Πριν βγεις φίλε rockin user

τώρα τελευταία MGMT, Pendulum γιατί είμαστε τσουτσέκια και λέμε ότι λεει ο γιάσονας, arctic monkeys

και ξεσηκωτικό χαζοποπ τύπου blink, new found glory, the all american rejects, paramore (εδώ είναι που τρωο βρίσιμο) είναι πάντα must !

ενώ όταν θα έχουμε μια όμορφη μέρα εγγυημένα Offsrping - One fine day στο full:D

@deathster
οχι αυτο το ονομα!!!
πως το λετε και δεν λιωνετε απο τα γελια??
ενας κολλητος μου με εχει ζαλισει με αυτους…μεγιστα γιδια και αυτοι!!

ον τοπι:
ασχετα με το που παω …μια στις 4 θα παιξει αυτο :

Living after Midnight - Judas Priest

:bow2::bow2::bow2:

Φίλε Jason το έχεις πιάσει το νόημα! Pendulum θεοί :respect:

Λίγο [SIZE=“4”]drum&bass[/SIZE] είναι ό,τι πρέπει καθώς ετοιμάζεσαι να βγεις, ειδικά άμα έχεις αργήσει κιόλας, γιατί σε βάζει σε ρυθμό και σου ανεβάζει και τη διάθεση. (Deathster, όντας και κοπέλα, άμα έβαζα God Is An Astronaut πριν βγω, θα καθυστερούσα τουλάχιστον μια ώρα παραπάνω :p)

και οι Volbeat καλοί είναι

Eισαι τυχερος που δεν ειναι κοπελα μου στο ροκιν.Θα σε εκραζε.Γαμανε ρε.
Τραλαλα μεταλ να πουμε !

Ε το ονομα ειναι οτι να’ναι αλλα η μουσικη ειναι τερμα αισιοδοξη/προσχαρη/τραλαλα.
Γιδοβοσκοι πρεπει να ειναι παντως :stuck_out_tongue:

Αλλα και εσυ ρε παιδι μου… Αkercocke ? Ειναι λιγο “περιεργος” τροπος για να σε φτιαξει.
Εγω οποτε το ακουω δεν εχω και τα καλυτερα συναισθηματα μετα.

Συνηθως καποιο απο αυτα:

Πραγματι!αλλο ενα που τα σπαει …
ειδικα με τo τετραστιχο

“Disastrous noise from far behind
Imminent attack splits their minds
Forces proceed to counter thrust
Without doubt they will rush”

και εχεις φυγει!

και ομως, μουσικα με ανεβαζει ΠΑΡΑ πολυ!
και το τελευταιο τους επισης!

Ε ειναι απο τους δισκους που δεν μπορεις να τους ακουσεις αραχτος. Aπλα ΔΕΝ.
Ενταση τερμα και π**τανα ολα λεμε !!! :vibrate::vibrate::vibrate:
Και βγαινεις εξω φουριοζος.8)

Gamay το τόπικ φίλε μάνο!

Συμφωνώ με ότι έχει ποσταριστεί από εικόνες.

Πριν βγεις για γκομενότσαρκα/κονέ με το ξανθό γκομενάκι/μάχη στο κρεβάτι με το μωρό, σε τυχαία σειρά βάζεις



κι άμα σου πέσει, ο Red Rum σου πληρώνει το βιάγκρα!:stuck_out_tongue:

Εδιτ: Προσθέστε Volbeat - Guitar Gangsters and Cadillac Blood, αν το μέρος είναι το αυτοκίνητο, για γρηγορότερα και καλύτερα αποτελέσματα!

Προσωπικά, και όντας στο πνεύμα του θρεντ, σε τέτοιες καταστάσεις συχνά ακούω κλασικά pop χιτάκια και disco. Αλήθεια. :-s8)

Οκ, και άλλα πράγματα, που δε μου ρχονται τώρα. Gogol Bordello ίσως, Mano Negra, τέτοια. Και τίποτα Bon Jovi φάση.

Εννοείται και GOGOL BORDELLO! Aπορώ πως τους ξέχασα, αλλά είναι ένα μύριο πράματα, πως να τα βάλεις όλα σε μερικά ποστ?:-k

Bootstroke!

You shook me all night long!!

Για κλαμπινγκ δν ξερω.Το εξαλλες καταστασεις πως οριζεται;

edit:Πριν απο πορεια Μεθυσμενα Ξωτικα.Η Ομιχλη αν προβλεπεται “ομορφη” πορεια!

Συνηθως θα παιζει καποια πλεηλιστ με διαφορα, οχι δισκος. Αλλα κατα καιρους μαλλον παιζω σε κατι τετοιο:

και αλλα, πχ γκογκολ μπορντελο, σκα-πε, μαντονα, johnny cash, dido, apoptygma berzerk, vnv nation, το soundtrack του Shrek II, witchcraft, closer, μιχαλη ρακιντζη κτλ κτλ αλλα δε χωραει πανω απο δεκα εικονες και βαριεμαι να κανω κι αλλο ποστ. Και παω για υπνο, καληνυχτα φορουμ.!

[QUOTE=Night*Sky;640449]

QUOTE]

:bow::bow::respect:

Σίγουρα ποζεριές!

Bon Jovi-Slippery When Wet
Motley Crue -Girls, Girls, Girls-Too Fast for Love
κτλ

Γενικά ανεβαστηκά πράγματα!
Gamma Ray, Helloween, Metallica, Sepultura κτλ κτλ

Α κι αυτο

Αλλα οπως ειπα,οι Volbeat ειναι η απολυτη εγγυηση.

Ω ΝΑΙ!!!
Dem na like me και είσαι ο βασιλιάς της πίστας!!! :slight_smile:

ΤΡΟΜΕΡΟ topic. Ευγε.

Λοιπον. Επειδη κυριως βγαινω σε μεταλλομαγαζα, ενιοτε και σε εναλλακτικομαγαζα, στα οποια ομως πατανε μονο μεταλλαδες, οποτε μεταλλομαγαζα ειναι κι αυτα, θα βαλω να ακουσω κατι που δεν προκειται να ακουσω εξω. Π.χ. σιγα μη παιξει στο μο μπεττερ ΣΟΝΤΟΜ ξερωγω. Κοινως, αναφερομαστε σε εξαιρετικα αντεργκραουντ ΘΡΑΣ καταστασεις, οπως μπορειτε να διαπιστωσετε, ιδιοις ομασι


…με την ευρεια εννοια του ορου, φυσικα, διχως να λειπουν οι απαραιτητες πινελιες που ποτε, μα ΠΟΤΕ δεν προκειται να μας συντροφευσουν στην Σαββατοβραδινη μας εξοδο:





Συνηθως κατι σκληρο και δραστικο που θα λειτουργει σα χαπι για τις μαλακιες που θα ακουσω εκει εξω.

Αυτό το κάνω όταν γυρνάω σπίτι απ’έξω γιατί αποφασίζουμε στο δρόμο που θα πάμε.
Την τελευταία φορά στο αμάξι με το ζόρι άκουσα Haggard, ήθελα να πυροβολήσω τα αυτιά μου…