"Rock,η μουσική του...σατανά!"Ενα βιβλίο για..λι

Ακους εκεί οι “Δε Χού”!!!Δηλαδη αν χρισιμοποιούσαν λατινικά τι θα πάθαιναν!? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Εχω λυθεί!!!

Giati gia tin latreia tou mple stridiou k ta seksouliarika pistolia dn exeis na peis tpt… :smiley: :lol: :smiley:

Ενώ η Παρθενική Σιδηρος!!!

Για τους Deicide γράφουν?Η φοβούνται τον Benton? :lol: :lol:

Έχω διαβάσει και άλλα τέτοια αστεία βιβλία αλλά αυτό είναι το καλύτερο :twisted:

Παραπέμπω μερικά δυνατά του σημεία…

:arrow: Σελ.17 Η περιγραφή της reggea ολα τα λεφτά…

:arrow: Σελ. 32 (τελευταία παράγραφος) Σελ.33 :lol:

:arrow: Σελ. 45 το 3)

:arrow: Σελ. 62 τελευταία παράγραφος… κορυφαίος ο DEVE MUSTAIN :lol:

:arrow: Σελ.72 οι πραγματικοί δημιουργοί του I Kill children είναι οι Πιγκ Φλόυντ :lol:

Στην τελευταία σελίδα βλέπουμε την σωστή χρήση της κιθάρας

Ποιος είσαι ρε φίλε -συγγραφέα- ο Κατσαρός?!!! :lol: :lol: :lol:

Διαφωτιστικο το βιβλιο. :stuck_out_tongue:
“Πολλοί απ’αυτούς είναι διεστραμένοι και δεν γνωρίζουν καν ούτε σε ποιό φύλο ανήκουν.Ο Άλις Κούπερ δήλωσε:“Πιστεύω οτι οι άνθρωποι είναι αρσενικοί και θηλυκοί μαζί”. Το λέει ισως για να δικαιολογήσει το γυναικείο του όνομα. Άλις θα πεί Αλίκη.”

Το ειδος “σαταν-ροκ” με προβληματισε. :-k

we are all going to burn in the eternal flames of hell!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

-Η αλήθεια βρίσκεται στον λόγο του Θεού παιδί μου.
-Όχι, πατέρα. Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols.Γκε γκε;

Χούλιγκανς: Κάτω τα χέρια απ’τα νιάτα

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

για όλα φταιει το calgon χαχαχαχααχαχαχαχαχχααχχαχαχα

δεν λέει τπτ για ατμοσφαιρικό μεταλ ή άλλο είδος εκτός από θράζ, χεβυ και σαταν- ροκ! οπότε οι άλλοι είμαστε οκ!

Τι λες καλε…Εδω δεν γλυτωσε η Μαντονα και η Μαρινελλα, εσεις θα γλυτωσετε;:twisted: :stuck_out_tongue:

Poso dianohtika kathysterimenos prepei na einai kapoios gia an symvalei stin sygrafh enos tetoiou vivliou??? :evil:

To τρομερό είναι ότι έχει κάνει 6 εκδόσεις!!!

Diladi yparxoun kai ordes parapligikwn pou to pernoun!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Egw tha proteina tin siggrafea autou tou vivliou na tin vazane na vgalei logo stin arxi tou epomenou rockwave…Auto tha afine epoxi!!! :lol:

μονο στο rockwave??? θα την αδικούσαμε… :lol: :lol:

Όντως… Προτείνω πρόσκληση στο forum του Rocking με ιερό σκοπό τη φώτιση μας. Θα την υποδεχτούμε φυσικά με όλες τις τιμές και πάνω απ’ όλα με σεβασμό, δέος και μεταμέλεια.

Και ντοματες… :stuck_out_tongue:

#-o #-o #-o #-o
Σιδηρούν Παρθενος είναι :stuck_out_tongue: :lol: :stuck_out_tongue:

Κατεβαστε το ομως. Πραγματικα.
Εγω εκανα την βλακεια και το σβησα παλιοτερα. Εκτοτε το πιτσι μου παθαινει διαφορα και βλεπω μαυρες σκιες πανω απο τον ωμο μου.:-s