη λέξη Scorpions αναγκάστηκα να ψηφίσω το τέταρτο.:stuck_out_tongue:

Οι W.E.B. βάφτισαν το album τους Cockroach…

είσαι καλός fan και φαίνεται:)

Ωραια τα αποτελεσματα της ψηφοφοριας μοιαζουν με σκαλοπατια.

Καπου εδω πεταγεται το ρουντολφ και λεει “δεν λεμε παντα αυτο που σκεφτομαστε…”

Φουμαρα πουλαει ρεεεεε…

:lol: :stuck_out_tongue:

δέχομαι και την σκληρή κριτική:)

το μεταφέρω στο Introduce yourself… :wink:

Και εγώ φαν δηλώνω… του Γιάννη. Όχι των Σκορπιών!:stuck_out_tongue:

όπως νομίζεις γείτονα:)

Ωπ, τι βλέπω? Introduce yourself? Καινούριος?

και οι χαζοί fan έχουν θέση στην καρδιά μου:)

ωραία.
ποιοι είναι οι τρεις true fans από δω μέσα?

Θα σας πω μια ιστορία…

κάποτε είχε μπει εδώ ένας χρήστης κ τα έκανε λαμπόγιαλο ! τα έχωνε στον ροδομάγουλο για το ριβιού του, τα έχωνε κ σε μένα, τον πιστό σκύλο του ρόκιν για την στήριξή του. μας έβριζε στο σάιτ του. μας έβριζε στους φίλους του. μας έβριζε στον ύπνο του

ύστερα τον τσίμπησε σκορπιός… και γλύκανε… έμπαινε μέσα κ μας έλεγε κουβέντες που θα έστελναν διαβητικό στην κόλαση… ήθελα να του κάνω “ταπ ταπ” στο κεφάλι - τόσο πεντάγλυκος ήταν…

μετά πήγαμε ΚΑΙ στο πάρτυ του γιατί η αστική του ευγένεια μας κάλεσε κ εμείς είμαστε γνωστά κοπρόσκυλα που πήγαινουμε σε πάρτυ. διεφθειρε τον κάρβου : γλυκές σκορπίνες τον έραιναν με ροδοπέταλα. διέφθειρε τον κόζυ : τον έγραψε στο φαν κλαμπ τους κ τον κανάκευε - διαβάστε την κριτική του κόζυ για το υπνοσθεντόν - ωπ, το “humanity” ήθελα να πω- κ θα δείτε πως η πένα του γλυκού, ψηλού αγοριού του ρόκιν έγινε μαλακή σαν βούτυρο…

μόνο ένας αντιστάθηκε στις γλυκές σκορπίνες που του πάσαραν το φυλάδιο εγγραφής, και στα γαλανά μάτια του γόη από την σκορπιοχώρα… μόνο ένας…

στηρίζουμε Γιάννη - γιατί μας χάρησε τον ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΙΤΛΟ για τους ρόκιν φανς - αυτό των ΠΟΛΕΜΙΩΝ !!

στηρίζουμε σκόρπιονς - γιατί όλοι μας ακούμε κ να τα λέμε όλα. επίσης προσωπικά στο τελευταίο λάιβ τους όντως στήριζα τους σκόρπιονς - κράταγα τον ροθ από το πόδι, μην πέσει, όταν έπαιζε τα σόλα του. τέτοια στήριξη, ούτε κολώνα μπετόν αρμέ…

ναι τελικά στηρίζουμε/ψηφίζουμε ρουδόλφο…

εεεε, μία παρατήρηση…

αυτός που αντιστάθηκε ήμουν εγώ… Εσύ έγραψες μέχρι και αγαπημένο σετλιστ συναυλίας των Scorpions στο χαρτί που σου έδωσαν… :bleh:

Άρα μόνο εγώ είμαι τρου :stuck_out_tongue:

παιδες, τα πολλα λογια ειναι φτωχεια. εμεις εχουμε φωτογραφικα τεκμηρια στο πι σι μας.

ρε γμτ ο ρούδολφ είναι τόσο μεγάλος που έγινε τελικά μπλε ?

Oχι,ειναι ποκεμον και εξελιχτηκε σε στρουμφακι.

δηλαδή Νεο Δημοκράτης?

Ειρωνικο πολιτικο σχολιο.
Παταω θαυμαστικο. :-s

Καλά ρε Γιάννη είσαι μορφή ρε!!ζήλεψες από το topic που είχε ανοίξει ο κάρβου για μένα?:lol:
όπως και να έχει εγώ σε υποστηρίζω ρε,γιατί παραμένουμε και οι 2 κολλημένοι, εσύ με scorpions+εγώ με ΗΙΜ, παρά τα όσα μας λένε!!
είμαστε μαζί σου ρεεε!:smiley:

(παρακαλώ μετά από αυτό να μη με ξαναπείς γκρινιάρα!!:stuck_out_tongue: )