Καλέ μου άνθρωπε, «ξέρεις» από rock;

Το επομενο quiz θα εχει την εξης ερωτηση:

“Ποσα accounts εχει κανει στο φορουμ ο lonesome/whitecross/denander κτλ.?”

α. 3
β. 5
γ. 15
δ. 3/2*Χ + 5, Χ —> απειρο

Ας ρωτήσουμε λοιπόν τον Angel in black ή τον TelisVas ή τους άλλους που έδιωξε ο Monte και η παρεούλα του ποιον πείραξαν αν ήταν μεταλλοπατερες ή μήπως τους πείραζαν τα διάφορα 18χρονα σαν τον Rudolf ή οι ηλίθιοι όπως εσύ που λες κιόλας ότι είσαι 26 ετών…με την ασυλία του Kourou κτλ κτλ…ξέρεις εσύ Κωστάκη…

Εγώ θα φύγω και τιμή μου που θα ξαναφάω ban αλλά Κωστάκη θα σου πω ένα πράγμα…αν εσύ και ο Γιαννάκης ειρωνευτείτε εστω έναν που δε σας εχει κάνει τίποτα και δε μιλάω φυσικά για τις κρύες πλάκες που κάνετε μεταξύ σας ή με τους άλλους που δεν ξέρουν τίποτα περα από Nirvana Wolfmother και Rory Gallαgher όλο και κάπου θα είμαι…και τότε που θα ξαναμπω θα πέσει πολύ γέλιο με τους Θεούς Dakrya :lol: κτλ κτλ…

Μέχρι το metal quiz λοιπόν που αν πάρεις πάνω από 46% εγώ θα μεταναστεύσω καλά μπάνια.

Rudolf Γιαννακη σε αφήνει τέτοια ώρα η μαμά μέσα?ακόμα δεν κοιμήθηκες?πάντως για να μιλάς για το off topic για γκόμενες κάτι θα ξέρεις…6800 ποστ ακόμα δε σου κάθησε καμία?:lol:

Ξέχασες το Tommy_Skeoch όταν ακόμα νόμιζες ότι οι Nirvna είναι παγωτό.

Βλέπεις βρε κεφτέ ότι δεν ασχολούμαι μαζί σου κόψε άντε μην πούμε και για σένα αυτά που ακούγοντε.Και φυσικά δε θα σου αρέσει τι πιστεύουν για σένα οι συμφορουμίτες σου :smiley:

αυτό που παρακολουθείς το φόρουμ είναι ευκάριστω:)
και είσαι και σωστός γιατί ακολουθείς τους κανόνες.
αρα,προφανως τρως μπαν επειδή σε ζηλεύουν.αυτό είναι κακό πράμα.
παλιά με ζήλευανε και μένα,για αυτό σταμάτησα να κυκλοφορώ έξω,και ζωή μου έχει γίνει μόνο το φόρουμ πλέον.είναι όμορφο πράμα το φόρουμ
τα κορίτσα του όμως δε μου κάθονται.κοντεύω τα 7000 ποστς και δεν έχω πασπατέψει καμία.
αν έχεις κάποιο τιπ,στείλε πμ.
έχω αρχίσει να σ’αγαπώ,αλήθεια.

α) βασικά ετοιμάζομαι για να βγω έξω από το σπίτι μέρα που είναι. Σας προτείνω και εσάς να κάνετε το ίδιο. Κρίμα να μιζεριάζετε στο φόρουμ τέτοια μέρα. Αν δεν έχετε τίποτα να κάνετε, πάρτε τηλέφωνα φίλους, πάρτε το παλτό σας, βγείτε έξω. Είναι κρίμα ειλικρινά τέτοια μέρα να έχουμε τέτοιες συζητήσεις

β) η αδερφή μου, μόλις είπε ότι σε 5 λεπτά θα είναι έτοιμη, άρα έχω κανά μισάωρο να γράψω 2 λόγια

