Μπασκετοφατσες του rocking

ναι ρε παμε

1 Like

:+1:

3 Likes

Ήμαστε 9άδα με

lupin
Ktn
Apostolis
Pargalatsos
Chrisp
Evil
Martian
Undafom
Μegadetha

Διπλό γιοκ στη Κηφισιά ΑΛΛΑ άνοιξε το 18.30 με 20.00 Πατήσια για Κυριακή

ΟΠΟΤΕ ΑΛΛΟΣ ΕΝΑΣ ΑΣΑΠ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΝΤΗΛΙΑ

Π Α Μ Ε Λ Ι Γ Ο ΚΛΓΔ !!!

4 Likes

Κάθε δευτερόλεπτο που κάποιος δεν δηλώνει συμμετοχή και δεν συμπληρώνουμε δεκάδα, ένα νεκρό λουλούδι παραμένει νεκρό.

Ντροπή σας.

ρε

ΕΝΑΣ

Ε Ν Α Σ

Bartzokas GIF - Bartzokas - Discover & Share GIFs

πάμε λίγο ένας ακόμα -φίλος, φορουμικός, κάτι- να κλείσουμε διπλό

1 Like

Ζητειται αλλος ενας μπιστης

1 Like

ρε ΕΝΑΣ ΛΕΜΕ

@ktn Έκτορας;
@martian κανένας φίλος;
εγώ έχω off και τους 2 Μήτσους

btw για Κυριακή επίσης Κηφισιά μόλις

Πατήσια παραμένει free το 18.30 διπλό

(ΠΡΟΦΑΝΩΣ και παίζω μεσημέρι 13.00 ε)

Κομπλε για ολες τις ωρες απο εμενα (οκ καλυτερα οχι 22.00, μονο αυτο).

Το περιθωριο για αλλαγη (36 ωρες μεχρι την εναρξη του παιχνιδιου) ειναι μεχρι αυριο νωρις το πρωι (07.00)

Ρε βρεθείτε ένας, κρίμα είναι, τι καλύτερο έχετε να κάνετε;

@morgoth αναπαράσταση στο τρίποντο του Αλβέρτη;;;

1 Like

Θα σου πω τι εχει γινει. Μου εβαλε ο προπονητης βαρη μιας και ειμαστε στην offseason, εκανα λοιπον κατι squats και κατι deadlifts προσχτες μετα απο πολλαααα χρονια, και ειαι ακομα φουλ πιασμενος, δυσκολα περπαταω. Υποθετω μεχρι την Κυριακη θα ειμαι ψιλοΟΚ, αλλα δεν μπορω να εγγυηθω τιποτα, γι’αυτο και δεν μιλαω τοση ωρα.

Με το μπάσκετ ξεπιάνεσαι, είναι δοκιμασμένο :exclamation:

ρε γμνκλγδ, ΔΗΛΩΣΕ ΚΑΙ ΑΣΤΑ ΣΑΠΙΑ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥ!!

1 Like

Γαμιεστε…

Βαλε με να κλεισει δεκαδα, αν βρεθει αλλος ομως θα αποσυρθω. Οχι 22.00 οπως την αλλη φορα μονο πλιζ, δεν την παλευω να γυρισω σπιτι τοσο αργα Κυριακη.

6 Likes

18.30 Πατήσια, η καλύτερη ώρα!

Α πρόβλημα ε;

1 Like

ΠΑΡΤΕ ΤΗΛ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΙ
image

3 Likes

Καλησπέρα φίλοι μπίστες, εύχομαι καλή Φώτιση γιατί μάλλον τη χρειαζόμαστε.

Μετά από παροιμιώδη αποτυχία στον συντονισμό των μπιστηγματικών επιχειρήσεων, διπλό γιοκ (όχι τίποτα άλλο, αλλά κάναμε σταυροφορία να μαζευτούμε 10άδα και θα μας πάρουν στο ψιλό) οπότε ισχύει το αρχικό πλάνο για:

Εννοείται όλοι ευπρόσδεκτοι, έως και απαραίτητοι για αλλαγές και ανάσες μετά από περίοδο εορτών.

