Νέο rocking forum

Ώπα… Με γειες με γειες!!

το προηγούμενο ήταν πιο όμορφο αλλά όπως είπε κ ο morgoth ίσως είναι η δύναμη της συνήθειας.

Πολιτισμικό σοκ προ ολίγου. ΑΛΛΑΞΑΝΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΜΟΤΙΚΟΝΣ :!:

Το νέο ιμότ “γυαλιά ηλίου” είναι γελοίο. Το νέο “ίβολ” πολύ κατώτερο του προηγούμενου (αν και οκ, τρώγεται). Καλά για το νέο “σηκώνω τα ματάκια ψηλά με δήθεν ειρωνικό υφάκι” δε σχολιάζω, άθλιο αλλά τουλάχιστον θα γνωρίσουν νέες δόξες τα σεντόνια του Mule στο podium. Αλλά η πραγματική καταστροφή είναι η νέα “χαμογελαστή φατσούλα” που απλά χαντακώνει το gimmick του stef.

Να δούμε ο stef πότε θα το πάρει χαμπάρι.

edit
ΗΜΑΡΤΟΝ, ΞΑΝΑΒΑΛΑΝΕ ΤΟ ΛΟΚΕΗΣΟΝ.
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΚΕΙ ΡΕ, Ο,ΤΙ ΘΥΜΑΣΤΕ ΧΑΙΡΕΣΤΕ.
Ορίστε, τώρα πρέπει να το αλλάξω. Έχω παντού τα σημάδια του Quorthon-αρου και δεξιά σαν παραφωνία ένα αρχαίο χιουμοριστικό location. Σκατάαααα.

Συμφωνώ κι εγώ για το gimmick του stef, τον καταστρέψατε τον άνθρωπα. :(:!:
Επίσης αυτό το reputation system το έχω δει και σε άλλο forum, μόνο μπλεξίματα και ζήλειες θα φέρει.

Ωραιο το νεο look αν και θα μ’αρεσε να πιανει πιο πολυ σε χωρο.Να απλωνει λιγο παραπανω δηλαδη.Καλη φαση παντως που αλλαζει ανα 2-3 χρονια και δεν το βαριομαστε.

Κάποιος να πει πού φαίνεται το reputation γιατί δεν το βλέπω.

To reputation είναι τα πράσινα τετραγωνάκια που έχει ο καθένας μας. Τα βλέπουμε κι όταν πάμε στο προφίλ μας (λεει Latest Reputation Received). Για να προσθέσεις σε κάποιον πατάς το αστεράκι κάτω αριστερά από κάθε απάντηση, δίπλα ακριβώς απ’το report.

Κάτω από κάθε ποστ τέρμα αριστερά.
Μεγειές και από μένα! Που θα πάει θα το συνηθίσουμε

Το reputation νομίζω ότι είναι μια βλακεία γιατί απλά αυξάνεται μέχρι να τερματίσεις τα πράσινα τετραγωνάκια και δεν μειώνεται ποτέ. Δεν είμαι και 100% σίγουρος, όμως.

Να προσέχουν οι users που έχουν το ριπορτ ψωμοτύρι, να μη μπερδευτούν με το reputation έτσι;

Αισθητικά είναι ωραίο, λειτουργικά δε μου φαίνεται και πολύ πρακτικό. Ίσως επειδή δεν το έχω συνηθίσει ακόμη…

Με γιες !

Πρώτες εντυπώσεις θετικές, πρέπει να συνηθίσει και το μάτι για να δούμε το πραγματικά δεν μας αρέσει.

Είδα ότι μίκρυνε και η γραμματοσειρά στα σιγκνατσουρς και επαναφέρατε τα παλιά εμοτικονς. Άμεση εξυπηρέτηση :stuck_out_tongue:

Με γειες!

Και την προηγουμενη φορα ελεγα τι μαλακια ειναι αυτο, αλλα οκ ολα συνηθιζονται.

νομιζω και τα nicknames θα πρεπει να ειναι λιγο πιο μεγαλα…

Μεγειές μεγειές :smiley: γουστάρω πολύ το νέο forum

Αλλη μια παρατηρηση.

μπορει το εντιτ να γινεται μεσα στο ιδιο παραθυρο και οχι να παει στα advanced options; (εκτος αν κανω κατι λαθος, μμ)

Mποηκοταζ στο reputation, ειναι φασιστικο

+1 είναι που είναι λίγο κουραστικό αυτό το έντονο κόκκινο, είναι και πολύ μικρά
Ένα πιο σκούρο χρώμα στα ονόματα, τίτλους κ.λπ θα ήταν καλύτερο

:evil: <wtf

Edit:Και στο προφίλ καλύτερα να εμφανίζεται ως προεπιλογή η καρτέλα “Visitor Messages”(όπως πριν) ή το "About Me"
ξαναedit:Το spoiler button αν είχε και κάνα σημάδι πάνω

δεν φτιαχνετε και την ωρα?Την δειχνει οτι ειναι 2 ωρες μπροστα

Ή κοιμαμαι ορθιος ή δεν βρισκω το spoiler :-s

Insert url, image, το quote, ολα στη θεση τους αλλα το spoiler πουθενα.

Κατα τ’αλλα ομορφο το νεο site, καλοριζικο :slight_smile: