Μπασκετοφατσες του rocking

Άκυρο λόγω ριτσι χοτιν και res publica, θα μπορούσα Παρασκευή βράδυ ξέρω γω αλλά φαντάζομαι είναι δύσκολο να οργανωθεί. Όποτε νεξτ γουικεντ, καλό μπιτσηγμα, θα μου λείψετε

1 Like

17:00 ΠΑΜ

2 Likes

Μέσα για το 20.00 σε πρώτη φάση, αν μαζευτούμε και η παρέα ψήνει 17.00 και πάλι μέσα

1 Like

Δυστυχως δεν εχει ουτε για Παρασκευη η μλκια

Ααα τωρα ειδα οτι λετε για Σαββατο…
Και εγω Παρασκευη Respublika, και για Σαββατο οσο νωριτερα τοσο καλυτερα βασικα (κ οριακα ερωτηματικο).

1 Like

ωχ ρε, sorry, για Κυριακή νόμιζα και εγώ :frowning: δεν διάβασα καλά από τον ενθουσιασμό για νέο μπίστηγμα
Σάββατο σχεδόν απίθανό και για εμένα - θα πάω θάλασσα, από ότι με έχουν ενημερώσει :flat_shoe:

Ας ψηφίσουν όσοι ψήνουν Σάββατο πάντως και ας κρατήσουμε μια πισινή μπας και ανοίξουν πάλι ώρες από αύριο για όλα τα γήπεδα την Κυριακή (έχει ξαναγίνει πολλές φορές)

3 Likes

Ψηθείτε καμία Φώκια

3 Likes

:joy:

4 Likes

Αν ψηνετε Κυριακη κανα ανοιχτο ειμαι (μαλλον) μεσα κι εγω, απ οτι με εχουν ενημερωσει :stuck_out_tongue:

2 Likes

αυτό μάλιστα - Κυριακή ανοικτό 110% μέσα οπουδήποτε (και όποτε, οκ)

1 Like

Η σκέψη μου θα είναι μαζί σας, ο υπόλοιπος θα βρίσκομαι βόλο :blue_heart:

4 Likes

Δυσκολάκι.

10 Likes

ελπίζω να έχεις περάσει τη λιμνοθάλασσα ποδαράτο και να έχεις βγει στη πίσω παραλία ε :stuck_out_tongue:

1 Like

Κάναμε μια βουτιά εκεί που λες, τώρα στέγνωμα και πάμε Κεδρόδασος για αραλικι.

3 Likes

ουφ, 64 και σήμερα :hot_face:

3 Likes

Σάββατο εκτός, Κυριακή ναι σε όλα.

1 Like

καρα-μέσα full :stuck_out_tongue:

Aλλά επειδή υποθέτω είστε από αυτούς τους μαλακούς που ξυπνάνε 11 και 12 τα σκ, για Κυριακή πάμε λίγο μια ανακεφαλαίωση ποιοι ψήνουν μπίστηγμα απογευματινό σε ανοικτό - ώστε να δούμε πόσοι θα βγούμε και τι γήπεδο θα διαλέξουμε

(Επίσης, τι volume 90 ρε μλκες, Σεπτέμβρη λογικά θα κλείσουμε 100άρα ε)

Μπιστ Wars vol 90 Σάββατο 16/6 ανοιχτό την Κυριακή απόγευμα - (ή 15/6 9.30 το πρωί σε Πατήσια)

Lupin ΝΑΙ ΓΙΑ ΟΠΟΤΕ
@eviL ΝΑΙ ΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ
@apostolisza8 NAI ΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

@RiderToUtopia ΟΧΙ
@martian ΟΧΙ
@kbil ΟΧΙ
@Ktn ΟΧΙ

@ChrisP
@The_Black_League
@MegadethaS
@unfadom
@morgoth
@Moonchild92
@Kastroman
@Outshined
@JoHNNyB
@MrBeast
@Pantelis79
@dude
@potofgold
@nnnkkk

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 11

The X-Factor , Nick the Quick , Sadface , Yofst, John the rock, Μήτσος UK , Omar-is-coming, Hector the Hitman, Pokerface, G 30/40/50, Foo Fighter

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 5
Giasonas , plex27 , samis , osfp7 , QuintomScenario, samis

Άλλοι φορουμικοί, αμπιστοι προς το παρον bostonflesh , St_Anger

1 Like

Γιορτη :man_facepalming: σχολειου :man_facepalming: ανιψιου :man_facepalming: Σαββατο :man_facepalming: πρωι :man_facepalming:

Παιδικο :man_facepalming: παρτυ :man_facepalming: ανιψιας :man_facepalming: Κυριακη :man_facepalming: απογευμα :man_facepalming:

Ελπιζω την επομενη βδομαδα να ειμαι διαθεσιμος

2 Likes

Mαγική δυάδα @eviL - @apostolisza8, εαν ψήνετε μπίστηγμα, προτείνω Φωκιανό κατά…18.00? όποτε θέλετε τεσπά, εγώ μέσα - το γράφω εδώ μια μπας και κινητοποιηθεί και κανείς άλλος

Το 90ο μπίστηγμα παίρνει αναβολή για το μεθεπόμενο ΣΚ (ή και επόμενο για όσους μείνουν Αθήνα και συμπληρώσουν ομάδα, εγώ θα λείπω) και όποιος τυχόν ενδιαφέρεται σήμερα να ακολουθήσει, be my/our guest και να στείλει τα σχετικά pm/sms/viber/whatever για κατατόπιστικές πληροφορίες

1 Like

Μπιστες μου για την Κυριακη οι διαθεσιμοτητες ειναι Πατησια 18.30 ή 20.00 και Κηφισια 20.30 ή 22.00, παμε να δουμε μηπως παρα το τριημερο βγαζουμε το πολυποθητο Number of the Μπιστ

@Lupin → Happy traveller
@eviL ΝΑΙ για 18.30 Πατήσια
@apostolisza8
RiderToUtopia ΝΑΙ για Κηφισια 22.00, με ερωτηματικο τα υπολοιπα
@martian
@kbil ΝΑΙ
@Ktn ΝΑΙ
@ChrisP
@The_Black_League μάλλον ΝΑΙ για Κυριακή 22.00
@MegadethaS
@unfadom
@morgoth
@Moonchild92
@Kastroman
@Outshined
@JoHNNyB
@MrBeast
@Pantelis79
@dude
@potofgold
@nnnkkk

Άμεσα διαθέσιμοι (Εξωσχολικοί) - 11

The X-Factor , Nick the Quick , Sadface , Yofst, John the rock, Μήτσος UK , Omar-is-coming, Hector the Hitman, Pokerface, G 30/40/50, Foo Fighter

Εκτάκτως διαθέσιμοι ξενιτεμένοι κι “ετεροδημότες” φορουμικοί - 5
Giasonas , plex27 , samis , osfp7 , QuintomScenario, samis

Άλλοι φορουμικοί, αμπιστοι προς το παρον bostonflesh , St_Anger

2 Likes