Rocking.gr goes Wave FM!

Τα ονόματα θα ανακοινωθούν και εδώ; Για να ξέρουν όσοι δεν παρακολουθήσουν την εκπομπή…

Εντιτ: Άκυρο είναι παράλογο αυτό που λέω

ΛΟΙΠΟΝ!

Έχουμε μέλη του περίφημου Terror Club που δραστηριοποιούταν πριν κάποια χρόνια στο φόρουμ;

Αν ναι, ο αρχηγός θα κάνει μια και μοναδική εμφάνιση αυτή τη Δευτέρα στην ραδιοφωνική εκπομπή του site.

Όσα μας έλειψαν από το thread στις alternative κυκλοφορίες σε μια 3ωρη εκπομπή που θα έχει αποκλειστικά νέες προτάσεις του daz.

Οι πιο παλιοί ενημερώστε και τους νέους να μην τα λέω εγώ…:smiley:

προβλέπεται εκπομπή EPOC!

3ωρη; Δηλαδή από πότε μέχρι πότε; 9-12 ή 10-1?

(αν μπορείς κλέψε και μια τρίχα από τον Daz για να τον κλωνοποιήσουμε…)

10-1 λέει το πρόγραμμα.

what is Terror Club?

Μπορούν να σου πουν εν συντομία κάποια επίτιμα μέλη όπως ο Manos87, ο Karvou ή ο Hokam.

Μήπως θα έπρεπε να έχουμε ενα dazmaniak appreciation thread σε αυτό το φόρουμ; :lol:

ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ??

Θα μαστε εκεί να ακούσουμε την παλιολινάτσα on air.8)

Είναι της εποχής που μας σνόμπαρες! Πας στο λατερνατιβ θρεντ και διαβάζεις από την αρχή καμια 200αρα σελίδες. Αχ ωραίες εποχές =)

Oh yeah. 8)

Κι από ότι μου λέει θέλει να μάθει και τα νέα σας οπότε θα περιμένει επικοινωνία.

Όπως καταλαβαίνετε δεν δεχόμεθα παραγγελίες, καθώς από ότι κατάλαβα ζήτημα αν θα ξέρουμε 3-4 ονόματα κι εμείς. Του έχουμε δώσει τα κλειδιά της εκπομπής…:lol:

Εμείς απλά θα κρατάμε σημειώσεις…χεχε

Λεπόν, σήμερα η εκπομπή με Dazmaniak live on air και τις επιλογές του.

Για όσους δεν τον πρόλαβαν, ο Daz είναι ένας μυστήριος τύπος που του επιτρεπόταν κατ’εξαίρεση να γράφει με greeklish στο forum και από το εξωτερικό πρότεινε μπάντες κυρίως στον μελωδικό χώρο, είτε αυτός είναι alternative, είτε AOR, είτε κάποιο άλλο είδος.

Καθιέρωσε τις “φλωριές” ως “λούτρινα” (π.χ. Mute Math) και γενικά πρότεινε πολλές μπάντες που δύσκολα θα είχαμε ανακαλύψει και ασχοληθεί μαζί τους.

Το πως είχε όλη αυτή την πληροφόρηση παραμένει ένα μυστήριο, αλλά για αυτό θέλουμε και τη βοήθεια των μελών του Terror Club το βράδυ, για να εκμαιεύσουμε πληροφορίες…:stuck_out_tongue:

Έχει βρεθεί άλλη μια φορά στην εκπομπή, αλλά τότε ήμασταν απροετοίμαστοι καθώς δεν το γνωρίζαμε ούτε εμείς.

Για όσους ακούσουν μέσω ίντερνετ θα πρότεινα το greek radios καθότι είναι το πιο σταθερό από όσο ξέρω στο streaming του σταθμού.

Aαχαχαχαχαχαχα,ακούω τη φωνή του Νταζ επιτέλους μετά από τόσα χρόνια.Χαιρετίσματα ΛΙΝΑΤΣΑ!!

Ρίξε AOR και λουτρινιές στο λαό σου Πρόεδρε!!

πήρες πληρωμένη απάντηση… δεν έχεις παράπονο…:smiley:

:lol::lol::lol:

Κανένα απολύτως!Βέβαια ο Neal Schon είναι ο Κύριος ο ίδιος,οπότε η “ευχή” του Προέδρου είναι άκυρη,αλλά θα του αφιερώσω κανά ρεμπέτικο,γιατί είμαι μεγαλόψυχος!

Thanks και χαιρετίσματα σε όλη την παρέα!!

τους χαιρετισμούς μου :smiley:

  1. To “λούτρινος” είναι δικιά μου ανακάλυψη για μένα [-X (και ας υποστηρίζει ο monte πως αυτός το ανακάλυψε για μένα!!). Outshined, μη μου κλέβεις τις λιγοστές μου συνδρομές στο terror club :lightsabre:

  2. O Daz υπάρχει! :ρίγος συγκίνησης:

  3. Αυτή η εκπομπή καταγράφεται από την CIA. Να θυμηθούμε μετά να ζητήσουμε μια κόπια 8)

  4. O Chuck Norris ρωτάει τον Daz τι να ακούσει 8)

Ο Μάκης δεν ξέρει τις μπάντες που ξέρει ο Daz

O Daz ξέρει τι τραγουδάει ο Bob Dylan

:lol: :lol: :lol:

το φόρουμ έχει ιστορικότητα για όσους δεν ξέρουν…:smiley:

Κάρβου, μας έλιωσες…

O Daz ανακάλυψε πρώτος τον μοναχό μουσικό στο έτος 2112

τι είπατε για τον ΔεΜάιο!!!. Η οργή του θα πέσει πάνω σας. Επίσης παίζει να σας περιμένουν με σπαθιά και ρόπαλα απ’ έξω χαχα