γ) εγώ την έχω μεγαλύτερη και σε κουίζ μηχανολογίας σας έχω όλους ανεξαιρέτως ακουσμάτων:p

δ) μιας και 1 ποστ θα κάνω, ας το πω εδώ “Καλή Χρονιά και καλή τύχη στον Ολυμπιακό”

ε) φεύγω και δεν κάνω καθόλου moderating γιατί δεν έχω καθόλου όρεξη. Φερθείτε ώριμα και η παράδοση λέει ότι ώριμα θα φέρεστε όλη τη χρονιά

στ) Υπάρχουν και άλλα accounts. Από το φόρουμ μας έχουν περάσει οι μισοί Tesla :lol: :lol:

ζ) βγάλτε το σκασμό και βγείτε έξω από το φόρουμ για να περάσετε καλά. Κρίμα είναι

Χαιρετώ!!!

karvou :slight_smile:

να βγούμε από το φορουμ?μπαν δλδ?μας ζηλεύεις κι εμάς?

Eχεις μεινει ενα χρονο πισω αλλα δεν εχει να κανει.
Εχεις δηλωσει κατ’επαναληψην οτι με ξερεις,ξερεις που μενω κτλ.Αν λοιπον θεωρεισαι τοσο αντρας οπως λες εδω γιατι δεν εχεις ερθει ακομα να με βρεις?Φοβασαι κατι?
Λοιπον για να τελειωνει εδω με την παρτη σου.Αν εχεις τα @@ ελα και βρες με να τα πουμε απο κοντα βρε αδερφε.Ηρεμα και πολιτισμενα.:wink: Θα παμε καπου που μας βολευει και τους 2 εδω Αμφιαλη κοντα.Αν παλι δε γουσταρεις για τον Α ή Β ή εισαι κοτα λογο παψε τις μαγκιες μεσω νετ γιατι δεν υποδηλωνεις ετσι τον ανδρισμο σου αλλα αντιθετα την πουστροσυνη σου.Φιλια :wink:

ωραία… το “σε 5 λεπτά είμαι έτοιμη”, μόλις έγινε “Δημήτρη ποια από τις παρακάτω μπλούζες σου αρέσει περισσότερο?”. Πλέον φοράω και επίσημα παντόφλες… Περιμένετε να φύγω για να βγείτε από το φόρουμ…

είναι κάποια προϋπόθεση να’χεις αδερφή για να’σαι μοντ?:-k

μη σπαμάρεις…:stuck_out_tongue:

Ας επιστρέψουμε στο off topic την έτσι κι αλλιώς off topic κουβέντα:wink:

όποτε θες χοντρούλη να σου πρηξω τη μάπα να δούμε αν θα ξαναειρωνευτέις άνθρωπο .δώσε τόπο και ώρα μόνο φέρε μαζί σου καμιά 10αρια ακόμα γιατί δε σε παίρνει Κωστάκη.Φιλακια στην καράφλα σου όσο ακόμα ειναι στη θέση της.

άντε αγόρι μου γιατί σαν πολύ μάγκας είσαι.

καφρίλα ποστ

με λένε ουαητκρος και γαμω τις παλαμες μου

Τελικα ποιοι κερδισαν…??

Είμαι ένας από αυτούς που κέρδισαν, θα μου στείλουν ένα βιβλίο. Ευχαριστώ πολύ ξανά το rocking. :slight_smile: :smiley: 8) :wink:

Αντε ρε παιδια.Ποτε θα ποσταρεται το Quiz να δουμε πως ηταν και εμεις που εκεινη την ωρα λειπαμε απο το σπιτι

Τα Αγίου γιουτσου… Αντεεεεε και 'γω το περιμενω!

Τελικα τα αποτελεσματα δεν…??

δεν θα δουμε τις ερωτησεις εμεις που λειπαμε εκεινη την μερα?:frowning:

Θα τις δείτε, θα τις δείτε, και μάλιστα με αναλυτικές απαντήσεις. Λίγη υπομονή :wink:

…zZzZzZzZzZzZZzZzZzZzZzZz…