Τι επαγγελματα θα ταιριαζαν στους χρηστες του rocking.gr?

εξηγα…:-s

Κωλοπαίδι! Θα σε κανονίσω στον χώρο του φουβου με ένα αίτημα!

Δεν το λεω απαραιτητα με την κακη εννοια οτι και καλα θα γινει συντακτης μεταλλοπατερας και θα τον κραζουν ολοι. Αλλα 'νταξει γενικα ο φεγγαροπαιδο92 το κατεχει να γραφει περιληπτικα την αποψη του για ενα αλμπουμετο, χωρις υπερδιπλα σεντονια-ποστς, και επισης, αρνειται πεισματικα να αποδεχτει οτι καποιο μεταλ κομματι ειναι ερωτικο-καψουρικο (οπως αλλωστε ολοι οι τρουμεταλλοι συντακτες περιοδικων και χτες το εκανε με το “Roll The Fire” των Conception ο αλητης :p). Και γενικα θα του πηγαινε να ειναι συντακτης σε περιοδικο, επειδη και το αγγλικο το κατεχει παρα πολυ αρα θα ειχε ενα ακομα αβανταζ σε συνεντευξεις, και σε κριτικες για τους στιχους του καθε δισκου. :smiley:

Μα γιατι? Εγω, δεν…μα οχι, μα ειμαι καλο παιδι…μην με πληγωνεις αλλο…

Panos_Stargazer: Κουτσομπόλης/πανελίστας στην μεσημεριανή ζώνη.

Χαχαχαχαχα! Κλαίω! Σωστοτατη!!!

Διαφωνώωω!! [B]Panos:[/B] πολεμιστής!! :roll:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: εμπειρο…αλλοι μου λενε οτι πρεπει να γινω πολιτικος…αλλα δεν εχει και μεγαλη διαφορα με αυτο που λεει η νενιελ

σαηλεντ κατσε ησυχα

Panos Stargazer: δημοσιοσχεσιτης σε εταιρια ή πλασιε :-Ρ

ΑΥΤΟ.

Δημοσιοσχεσιτης ε? καλη φαση :stuck_out_tongue:

[B]Mixalis_purple:[/B] barman η dj σε κλασικο μπλουζ-χαρντ ροκαδικο (λογω μαλλιου και φαβοριτας κυριως)

Ο Περπλ είναι για πάνελ:!:

το μαλλι παει ρε. :frowning:

[SPOILER]η φαβοριτα ομως εμεινε. 8)[/SPOILER]

τι πανελ ρε ψηλε?!

ραντικαλ καντινα εξω απο την τουμπα.

ο κεν υπαλληλος σε δημοσιο η ιδιωτικη εταιρια

ΛΟΛΕΝ

[B]stef:[/B] σχεδιαστης γυναικειων ρουχων και παπουτσιων/ιδιοκτητης εστιατοριου με αρχι-σεφ την Mrs. Stef :):!:

Σωστος ο παιχτης :thumbup:

…καλή ιδέα…ειδικά για την ζουζουνίτσα μου:):!:

Όχι ρε, ψιλοφέηλ(όχι ότι θα με χάλαγε:p) Το πολύ πολύ για τις δυο τρεις μπάντες που ακούω να κάθομαι να γράφω με τις ώρες τις λεπτομέρειες και το ‘να τ’ άλλο ξέρω γω. 8)

Τάπα. Αν και το πολιτικός πάει καλύτερα. Φωνή του λαού του ρόκιν κέτς.

εχω ματι εγω!

[SPOILER]αληθεια εχω δυο[/SPOILER]

  1. Μην το βλεπεις αποκλειστικα σαν χαμμερ δες την επεξηγηση που εκανα στον Δον

  2. Κι αλλος που με κανει για πολιτικο…γουατδαφακ :stuck_out_tongue:

πιστευω οτι ο Panos θα εκανε πολυ καλα τη δουλεια του

[SPOILER][/SPOILER]