Roadburn Festival 23-26 Απριλίου 2009

Θέλω ένα-δυο δυνατά ονόματα ακόμα για να ψηθώ.

Αν δεν ειχα δει Neurosis δε θα το σκεφτόμουν καν, αλλά τώρα είναι και τα οικονομικά στη μέση. Πάντως καημό έχω να δω μια φορά Amber Asylum. Νομίζω θα κόλλαγαν άνετα.

Πάντως εγώ θα ρίξω μια αυτιά στα ονόματα που έχουν ανακοινωθεί ήδη γαι την Beyond the pale μέρα. Υπενθυμίζω ότι Beyond the pale λεγόταν το φεστιβάλ που διοργάνωναν οι Neurosis στην California το 2001-2002, και είχαν εμφανιστεί άγνωστα -τότε- ονόματα όπως Lotus Eaters, Tarantula Hawk, Jarboe, Amber Asylum, Zeni Geva, Oxbow, Isis, Thrones:wink:

Μεχρι στιγμης ομως ειναι καπως απογοητευτικο. Εχει μερικα πολυ δυνατα ονοματα, αλλα δειχνει ελλιπες σε σχεση με αλλες χρονιες. Δε ξερω, ημουν σιγουρος πως φετος θα ειχαμε κατι πραγματικα δυνατο λογω των περσινων ατυχιων. :?

Επισης απ’ οτι μου πε κι ενας φιλος, οσοι ενδιαφερονται, πρεπει να κλεισουν δωματια γρηγορα… τα ηδη διαθεσιμα εχουν αρχισει να κανουν φτερα… :?

Stonerfreak οι Vitus δεν αυτοκτονούν. Δεν πεθαίνουν. Είναι πάνω και πέρα από αυτό. Born too late :wink:
Άσε που οι SunnO)) και οι Om προσκυνούν τους vitus…

Με ενα μικρο search, βλεπω τα πραματα υπερχλωμα οσον αφορα δωματια…

Damn.

Λυσεις υπαρχουν, ακα διπλανη πολη κι αμαξακι, αλλα η ολη φαση δε μ εκφραζει ΤΟΣΟ για να σκασω τα κερατα μου. Καταρα με τους Vitus γμτ, με το που βγηκαν βρωμες, πεσαν ολοι σα τις υαινες.

AKOMA και στο Αϊντχόβεν??? 8O8O8O

Τι λες ρε, για Tilburg λεω. Πρεπει να ναι λιγο μακρια. Εαν σηκωνεις το φορτιο του οδηγου, το συζηταμε. :stuck_out_tongue:

Δε με προσέχεις…:stuck_out_tongue:

Πες ότι θαμπώθηκες από το νέο μου άβαταρ, έλα παραδέξου το, δεν είναι ντροπή…:p:p:p

Τζου-τζουυ-κααα… :stuck_out_tongue:

Πως φαινεται οτι σε προσεχα, ε… :lol:#-o

Ο Ελληνάρας φίλε μου, επιβιώνει συναυλιακά σε όλα τα μήκη και πλάτη της Υφηλίου!!! 8)

Μην ανησυχείς λοιπόν…

Πες, τζουτζούκα πότε θα σε ξανά δω
Άλλο δεν μπορώ μακριά σου πια να ζω
Ναι, τζουτζούκα μου ?χεις πάρει το μυαλό
Θα σβήσω θα χαθώ άμα δε σε ξανά δω:p:p:p

Μεγαλες στιγμες του Ελληνικου πενταγραμμου!!! 8)

Και Colour Haze ε;

Color Haze έπαιξαν πέρυσι. Δεν αποκλείεται να είναι και φέτος, αλλά δεν έχει ανακοινωθεί. Αλλά δεν είναι το όνομα που θα μ’έψηνε για το ταξίδι…

EYEHATEGOD, MELVINS, BIG BUSINESS, UNEARTHLY TRANCE[-o<[-o<[-o<

Εdit Γράψε λάθος, θα είναι την ίδια μέρα με Saint Vitus.

Btw, ανακοινώθηκε και η τιμή του 3ήμερου εισητιρίου: 99 ευρώ.

Αμα δε παιξει κι ο Πανταζης, εγω δε παω! [-X

Bleedin’, κανε τη καλη να τσεκαρεις δωματια… θα κοιταξω τα των τρενων και σημερα ενδεχεται να επικοινωνησω με λαο, να ξερουμε για τι παιδομαζωμα μιλαμε…

 Long-running Oakland, California-based industrial/alternative/metal pioneers NEUROSIS have announced more bands for the European version of their "Beyond The Pale" event, to be held on Saturday, April 25, 2009 at the 013 venue in Tilburg, Holland as part of the Roadburn festival. They are:

OM
SIX ORGANS OF ADMITTANCE
SKULLFLOWER
A STORM OF LIGHT

ομ ε…?

ΑΟΥΑ. Και Σιξ Οργκανς. Το πραμα αρχιζει ν’ αποκτα ενδιαφερον!

[B]neurosis

st. vitus

cathedral

om

amon duull II

[/B]

έχει αρχίσει να γίνεται ενδιαφέρον…:-k:roll:

Κομπλέ!

Έχει αρχίσει; Πότε θα είναι ενδιαφέρον για σένα δηλαδή; :Ρ

Wolves In The Throne Room confirmed.

Apr 23 2009 8:00P
Roadburn Tilburg

Bleedin’, επικοινωνησα με γκοσμο και πεντε ατομα ηδη ετοιμαζουμε βαλιτσες. Λαβε τις αποφασεις σου… 8)

Παναθεμα, καποια πραγματα ΠΡΕΠΕΙ να τα βλεπουμε στην ακμη τους!

Ωρέ Άνγκμαρ, μήπως μπορείς να πεις και πόσο πάει το μαλλί σε ότι αφορά αεροπλάνα και τέτοια? :frowning: