Μπασκετοφατσες του rocking

Σας ακούω και παρακολουθώ στενά τις εξελίξεις, αλλά δεν είμαι σε θέση να πω τώρα αν τελικά το καταφέρω. Αυτό θα το ξέρω κάποια στιγμή το Σάββατο.

Συνεπώς, μη βασίζεστε πάνω μου στην παρούσα φάση. Ακόμα και να προκύψει να 'ρθω και να έχει συμπληρωθεί η δεκάδα (ή οκτάδα, όπως τώρα), δεν υπάρχει ζήτημα. Αναλαμβάνω το ρόλο του φωτογράφου ή/και του χειροκροτητή!

1 Like

ας περιμένουμε λοιπόν, αρχικά την απάντηση Hardaway μέσω @MrBeast και αργότερα το βλέπουμε …

Μέσα ο Penny

3 Likes

Οκ μου το επιβεβαίωσε και εμένα πριν λίγο, ήμαστε 9 σύνολο λοιπόν!
Έχουμε πιθανή συμμετοχή @The_Black_League και πιθανό διαθέσιμο φίλο @apostolisza8 για 10άδα… περιμένουμε επίσης αρνητικό test officiel από @RiderToUtopia και αυτά νομίζω.

Προτείνεται Κυριακή, 10/7, 19.00-20.30

Lupin - ΟΚ
@ChrisP - ΟΚ
@pantelis79 - ΟΚ
@RiderToUtopia - ΟΚ
@plex27 - ΟΚ
Διαθέσιμος φίλος Lupin G-Force-ΟΚ
@apostolisza8 -OK
@Ktn-OK
Hardaway-OK

Αμφίβολοι
@The_Black_League

Οff
martian
Outshined
eviL
Dude
st_anger
samis
MrBeast
Χ-Fοrce

2 Likes

Δεσμεύομαι ότι μέχρι Σάββατο μεσημέρι-απογευματάκι θα δώσω μία τελική απάντηση για να γίνουν (ή όχι) τα ανάλογα κουμάντα για το διπλό.

Αν δεν καταφέρω να έρθω, θα μου κοστίσει πολύ, να ξέρετε.

Edit: Εν τω μεταξύ, προβλέπω δυνατή παιχνιδάρα Κόκκινων-Μαύρων, με τις συγκεκριμένες συμμετοχές και τα πιθανά ματσαρίσματα (RtU(K)-Pantelis(M), Lupin(K)-Hardaway(M), ChrisP(K)-Apostolis(M), plex27(K)-G-Force(M), ?(K)-Ktn(M)).

6 Likes

καλά ναι, βγαίνει ωραίο δυνατό ματς. Θα μεριμνήσω photos πριν το παιχνίδι, κάθε 5άδα ξεχωριστά για καλύτερο ρεπορτάζ μετά (που tBL και εσχάτως Plex, έχουν ανεπίσημα/επίσημα την δημοσιογραφική ευθύνη της ανασκόπηση της Δευτέρας, μετά τα ρεπορτάζ που μας έχουν χαρίσει ήδη)

Για να δούμε τώρα… ελπίζω ότι και Σάββατο αν πάμε να κλείσουμε, θα είμαστε εντάξει - ή μήπως όχι και καλύτερα να κλείσουμε αύριο, ή έστω όταν ο RtU είναι κομπλέ με την περιπέτειά του (και να πάμε fingers crossed για συμμετοχή tBL ή φίλου Αποστόλη

4 Likes

Εγω αύριο το μεσημέρι θα κάνω το τεστ και θα σας πω . Είναι μαλακια εντωμεταξυ πως η θετικοτητα φεύγει μετά τα συμπτώματα, εδώ και δύο μέρες αισθάνομαι πολύ καλά.

Νομίζω πως η πιο ασφαλής επιλογή είναι να κλείσουμε μισό και να κάνουμε upgrade όταν έχουμε νέα από όλους (κατά πάσα πιθανότητα θα είναι ακόμα διαθέσιμο και το διπλό), αλλά ότι θέλετε. Εμένα μου αρέσει εξίσου και το 3on3 και το 4on4 και το διπλό.

2 Likes

Χελο παίδες . Είμαι εγώ ο Πέννυ . Μέσα για Κυριακή.Με αναγκάσατε να φτιάξω ακαουντ.

9 Likes

2 Likes

Καλά πήγε αυτό, επικό πιστόλι από τον άλλον γιατί του έτυχε περιπέτεια και θα πρέπει να την κάνει επειγόντως εκτός Αθήνας. Σκτ :upside_down_face:

Sorry για τον ξεσηκωμό, θα μεταφέρω τα καντήλια σας στο ίδιο δέμα με τα δικά μου.

Οπότε, είμαστε 9 ε;

1 Like

Πάντως αν ειμαστε 9, πείτε μου να πω και εγώ σε έναν φίλο.

1 Like
Summary

Summary

Sorry δεν αντεξα, συνεχιστε

2 Likes

Επιτέλους αρνητικό.

Καλού κακού θα κάνω και αύριο και τη μέρα του αγώνα από ένα τεστ (αύριο μάλλον ραπίντ και τη μέρα του αγώνα σελφ) για να είμαστε και 100% σίγουροι, αλλά λογικά το χτικιο έγινε uninstall

9 Likes

Θα γυρίσω σπίτι κατά τις 7+, οπότε και θα κλείσω ένα μονό γήπεδο για αρχή, ενώ θα τους πάρω και ένα τηλ, για να ενημερώσω ότι την Κυριακή θα παίξει πολύ το σενάριο του διπλού, ώστε να μας έχει υπόψη…

Θα ενημερώσω καταλλήλως μόλις κλείσω, ενώ θα περιμένουμε αύριο τελική απάντηση από @The_Black_League ή αν θα παίξουμε το wild card - φίλος @JoHNNyB, για να κάνουμε upgrade σε διπλό!

1 Like

Λοιπόν
image

KYΡΙΑΚΗ 19.00-20.30 Εurohoops, μισό γήπεδο booked
Έχει πληρωθεί και το Lupin-ο-ταμείο δέχεται πληρωμές μόνο τοις μετρητοίς μεθαύριο, fyi.
Eφόσον πάμε σε αναβάθμιση μεγάλου γηπέδου, που θα πληρωθεί επί τόπου την Κυριακή, ας έχουμε ψιλά και για την διαφορά των 30€ επιπλέον που θα μας βγει (είμαι λογιστής :confused: , έτσι την βρίσκω, όλα να είναι οργανωμένα και στα κουτάκια τους :cry: ).

Το παρεάκι:

Lupin - ΟΚ
@ChrisP - ΟΚ
@pantelis79 - ΟΚ
@RiderToUtopia - ΟΚ
@plex27 - ΟΚ
Διαθέσιμος φίλος Lupin G-Force-ΟΚ
@apostolisza8 -OK
@Ktn-OK
@JoHNNyB -OK

Αμφίβολοι
@The_Black_League

Διαθέσιμος αν χρειαστεί
Wild Card - φίλος @JoHNNyB

Aύριο αναμένουμε οριστική απάντηση @The_Black_League + δεύτερο rapid @RiderToUtopia για 10άδα οριστική, που θα πάρω τηλ να τους ενημερώσω ώστε να μας έχουν ολόκληρο γήπεδο έτοιμο (εναλλακτικά, λέω να παίξουμε, εφόσον είστε οκ, το wild card του @JoHNNyB και θα πάμε 10άδα και πάλι για διπλό, αν δεν μπορεί τελικά να μας τιμήσει ο David Stern των ‘‘Μπασκετοφατσες του rocking’’)

Basketball Fail GIFs | Tenor

6 Likes

Μπορει να κινδυνευετε απο εμενα και την αγαρμποτητα μου να χασω την ισορροπια και να πεσω πανω σας (εις διπλουν- ο x-factor ξερει) ή να συγκρουστουμε μετωπικα (ο @Lupin ξερει) ή να ορμηξω σαν ορκ σε close out (ο @apostolisza8 ξερει), ή να φαω την προσποιηση και το ενα ποδι να μεινει πισω κανοντας αθελα μου κατι σαν… τακλιν (ο @Outshined ξερει) αλλα οχι απο κοβιντ

Και επισήμως λοιπον και με ραπιντ σε φαρμακειο αρνητικός, τα λεμε αυριο αλανια!

6 Likes

@Lupin et al.

Count me in!

Lupin, κάνε τα κουμάντα σου με το γήπεδο.

6 Likes

:partying_face:

3 Likes

Mίλησα και με γήπεδο, όλα κρέμα, αναβαθμιστήκαμε σε διπλό.

Κόκκινοι
Basketball Fail GIFs | Tenor
Lupin
@ChrisP
@RiderToUtopia
@The_Black_League
@plex27

vs

Μαύροι
GIF nba basketball lebron james - animated GIF on GIFER
@apostolisza8
@pantelis79
@Ktn
@JoHNNyB
G-Force

bring your A-game αύριο και τα λέμε στο γήπεδο για ματσάρα!!!

9 Likes

Καλημέρα, πάω θάλασσα για προπόνηση.

Με αμαξοκατάσταση πού βρισκόμαστε;

1 Like