Μπασκετοφατσες του rocking

Έστω κι αργά, με υπολογίζετε για κυριακή!

5 Likes
3 Likes

Πάμε μια σούμα ξανά (θα σπαμμάρω λίγο, αλλά για να είμαστε updated συνεχώς πριν το ματς)

Κυριακή 5.30

@Lupin
@RiderToUtopia
@The_Black_League
@apostolisza8
@martian
@ChrisP
@MrBeast
Φίλος @MrBeast
@Ktn

Αναμονή απαντήσεων από
@dude
@Outshined

(να πω ότι έχω και εγώ standby αν χρειαστεί άτομο)

Το διπλό νομίζω έχει εξασφαλιστεί, αναμένουμε απαντήσεις και από τους δύο φίλους παραπάνω, να γίνει η τελική σούμα

1 Like

Εγώ εκτός. Μπορεί να περάσω λίγο μόνο για να σας δω.

4 Likes

Πάμε μια σούμα ξανά

Κυριακή 5.30

Red Team
@Lupin
@RiderToUtopia
@The_Black_League
@ChrisP

Black Team
@apostolisza8
@martian
@Ktn

@MrBeast
Φίλος @MrBeast

Αναμονή απαντήσεων από
@Outshined

(θα έχω standby άτομο όσο χρειαστεί, μήπως τελικά δεν μπορεί ο Outshined)

Το διπλό είναι δεδομένο

Πιθανολογώ, αν έρθει ο Outshined η Black Team είναι κομπλέ, παίρνοντας και τον φίλο MrBeast για αντί-Pantelis -ο οποίος θεωρώ ότι θα είναι καλό match up με Παργαλάτσο.
Εμείς το παλτό τον Beast για αντί-Dude, οπότε πάμε για Game 2 και επισήμως!

4 Likes

Πάψε :heart:

1 Like

Επειδή είναι σχετικά νωρίς και δεν ξέρω αν θα έχω προλάβει να επιστρέψω, ας μην δεσμεύσω θέση.

Λοιπόν, άστα αυτά, βάλε το φετινό Soul Glo εκεί που οδηγάς και θα έρθεις έτοιμος για rematch.

1 Like

Μπορώ να καθυστερήσω το confirm στον φίλο μου πάντως, μέχρι Σάββατο βράδυ-Κυριακή πρωί, αν αυτό βοηθάει και έχεις μια πιο ξεκάθαρη εικόνα, του αν θα προλάβεις τελικά…

1 Like

Ενημέρωσα το γήπεδο να μας κρατήσουν ολόκληρο το γήπεδο, καθώς, με τον έναν ή τον άλλον τρόπο, θα μαζευτούμε δεκάδα.

Το κόστος πάει στα 75€ (7,5€ έκαστος), με τα 45€ να είναι ήδη πληρωμένα (το υπόλοιπο το εκκαθαρίζουμε αύριο).

Αν το θυμηθείτε, φέρτε μία μαύρη και μία χρωματιστή (φανέλα).

4 Likes

Πάμε μια τελική σούμα, μετά από κάποιες συννενοήσεις:

Κυριακή 5.30 - Game 2

Red Team
@Lupin
@RiderToUtopia
@The_Black_League
@ChrisP
@MrBeast

Black Team
@apostolisza8
@martian
@Ktn
Φίλος @MrBeast
@outshined

bring your A game και πάμε να το στάξουμε όπως την άλλη φορά, τα λέμε σε μερικές ώρες

4 Likes

Για να συμβάλλω κι εγώ στην επικουρα της φάσης

Εντωμεταξυ με τις φανέλες το βλέπετε τελικά για μαύροι vs πολύχρωμοι, γιατί παίζει να μην έχουμε όλοι κόκκινη φανέλα ?

1 Like

Mαύροι - Πολύχρωμοι μάλλον, αλλιώς φανελάκια από το γήπεδο όπως και την προηγούμενη φορά… αν και θα επιχειρήσω ένα DIY κόκκινο φανελάκι από μια μπλούζα εδώ -που είναι για πέταμα κανονικά :stuck_out_tongue: - και αν μου βγει μου βγήκε

1 Like

Σε αυτή την περίπτωση θα μπορουσαμε ίσως να είμαστε η rainbow team, LGBT+ friendly, και με πολλά έπη για να διαλέξουμε για ύμνο

3 Likes

Βάλε ροζ εσύ, για να λάβει και το μήνυμα ο @apostolisza8

3 Likes

Είμαι καλά προετοιμασμένος για τις πλάτες που έχει ανακοινώσει ότι θα επιχειρήσει, έκανα διατροφή όλη τη βδομάδα

9 Likes

ωπ έλα ρε Προεδράρα, όταν είχε ανοίξει στη Μεσογείων, 100 μέτρα από την παλιά μου δουλειά, παίζει να παίρναμε κάθε δεύτερη μέρα από εκεί κεμπάπ, γιαουρτλού κτλ…

3 Likes

Πολύ ωραίος ο Πρόεδρας, στηρίζω και εγώ.

Ενημερωτικά, έχει κλείσει κάμποσο η φωνή μου -αποτέλεσμα γηπέδου/παγωμένων νερών/ρουμιών της Παρασκευής- οπότε μη γελάσετε πολύ.

5 Likes

Υπάρχει μήπως κάποιο πλάνο/διαθέσιμη θέση για ανέβασμα από κέντρο και τριγύρω;

Στην περίπτωση που δεν βρεθεί κάποιος από κέντρο και σε βολεύει το τρένο μαν, πολύ ευχαρίστως να σε πάρω απο σταθμό Κηφισιας (και να σε γυρίσω μετά)

1 Like