ΕΔΩ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ-Rocking FB Comments

αχαχαχχα τι καραγκιόζης

μη βριζεις,μη βριζεις.

θες να κανει account και να βρεις τον μπελα σου?:!:

Οσοι γνωστοι μου εχουν γνωριστει/συνεργαστει μαζι του λενε οτι ειναι τερμα ψωνακι.Πολλη δουλεια,αλλα ψωνακι.Ουτε Λυκειοπαιδο που παιζει στη μπαντα της γειτονιας δε καθεται να απανταει με σεντονια σε fb comms σε ενα webzine και να αντειρωνευεται πιτσιρικαδες.Παει να το παιξει και υπερανω αλλα ειναι 100% το αντιθετο.Εγω μονο σε ενα Φαιργουιντ λαιβ τον ειχα δει και ηταν ο πιο ποζας απο ολους και γενικα απλα ενοχλητικος κι αντιπαθουκλα.Μακαρι να κανει ακαουντ που λεει ο αποπανω για να βγει ο ναιτσκαι και να του γραψει οτι τους σοβαρους δισκους οι Φαιργουιντ τους βγαλαν πριν παει αυτος στη μπαντα.Να δεις πως θα τσουχτει και θα αρχισει τα σεντονια.

Μια ματια στις γεματες προσωπικοτητα φωτογραφιες σου αρκουν.
“Lives in Hollywood,California” λεει,χαχαχαχα! Πολυ θα ηθελες, γατακι.
Την επομενη φορα που θα παω,θα σου φερω κανα μπρελοκακι να εχεις να λες οτι πηγες και συ

εμετουλης

Αφηστε που σε μια φαση σε ενα απο τα σεντονια του παραλληλιζει εμμεσως το δικο του στατους με αυτο του Χετφιλντ πχ.Ναι αν φτασεις το στατους του Χετφιλντ σε δοξαζουν κι ας εισαι παιδερας που λεει ο λογος αλλα εσυ εισαι απλα ο Μπομπ ο Κατσιονης.

Δεν περίμενα κάτι απο αυτόν τον τύπο.

Αν το βλέπει αυτό έχω να του πώ και εγώ πώς είναι βλαμμένος. :p:p
Πλέον τον έχουν χεσμένο οι περισσότεροι, ναι η Ελλάδα έχει βγάλει και πολύ πιο ξηγημένους και καλύτερους μουσικούς

:lol:

Ναι, αλλα εγω κρατω μια σταση σχετικα υπερ του Κατσιωνη, διοτι παρατηρω πως η κριτικη που του ασκειται ειναι ιδιαιτερως αυστηρη και αδικη τις περισσοτερες φορες.

άνθρωπος που μπαίνει στο [U]youtube[/U] για να την πει σε άτομο που σχολίασε σόλο του φευγαλέα πρέπει να μάθει να βλέπει την κίνηση του γιαουρτιού προς τα μούτρα του σε high definition

Δικιο ειχε ομως σε αυτο που ειπε.
Νταξει τωρα η κινηση του να μπει στο youtube ‘‘ελεγχεται’’.
Αλλα απο την αλλη σου λεει οτι ειναι επιλογη του να μιλαει με τους ακροατες των μπαντων που συμμετεχει.
Δηλαδη τωρα κατηγορειται για ξεκατινιασμα ενω στην αντιθετη περιπτωση θα τον κατηγορουσαν ολοι για σνομπ και απομακρη συμπεριφορα ??

:lol3::bow2::bow2::bow2::respect: ΕΓΡΑΨΕΣ,ΜΕΓΑΛΕ!!!

εγω στη θεση του θα εκανα fake account(Bob ο μαστορας πχ) και θα εριχνα καντηλια απο δω και απο κει χωρις να διακινδυνευω το image σαν καλιτεχνης…δυστυχως τα δημοσια προσωπα θα δεχονται κριτικη για οτιδηποτε κανουν,αν δεν μιλανε με τους οπαδους θα ναι σνομπ,αν μιλανε θα ναι πολυ “low” κλπ κλπ…

Πώς ειμαστε ΤΟΣΟ σιγουροι οτι δεν εχει ηδη account???

Ρεεε τι θεούλης είναι αυτός ο Μπομπ:lol::lol::lol::lol::lol:

Ε και να έχει account εδώ;;; Τι έγινε. Δεν μπορούμε να έχουμε γνώμη; :wink:

Λιγα τα λογια σας για τον Bob!

SPOILERΓεια σου Bob! :)[/SPOILER][/SPOILER]

στην ειδηση για Mustaine να καλει οπαδους να πεισουν hetfield-ulrich για supergroup μαζι του

o hammet na mhn einai kai as einai kai o seferlis, makria o hammet paidia, makria.

E δεν έχει κι άδικο…:slight_smile:

στηρίζουμε side project με mustaine,ellefsson,hetfield,lombardo

Στο νεο για Adele και Dark side of the moon

για τις λουγκρες τους Αγγλους λεει ρε.Αυτοι δεν ξερουν απο rock

XAXAXAXAXAXA MΑΛΑΚΕΣ ΠΕΘΑΝΑ ΜΕ ΚΑΤΣΙΟΝΗΣ!!!

ΤΡΑΓΙΚΟΣ Ο ΤΥΠΟΣ ΠΙΟ ΕΛΕΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!

Πάντως όσο αντιπαθητικός και αν είναι ο κατσιώνης, οφείλω να του αναγνωρίσω:

  1. Οτι δεν μασάει (βλέπε ξεκατίνιασμα με marauder στο rockoverdose που είχε δίκιο)
  2. Το ίδιο το γεγονός οτι ξεκατινιάζεται που είναι απολαυστικό
  3. Το ότι δουλεύει σαν μπούστης και με επαγγελματισμό. Βέβαια ό,τι δουλειά έχει κάνει είναι κατά βάση μαλακία αλλά αυτό είναι αφενός θέμα γούστου και αφετέρου ψιλοαδιάφορο. Από το να κάθεται και να πίνει μπύρες όλη μέρα και να λέει για το σύστημα που δεν τον στήριξε και να βγάζει δίσκους που για να ξεχωρίσεις κιθάρα από ντραμς πρέπει να είσαι χρόνια στο κουρμπέτι, ε είναι σαφώς καλύτερα έτσι.
    1000 φορές κατσιώνης παρά κάθε “θρυλική” ελληνική μπάντα του παρελθόντος που γελούσε ο κόσμος. Ονόματα δε λέω γιατί θα σφαχτούμε πάλι.

Από την άλλη έχει 2 τρομερά αρνητικά στοιχεία:

  1. Μπορεί εκτελεστικά να είναι άψογος αλλά συνθετικά είναι τραγικός, αστείος, μηδέν. Επίσης είναι τρομερός κλέφτης και ενώ κλέβει τη λέει και από πάνω σε όσους το επισημαίνουν.
  2. Έχει μια ηλίθια τάση να εξισώνει και να παρομοιάζει τον εαυτό του με χαρις, χετφιλντ, οζζυ κλπ. Αυτό είναι πάρα πολύ κακό…

τον εχεις μελετησει βλεπω.