Νέο σήμα Rocking.gr

Εντάξει, δάκρυσα8)

μπιλια ειναι τελικα αυτο το πραγμα?
περισσοτερο για Μ&Μ εμοιαζε και σε μενα

Πιστεύω ότι χρειάζεται μια μικρή αλλαγή. Κάπως έτσι δηλαδή…

ή κάτι πιο “μέτσαλ” όπως αυτό…

Δηλαδή να πάρουμε το R των Iced Earth;;; :lol:

Γιατί όχι; :lol:

Iced Earth 2008. All Rights Reserved.

καλη ιδεα, αλλα και παλι πρεπει να φυγει η ‘‘μπιλια’’

ωστε για αυτο λεγατε να μην προτεινει ο nihilist σημα…μουαχαχαχα

παιδιά για το άμεσο μέλλον το rocking.gr έχει άλλες προτεραιότητες…

ως εκ τούτου δεν υπάρχει κανένα θέμα logo

ευχαριστούμε παρ’όλα αυτά για την παρατήρηση. θα την λάβουμε υπόψη όταν έρθει η κατάλληλη στιγμή για ανανέωση

Πάντως έκανα ένα σήμα, αν σας ενδιαφέρει πιστεύω μπορούμε άμεσα να το θέσουμε σε εφαρμογή. Πιστεύω συνδυάζει κάτι απο μέταλ, ροκ, ντανταισμό, σουρεαλισμό, κυβισμό και αναγεννησιακή τέχνη.


Εε? Ε? Καλό? Καλό???

#-o:lol:

Ειδικά ο ντανταϊσμός στο συγκεκριμένο σήμα είναι ολοφάνερος, θα έλεγα. :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

βριζει τωρα?δεν καταλαβα την λεξη:-s

Εγώ προτείνω ένα γόυνινο στριγκάκι που να έχει πάνω το R και από δίπλα το Logo των Manowar.

και για τα κοπελια αμα θελουνε εχει σωβρακο:stuck_out_tongue:

γιατί ρε παιδιά? καλές είναι οι νεκροκεφαλίτσες…ντιζαϊνάτες:-s:p
άλλα όχι σαν το σκελετό στο αποπάνω σπόϊλερ.
Σαν αυτό:

http://en.wikipedia.org/wiki/Dadaism

Φυσικά και δεν βρίζω, χρησιμοποιώντας λέξη που πρώτος χρησιμοποίησε ο ellanor στο ποστ του. :!:

Εγώ προτείνω να βάλουμε μια πεντάλφα διπλα σε έναν ανάποδο σταυρό και να αλλάξουμε το domain σε metalling.gr

Εναλλακτική περίπτωση τα γούνινα σόβρακα που λέει ο Σάρουμαν. Και αν δε βρούμε αυτά των Μανογουορ παίρνουμε αυτό του Κουόρθον δεν τίθεται ζήτημα :roll:

Ξερω οτι τα μελη γενους αρσενικου και κυριως ο Μανος, θα συμφωνησουν με την προταση που θα κανω.

Θα εκτοξευθουν τα views στα υψη.

WOW!!! Eννοείται, με τα χίλια, οπωσδήποτε αυτό το σήμα!!! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: 8) 8) 8) 8)

Μην ξεχνάμε ότι ένα (οποιοδήποτε) λογότυπο περιλαμβάνει σε μεγάλο ποσοστό και δόσεις “τέχνης”, με ό,τι αυτό συνεπάγεται. Ο καθένας μπορεί να το ερμηνεύσει όπως θέλει. Δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να αλλάξει εξ’ ολοκλήρου το υπάρχον, αλλά ενδεχομένως να γίνουνε κάποιες τροποποιήσεις. Δεν είναι όμως και κάτι που μας καίει άμεσα, ε :wink: