Rock culture: απόψεις

δεν είχα σκοπό να απαντήσω σε αυτό γιατί κι εγώ το βρήκα τραγικό. Ενιγούει,

for the record μία πρόσκληση έχω πάρει/ζητήσει εδώ κι έναμησι χρόνο,

αλλά η καχυποψία ήταν πάντα καχυποψία

Δεν υπάρχει λόγος να απολογείσαι. Και σίγουρα όχι στον eNick που [U]ποτέ δεν συκοφαντεί[/U].

Ο Γράκχος έχει δίκιο. Αρκετά ασχολήθηκα για σήμερα.

πραγματικά καμία διάθεση απολογίας, αν δε με κάνε quote ο μάνος δε θα απάνταγα καν

σου χρεώνουμε εμπάθεια κ το παραπάνω είναι το καλύτερο που μπορούσες να απαντήσεις; :stuck_out_tongue:

ε είσαι μέηνστρημ και εσύ ! :lol::lol::lol::lol:

Εφόσον ισχύει αυτό, που ξέρεις πολύ καλά ότι ποτέ δεν είναι ακριβώς έτσι τα πράγματα όταν δημοσιεύσεις σε κάποιο συλλογικό περιοδικό/σαιτ και όχι π.χ. στο δικό σου προσωπικό μπλογκ, τότε γιατί γράφεις κατεβατό υπεράσπισης του σαιτ στο σύνολό του ενώ κανείς δεν έθιξε δικά σου λόγια;

Worst Enemy δεν το είπα για κακό αυτό με τις προσκλήσεις. Απλά επειδή εσύ συγκεκριμένα έχεις άλλες καταβολές, θεωρώ ότι δεν υπάρχει λόγος να γίνεσαι το άλλοθι του σαιτ, πόσο μάλλον να συντρέχεις προς υπεράσπισή του.

Ο Γράκχος δεν εννοούσε αυτό βέβαια, αλλά δε γαμιέται, τόσες φορές έχεις διαστρεβλώσει πράγματα που έχω γράψει, τι είναι μία ακόμα;

Καταρχας, Συγχαρητηρια στα παιδια του σαιτ για την υπομονη τους!

[B]eNick[/B] : Αφου το σαιτ δε σε εκφραζει καθολου και η “ιδεολογικη” του κατευθυνση παραειναι συντηρητικη για του γουστα σου, για ποιο λογο συνεχιζεις και οχι μονο το διαβαζεις αλλα συμμετεχεις ενεργα στο φορουμ του;
Καλη η κριτικη αλλα το να ασκειται μονιμα και επαναλαμβανομενα αρνητικη κριτικη, απο καποιο σημειο και μετα κατανταει υπερκουραστικο(για εμενα ως αναγνωστη).

Και πώς θα βλέπω μετά τους κώλους και τα ρολόγια που ποστάρεις;

μέσα στο rock culture τα ποστάρει ;; :-k:-k:-k

ας το αφήσουμε εδώ λοιπόν. στο επόμενο καλοπροαίρετο σχόλιό σου θα σου ξανακάνουμε λοιπόν τις ίδιες ερωτήσεις, μπας κ απαντήσεις. :roll:

Mόνο για όσους δεν έχουν soft delete :!:

Καταρχάς, ο worst enemy είναι πασιφανές πως δε συμμετέχει για τις προσκλήσεις. Δε νομίζω όμως πως ισχύει αυτό που έγραψες, όπως δε νομίζω πως στροβιλίζεται μόνο στο δικό μου νου περίπτωση πρώην συντάκτη του rocking.gr που πήγε να γράψει σε άλλο σαιτ που μια χαρά προσκλήσεις δίνει. Όσοι έχουν νιονιο καταλαβαίνουν.

Edit - χρόνια πολλά στο worst enemy.

thanx dude!! Να’ σαι καλά!