ΕΔΩ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ-Rocking FB Comments

δεν ξερω. δε καταλαβινω τι δε καταλαβε το παλικαρι. ναι τους μαθαμε απο την ντεθουισ, θα τους ψαχνουμε επειδη γουσταραμε. WTF? ερρημην

Οι νταβατζιδες του χαρντκορ παντου!

Μάλλον τους ήξερε από πριν και ξενέρωσε επειδή τώρα θα τους μάθουν ακόμα περισσότεροι.

Anyway, δικό μου είναι το comment, νόμιζα οτι το είχες καταλάβει.
Πιο πολύ για πλάκα το έγραψα.

Ωραίο το review αν και δεν με ενθουσίασε αυτή η πρόταση:
[I]αγγίζοντας τα όρια του powerviolence, μίας δηλαδή πιο grind εκδοχής του screamo.[/I]

Με αγάπη πάντα <3

Αντε να γραψει τιποτα ο μπομπ σε κανα κομμεντ να χουμε να γραφουμε γιατι με το χαρντκορ δεν παμε πουθενα :stuck_out_tongue:

ωραίο ειναι και το σχόλιο για τον νεο δισκου του arjen.
μα να αναλύεις prog δίσκο και να έχεις 6 επιφανειακούς παραγράφους?? [-X / :lol: ρε εδω μιλαμε για Prog!!

De jerw an yparxei periorismos stis grammes twn reviews, alla to na kaneis review se prog album kai eidika tou Lucassen me 6 epifaneiakes paragrafous einai to ligotero astoxo. Den exw akoma akousei to album, den krinw ta gousta, alla logika kai me osa diavasa oute esy Xrhsto to exeis ejantlhsei, etsi? Liga pragmata gia thn ousia pou einai h mousikh kai ta kommatia kai polles oi akyres sygkriseis. Px, sykgrish me ta prohgoumena album, oxi, allo eidos, asto kalytera… Pio poly zoumi thn epomenh fora paidia, to prog 8elei POLLES akroaseis k mousikh analysh oxi “to akousa 2-3 fores k den einai apo ta kalytera ths diskografias tou”. An den exete xrono, mh to zalizete…

http://www.rocking.gr/reviews/album/Arjen_Anthony_Lucassen_-_Lost_In_The_New_Real/4105/

αχ χρηστο πολυάσχολε

mikre padawan.

έχεις γίνει πιο πατρινός από τους πατρινούς εσύ. (αν και έβαλες ένα ρ παραπάνω :lol:)

:frowning:

νομίζω πως είναι λογικό κάποιος που δεν έχει ακούσει το δίσκο να έχει καλύτερη άποψη από κάποιον που τον έχει ακούσει…:stuck_out_tongue:

whatever rip.

τουλαχιστον θα σε ξερουμε τωρα:p

Ελάτε, παραδεχτείτε το εσείς του ρόκινγκ, κάτι ειδήσεις σαν και την σημερινή δήλωση του Wes Borland τις βάζετε γιατί ξέρετε τι θα επακολουθήσει από κάτω!

ειμαι σιγουρος οτι το κανουν γι αυτο:!:

κλαιω με το τι γράφουν μερικοί.
απο παντελή άγνοια τι σημαίνει η λέξη σύνθεση μέχρι ομοφοβικες παπαριες.

Κι εσείς παραδεχτείτε το όμως, είναι απολαυστικό!

Προδότες των οστών του Dio.

http://www.rocking.gr/news/Last_In_Line_Oi_Dio_xwris_ton_Dio/12882/

απολαυστική τρουΐλα, βάζοντας νέα στανταρ στον όρο γραφικότητα.

Εδω που τα λεμε δικιο εχουνε. Το πως και το γιατι, σε αντιστοιχο θρεντ, αν ανοιχτει. Αν και με τα κομμεντς κανεις στο χαλαρο κοιλιακους!!! :lol:

Αν και δεν είναι εδώ η συζήτηση και πέρα της γραφικότητας αυτό που γίνεται είναι από τις πιο απαίσιες κινήσεις που έχω δει τόσα χρόνια

http://www.rocking.gr/rockingraccoon/Rocking_Raccoon_-_Palmos_kai_Tsipa/12898/

Μισος.

χχαχαχαχαχαχαχα τι τυπος, αντε ρε μαλακα επιτεθειτε του ολοι να τον κανετε ρεζιλι στους φβ φρεντς του. Κατι τετοιες στιγμες θελω να φτιαξω φεισμπουκ

Ο τύπος είναι απλα καραγκιόζης.Γελοίος.

Να λοιπον, τζαμπα κατηγορουσαμε την πειρατεια και παπαριες.

Ο Γιασονας σκοτωνει την μουσικη. Ψοφα Γιασονα, σα δε ντρεπεσαι :!:

οχι μονο εγω, ολοι οι γνωστοι και οι συγγενεις μου!

Τουλαχιστον βρηκα γκομενα.

Καλά τα λέει, αυτός κάθε φορά που ακούει το sweet leaf αισθάνεται όμορφα, εσύ τι έχεις να προσφέρεις?
Ε?