2 Likes

Αη αμ άουτ τότε, μπας και στρώσω και θα τα πούμε από εβδομάδα καλώς εχόντων

1 Like

ΜΠΙΣΤ WARS VOL. 69- Η ανταπόκριση

9 φορουμικοί μπιστες μαζεύτηκαν χτες για το πρώτο ματς του 2024. Συν το @morgoth που οπως και ενημερωσε δεν ηρθε, αλλα παλικαρίσια είχε πει πως θα παραστεί αφού χρειάζομασταν παίχτη για διπλό, το οποίο όμως εκείνο το βράδυ της Παρασκευής δεν κλείστηκε γιατι η παραγκα μας που λυμαινεται τη διοργανωση πεταγε χαρταετο μπεκρουλιαζοντας σε καπηλεια και τελικά μείναμε με το μονο. Παίξαμε μονό όμως? Οχι, οι 4 συμπαθεστατοι μπιστες που είχαν το άλλο μισό γήπεδο έριξαν την ιδέα να φτιάξουμε δύο ομάδες των 6-7 παιχτών και να παίξουμε διπλό. Οι μπιστες μας, σφυρηλατημένοι στα ξύλινα δάπεδα των γιουροχουψ φυσικά και αποδέχτηκαν την προ(σ)κλήση και τους εδωσαν δύο δικούς μας από την κρεμ ντε λα κρεμ του ρόκιν, τον δαιμόνιο @apostolisza8 και τον νυχτοκρωλη το @lupin, ο οποίος όπως φανερώνουν και οι μουσικές επιλογές του εδώ στο φόρουμ, είναι με το μαχαίρι στα δόντια τελευταια, δεν ξέρει τι κάνει, παίρνει ψυχές. Ας ονομάσουμε τους 4+2 λοιπόν ομάδα Α. Στην αντίπερα όχθη (ομάδα Β), ειμασταν ο @martian, ο @evil , ο @ktn, o @megadethas, o @chrisp, o εορτάζων @unfadom και ο γράφων.

Το παιχνίδι ξεκίνησε με γρήγορο ρυθμο, η ομάδα Β ήταν πίσω με μια σταθερή διάφορα 5-7 πόντων μέχρι την ισοφάριση με το (νομίζω) 49-49 που έδειξε πως το παιχνίδι μπορεί να γυρίσει. Με ένα αχαλίνωτο όμως run and gun ξέσπασμα, η ομάδα Α ξαναπήρε το προβάδισμα και διεύρυνε τη διαφορά σε διψήφια επίπεδα προς το τέλος του ματς. Όλοι οι μπιστες έδειχναν να ειναι σε καλή κατάσταση παρα τα φαγοπότια των γιορτών και την αποχη απο το αθλημα και χαρισαν μαγικά highlights.

Ατομικά, στην ομάδα Α ο Αποστόλης πήρε λιγότερες προσπάθειες απ’ ότι συνήθως αλλά όταν χρειάστηκε εκτέλεσε με χέρι αλφάδι, ο @lupin ειδικά στο ανοιχτό γήπεδο ήταν ανίκητος και στην αμυνα Κερβερος. Οι 4 συμπαίκτες τους έδειξαν γνώση του αθλήματος, γερά πνευμόνια και διάθεση για ανοιχτό παιχνίδι.

Στην ομάδα Β, ο @martian πολεμούσε σαν αληθινός πολεμιστής αλλά δεν ήταν στην καλύτερη μέρα του στο σκοράρισμα, όπως και ο @evil, που στο πρώτο μισό βέβαια έδωσε αρκετές λύσεις και στην αμυνα ηταν οπως παντα εξαιρετικος. Ο @MegadethaS έδειξε να είναι σε αρκετά καλή φόρμα και ευστοχησε αρκετες φορες με το φαρμακερο αριστερο λεηαπ του (cheers και για το κέρασμα σε ολους στο τελος!!) , ο @chrisp εγγύηση οργανωτικά, ο @ktn θανατηφόρος στα κοψίματα του (κομμάτι του παιχνιδιού του που θαρρώ έχει εξελίξει πάρα πολύ τελευταία) και ο @unfadom ήταν παντου σε άμυνα και επίθεση, κάνοντας μεγάλο ματς. Για εμένα θα πω πως χάρηκα πάρα πολύ που ξαναβρεθηκαμε , ευχαριστήθηκα το παιχνίδι στο 100% και πως μου είχατε λείψει ρε Μπιστη Μποϋζ. Τα ξαναλέμε το ΣΚ στο Μπιστ Wars vol. 70 :grey_exclamation:

13 Likes

Painkiller GIF - Painkiller - Discover & Share GIFs

χάρηκα που μαζευτήκαμε πάλι στην εβδομαδιαία συνήθεια που έγινε λατρεία, ελπίζω σε περισσότερη συμμετοχή την επόμενη και άκοπο διπλό χωρίς πολλά πολλά - 'TILL NEXT TIME BITCHES
:love_you_gesture: :love_you_gesture:

5 Likes