Προς rocking.gr

Εδώ άνοιξε πολιτική κουβέντα στο thread ενός μουσικού φεστιβάλ επειδή είχε το θράσος να λέγεται αντιρατσιστικό. Τι να λέμε τώρα… Δεν περιμένω απάντηση από τον ίδιο… Άλλωστε και αν το κάνει κάτι για το iq μου θα βρει να αναφέρει…

Πράγματι, ο χρήστης που παραπονείται έχει ο ίδιος ποστάρει επανειλημμένα στα “πολιτικά” θρεντς (με “εμπρηστικά ποστς”) και έχει πολιτικοποιήσει θρεντς που έστω και αν είχαν μία πολιτική διάσταση δεν ήταν εξ’ορισμού πολιτικά όπως αναφέρεται πιό πάνω.
Στα μουσικά θρεντς η αλήθεια είναι πως δεν τον έχω δεί να είναι αντίστοιχα δραστήριος… :-k
Θεωρώ πως δεν δικαιούται να κατηγορεί το φόρουμ για τα πολλά “πολιτικά” ποστς.

Παιδιά μπαμ κάνει ότι το θέμα που τον απασχολεί δεν είναι ότι μιλάμε για πολιτικά αλλά για την γραμμή που έχει πάρει το φόρουμ από το indymedia (…).
Ναβουχοδονόσωρ, θα σε σέβονταν πολύ περισσότερο αν δεν ήσουν ειρωνικός. Σκέψου λοιπόν ότι άλλες ιδέες μπορεί να μην έχουν ακουστεί γιατί δεν έχουν διατυπωθεί όπως θα έπρεπε. Σε κανέναν δεν αρέσει να μιλάνε προσβλητικά για το iq του κι επειδή δεν ξέρεις που μπορεί να οφείλεται αυτό καλύτερα να το αφήσεις σαν θέμα σχολιασμού. Αυτό είναι όλο νομίζω.

Aκομα και η συμμετοχη του σε μουσικα θεματα ηταν πολλες φορες με εριστικη διαθεση. Εχουμε οι περισσοτεροι ερθει σε αντιθεση με ενεργειες του moderating ή και του ιδιου του rocking.gr αλλα αυτην η θεωρια περναει στην σφαιρα του Χαρδαβελλα.

Νομίζω συμφωνούμε όλοι ότι έχουμε ουσιαστικότερα θέματα να συζητάμε από το αν το ρόκινγκ παίρνει λεφτά από το indymedia :p.
Peace & love 8)