Rocking.gr goes Wave FM!

Τι έχασα χθες? Συγνώμη που πήρα απουσία.
Όχι δε μιλάς πολύ, λες τα απολύτως απαραίτητα μόνο ή ό,τι χρειάζεται για να γίνει η εκπομπή υψηλού διανοητικού επιπέδου.8)

[SPOILER]Δε χρηματίζομαι[/SPOILER]

Οutshined ξεκίνα την επόμενη εκπομπή με αφιέρωση Lady Jane από Queensryche, την κέρδισε επάξια:p

Έχω μάθει μερικά σημαντικά πράγματα μέσω της θέσης σας . Θα μπορούσα επίσης να δηλώσω ότι υπάρχει μια κατάσταση όπου θα ισχύουν για ένα δάνειο και δεν χρειάζεται ένα co-signer , όπως Ομοσπονδιακή Φοιτητικό Δάνειο βοήθεια της κυβέρνησης . Όταν παίρνετε τη χρηματοδότηση μέσω ενός συμβατικού χρηματοπιστωτικού ιδρύματος τότε θα πρέπει να είναι πρόθυμοι να έχουν ένα συν- υπογράφων έτοιμο να σας βοηθήσει να . Οι δανειστές μπορεί να στηρίξει πολύ την απόφασή τους για λίγα συστατικά , αλλά το πιο σημαντικό θα είναι πιστοληπτική ικανότητα σας . Υπάρχουν μερικοί δανειστές που θα εξετάσουμε , καθώς και την ιστορία εργασίας σας και να κάνουμε μια απόφαση με βάση αυτό , αλλά στις περισσότερες περιπτώσεις θα πρέπει να βασίζεται στην κατάταξη για σας . τις καλύτερες ευχές μου

Εκτάκτως, σήμερα 6-7 θα έχουμε τους Nightstalker στο στούντιο για κουβεντούλα… 8)

Όσοι πιστοί…

σε λίγο αρχίζει η μοναδική ραδιοφωνική εκπομπή παγκοσμίως που την bumpαρουν οι ακροατές και οχι αυτοί που την κάνουν,!!!

*εκτος αν κάνω κατι λάθος

δεν έχουμε ιδέα αν μας bumpάρει άλλος, αλλά εμείς όντως δε bumpάρουμε τίποτα…

και να έχει τώρα…:smiley:

Hear myyyyyy oooath…
:stereo:

δώστε

Radio days ahead.

Τη Δευτέρα θα έχουμε στο στούντιο τους Monovine.

Το Σάββατο 22/12 όπως ενδεχομένως είδατε και στην [U]κεντρική[/U] έχουμε το καθιερωμένο countdown για τη λίστα των συντακτών με τα καλύτερα άλμπουμ του 2012.

Πάνω-κάτω θα είμαστε καμια 10αριά συντάκτες στο στούντιο ζωντανά και θα κληρώσουμε αρκετά CD από τα άλμπουμ που θα βρίσκονται στη λίστα.

Πιθανόν να δώσουμε και exit polls από την ψηφοφορία αναγνωστών που επίσης τρέχει.

Tune in…

Και εγω θα ειμαι το Σαββατο !
Καιρο εχουμε να βρεθουμε με τα παιδια.

αχά, θα ακούω. να τσεκάρω και άλμπουμ που μου διέφυγαν μέσα στη χρονιά. το θέμα είναι πώς θα συντονιστείτε τόσα ότομα

[SPOILER]και ξέρετε ε, στην κλήρωση οι συμμετοχές μου να γίνουν επί 100 παρακαλώ:p[/SPOILER]

Πάντα με τον επαγγελματισμό που διακρίνει τις εκπομπές μας θα το αντιμετωπίσουμε.

Θα είμαστε μια ντουζίνα συντάκτες, ο Deathster (όσοι έχουν ακούσει τις προηγούμενες εκπομπές ξέρουν) και τα απαραίτητα “πολεμοφόδια” (aka άλκοολ).

Υπάρχουν λοιπόν όλα όσα χρειάζονται για να ανταπεξέλθουμε σε αυτό το δύσκολο έργο με επιτυχία.

Εδώ και το [B]fb event[/B] για όσους θέλουν ένα ακόμα reminder.

Super. Θα περάσουμε καλά

Θα φάμε και γίδα; Βραστή;

Και την ώρα της εκπομπής αν θες μανούλαμ.

Πριν το Σαββατιάτικο show (ή ό,τι εξελιχθεί τέλος πάντων) σήμερα έχουμε τους Monovine στο στούντιο για “ανάκριση”.

Just in case που θέλετε να στείλετε καμία ερώτηση.

Κύριοι, τα λέμε από κοντά σε λίγες ώρες…

Μεγάλο team θα έχουμε σήμερα.

Σακκαλής, Μουστάκας, Ζαρκαδούλας, Κοτζιάς, Κονδύλης, Ευαγγελάτος και Κισσατζεκιάν είναι ήδη στο δρόμο.

Βάλτε τους συνήθης ύποπτους που είμαστε εδώ + τον Deathster και τον Worst Εnemy.

Join us να μιλήσουμε για τις αγαπημένες μας μουσικές του 2012.

Θα τρέχει και διαγωνισμός για 15 cd, από άλμπουμ που βρίσκονται στην τελική λίστα.

Εδώ και τα links μέσω των οποίων μπορείτε να ακούτε ιντερνετικά:



http://www.greekradios.gr/radio_play.asp?r_id=801

Ξεκινήσαμε…:smiley:

Δυστυχώς κολλάτε απίστευτα =/

απίστευτα δεν λες τίποτα…:?

στο http://live24.gr/radio/generic.jsp?sid=1441 καπως λιγότερο, αλλά κολλάει πάλι