ROCK HARD PRESENTS: DOOGIE WHITE live in Greece

Xωρητικότητα 200-250 σαρδέλες
Ορατότητα μόνο οι πρώτες δύο σειρές… [-X

όχι και 200-250 σαρδέλες καλέ!! :slight_smile:
το TEXAS - πρών UNDERWORLD- μέχρι 400 άτομα χωράει μια χαρά, στα 600 ναι, πήζε άσχημαι… όσο για την ορατότητα και εδώ διαφωνώ…

Νταξει ειναι λιγο υπερβολικος, αλλα σιγουρα η ορατοτητα δεν ειναι και η καλυτερη.

θελω βοηθεια με τα εισητηρια. Επειδη θα κατεβω απο θεσ/νικη ξερει κανεις αν μπορω να κλεισω απο τωρα μην φαω καμια πατατα? Επισης τι ωρα ειναι η συναυλια? Αν θελει καποιος φιλος απο θεσ/νικη να ερθει ειμαστε 2 και εχουμε θεσει για ακομα 2-3

κάνε ένα τηλ στο τηλέφωνο του περιοδικού αν θες…

και μερικα tips n’ hints για την βραδιά…

μπήκαν στο set list τα “Burn” , “Mistreated” όπως και το “The evil that men do”…=D>

τι είπες τώρα…

Αυτά είναι !!!8)8)8)8)8)

αμα μπορείς δώσε κι άλλα info για το setlist κ.λ.π. :wink::wink::wink:

Ε, ας μεινει και τιποτα κρυφο, μη χαλασει η εκπληξη.

εισιτήρια προπωλούνται η εκείνη τι στιγμή?

αύριο μεθαύριο το πολύ, ενημερώνω σχετικά…

Τι γίνετε κάνα νέο ???:-k:-k

ξερει κανεις τι ωρα αρχιζει?

Εννοείται θα είμαστε εκεί!! :drunk:

Καταρχήν στηρίζουμε ROCK HARD και έπειτα… Doogie White :slight_smile:

Σειρηνάκης - Φράγκος :respect:

Πέρασα σήμερα απο tichet house και μου είπαν μάλλον στην είσοδο … αυτοί δεν είχαν … :?:?

Έλα να ετοιμαζόμαστε σιγά-σιγά: http://www.rocking.gr/review2142.php 8)

Ο Doogie White ήδη από χτες βρίσκεται στην χώρα μας…

το live θα αρχίσει στις 12 + λίγο, αλλά επειδή θα είμαστε εκεί από νωρίς κατά τις 11 παρά θα μπορεί όποιος θέλει να παίρνει το εισιτήριο του. Χωρίς κανένα πρόβλημα θα μπορεί να μπει μέσα, να δει το προηγούμενο live που έχει το TEXAS, απλά μετά την ώρα του soundcheck/line check θα πρέπει όλοι για κάνα 20λεπτο να βγούμε έξω, όπως παρακάλεσε ο ίδιος ο τραγουδιστής.

To setlist έχει μεγαλώσει ακόμα …και σύμφωνα με φήμες που έχω ακούσει (γκουχ… γκουχ…) κάτι σαν stargazer μου έκανε… αλλά δεν είμαι και σίγουρος!!!.. :roll:

burn…
wolf to the moon…
mistreated…
perfect strangers…
ariel…
temple of the king… (και όχι σε πλήρως ακουστική εκτέλεση παρακαλώ…)
when the hammer falls…

και άλλα … και άλλα … και άλλα…

εισιτήρια επι τόπου, εάν χρειάζεστε κάτι επιπλέον ή για το οτιδήποτε τυχόν θέλετε, 210-9939613 θα βρείτε εκεί τον Σάκη, αλλιώς 210-3838386 την αφεντομουτσουνάδα μου…

το βραδυ? τι ώρα τελειώνει?

ότι ώρα θέλετε φεύγετε…:wink:
το live περίπου 2+ ώρες θα είναι… όμως εαν έχει κέφι ο κόσμος δεν τον κόβω τον White να κατεβαίνει από την σκηνή…

τπτ αυτόγραφα θα παίξουν μετά ??? :-k:-k