Μπασκετοφατσες του rocking

Εκτός, μέχρι νεωτέρας.

στηρίζω

Εχω θα πεταω χαρταετο (κυριολεκτικα και μεταφορικα) εκτος Αθηνας για το ΣΚΔ

Κυριακή αργά, Πατήσια, διπλό, ναι.

Οτιδήποτε λιγότερο το θεωρω αυτοταπείνωση.

Επειδή θα λείπει ο παργαλατσος;

3 Likes

ΕΜΦΑΤΙΚΟ Ν Α Ι !!! :sunglasses:

3 Likes

Απάντησε ο κανονικός ο Λουπεν τώρα, γιατι οταν μεταμορφώνεται στο alter ego του, τον Νυχτοκρωλη τον Ατσαλένιο το Γαλβανιζε τον Καμπούρογαμωσαυρο τον Αχαλίνωτο, δεν φοβάται κανέναν και τίποτα.-

3 Likes

Πσιτ, έλα λίγο, πάμε !!!
image

2 Likes

Μεσα κι εγω για κυριακη!

3 Likes

Νάτος ο μπίστης!
Πάμε άλλοι 2 για 3on3 αρχικά -και βλέπουμε μετά αν μεγαλώσει η παρέα

1 Like

Μέσα μάλλον για Κυριακή, προτιμώ Κηφισιά

2 Likes

+1 φίλος μαζί μου.

Εκτός απροόπτου ναι κι από δω (προτίμηση όχι αργά)

1 Like

Λοιπόν, ΣΟΥΜΑ για να προλάβουμε και γήπεδο:

@Ktn
@apostolisza8
@unfadom
@martian
@kbil
Φίλος Martian
Lupin

7άδα που σβολώνει - the Magnificent Seven θα μπορούσε να πει κανείς

Summary

https://www.youtube.com/watch?v=dj1Nf850Lys

ΟΜΩΣ
image

πρέπει να γίνει 8άδα.-

Και πριν καταφύγουμε σε φίλους και συγγενείς, ΧΡΗΣΤΗ ΤΟΥ ΡΟΚΙΝ ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΕ ΜΠΙΣΤΗ, ΕΣΥ :index_pointing_at_the_viewer: ΝΑΙ ΕΣΥ :index_pointing_at_the_viewer: ΚΑΝΕ ΤΟ ΧΡΕΟΣ ΣΟΥ!!!

6 Likes

Πήρα πρωτοβουλία και το έκλεισα.

19.00-20.30 Κυριακή 17/03 Κηφισιά

@Lupin
@apostolisza8
@kbil
@unfadom
@Ktn

Αν έχει κάποιος διαφωνία για την ώρα, ας το πει μέχρι αύριο το βράδυ για να το αλλάξω (υπάρχουν και πιο αργά και πιο νωρίς διαθεσιμότητες). Είπα να το κλείσω ούτε πολύ νωρίς ούτε πολύ αργά, να είναι όλοι ικανοποιημένοι.

Επίσης αναζητείται ακόμα ο όγδοος μπίστης, μην ντρέπεστε, άντε!

3 Likes

@eviL τι θα γίνει αγόρι μου, μια μαραθώνιους, μια θέατρα, μια ταξίδια στην Αλάσκα, μια συναυλίες, μαύρα μάτια έχουμε κάνει !!!

edit, τώρα είδα την ώρα του ματς/πάλι πάνω σε ματς των Bucks πέφτουμε, τι θα γίνει πχια, ΓΗΑΤΗ ΜΙΣΕΙΤΑΙ ΤΙΝ ΕΛΑΔΑ ΜΑΣ !!!1 (αν και προλαβαίνουμε μετά τους Αδερφό Καϊρί + Λούκα vs Γιόκιτς και σια :clap:)

1 Like

εεε μα και εσεις γινατε νυχτομπιστες …!
Λειπω αυτο το ΣΚΔ οποτε απων - αλλα για 24 επικοινωνησαν οι αντιπαλοι και ρωταν αν ψηνομαστε για game 4.

90% Μήτσος Pocer Face μέσα - μια φορά θα έλειπε ο Λάτσος για να έπαιζα κ γω με την ησυχία μου και τελικά θα έρθει στη θέση του ελαφρώς μεγαλύτερο βουνό κ εξίσου -ή κ περισσότερο, λόγω οικειότητας- σκληροπυρηνικός δάρτης γτχμ

1 Like

100% Μήτσος μέσα, κλείσαμε 8άδα

2 Likes

Αναμενόμενος Μήτσος τα μασάει για αύριο - τρώει cancel εκ μέρους μου μετά το αυριανό ματς και θα τον φωνάζω μόνο σε περιπτωση που θα χρειαζομαστε αλλαγες στις ομαδες, στο μελλον

Υπαρχει μπίστης για να συμπληρωθεί 8αδα αύριο;

Ένα άτομο θέλουμε ακόμα

Εδιτ, Μητσος δεν το απεκλεισε να ερθει (πιθανολογώ να τα καταφέρει τλκ) αλλα καλο να βρουμε εναν ακομα, οποτε στη χειροτερη 8αδα, στη καλυτερη 9 μια αλλαγη

Edit
Μήτσος οκ, 8άδα
Όποιος άλλος ψήσει προφανώς ας έρθει

Τα λέμε γήπεδο 7παρά
@martian
@kbil
@Ktn
@apostolisza8
@unfadom

2 Likes