Μπασκετοφατσες του rocking

Εγω ενα εχω να πω(βσκ καμποσα:p):

Ηail σε ηρωικη ομαδα διπλου,απο outlaw που στην αρχη ειδικα ξεσπαθωσε με απανωτους ποντους και τριποντα,μεχρι Rasputin-μεγαλο,υπερτεραστιο σουτερ:D και πυραμιδα ο οποιος εδωσε ΤΙΜΙΟ ξυλο σε angel_death(σταθερος ΤΙΜΙΟΣ παιχτης,κριμα που τον ειχα αντιπαλο) στην αμυνα…ειδικη αναφορα σε captain Dude,κουτσος,ο οποιος πηρε ομαδα σε πλατες του στα τελευταια κρισιμα λεπτα και κατεβασε ρολα…

Hail και σε voodoo child και destroyer που γνωρισα :D:D oπως και σε αξιους αντιπαλους,mano87 και Crisp-‘βαρεθηκα να βαζω τριποντα απο καθε πιθανο σημειο’…

Σκατα σε Samis,ο οποιος επαιξε αντιαθλητικα,με σκληρα μαρκαρισματα και γλιτωσε ΣΙΓΟΥΡΟ ξυλικι οταν μου εχωσε ,την στιγμη που εχοντας πιασει τα 120 στην αντεπιθεση,ειχα σηκωθει να καρφωσω:p…Next time bitch,i’ll slap your ass…

Ηρωικο και πανω απόλα ΤΙΜΙΟ μπασκετακι σημερα…

Special αναφορα σε Σοντομανιακ,που πραγματικα ειναι και επισημως ‘υπεραθλητης’,αφου διδασκει σε τοπι και σημερα επαιζε το πιο cool μπασκετακι απο ολους:D…αναμενω να τον δω σε φορουμικο πολο το καλοκαιρι,να συμπηρωθει το παζλ:p:p:D

α,εδιτ,σκατα και χλεπα σε μαλακα που εκλεισε dudemobile και καθυστερησε την αποχωρηση μας…μουνι,next time την γ@μησες!!!

Highlight στο διπλό οι σουτάρες Rasputin. Ειλικρινά έπρεπε να σου δώσω την μπλούζα Kobe ρε, την άξιζες με τα χίλια :stuck_out_tongue: :smiley: Απίστευτη φάση ήταν και ένα καλάθι χωρίς να βλέπει του Samis νομίζω, μου θύμισε ένα περσινό του Kidd.

Άντε, να κανονίσουμε ξανά σύντομα :smiley: Και εννοείται ξανά διπλό

Πω γαμήθηκα, ούτε να κουνηθώ δε μπορώ.
Χαλάλι όμως, παίξαμε ωραία.

Ματσάρα το διπλό (93-87), μπορούσαμε να το πάρουμε με λίγο πιο καθαρό μυαλό.

με χρονο παιξατε??
εχε χαρη που ειμαι λαρισα και δεν μπορω να σας σαπισω στις ταπες…:stuck_out_tongue:

trible double κανεις?

αφου ο outlaw εκανε βουντου σε raspoutin και dude. ΟΛΑ μπαιναν. ΟΛΑΑΑ:lightsabre:
ωραιο, μεγαλο σκορ (αν και παιζαμε 1 ωρα +)
χαρηκα που γνωρισα ολα τα παιδια.
αυτη τη στιγμη ουτε εγω μπορω να κουνηθω. πονανε γονατα και μεση… αλλα ειναι ωραιος πονος. να επαναληφθει το μπασκετακι :slight_smile:

Με χρόνο αλλά μη φανταστείς γραμματεία, 24’’ και τα ρέστα. :lol:

καλά ήτανε. στην άμυνα μπάζαμε από παντού βέβαια, κι εμένα ως γνωστόν μου ανάβουν τα λαμπάκια όταν δεν σκυλιάζουμε στην άμυνα, αλλά θα το καταπιώ.

σε κάποια φάση το ματς είχε εξελιχθεί σε ερωτοαπαντήσεις τριπόντων ανάμεσα σε ρασπούτιν και κρισπ (κυρίως) :lol:

ειδική μνεία στο παλικάρι με το οποίο παίξαμε εγώ, ο σοδο και ο βουντου όταν παίζατε το πρώτο μουνάκι. ΟΛΑ τα λεφτά το άτομο, ευκαιρία έψαχνε σε κάθε φάση να ΧΑΙΔΕΨΕΙ :lol:

H πιο ωραία φάση πάντως είναι μία όπου όλη ομάδα του dude φωνάζει “άμυνα! πιάστε παίκτες!”, τρέχουν αριστερά κ δεξιά για να καλύψουν κι ο μάνος με το πάσο του κυριολεκτικά κατεβάζει τη μπάλα, φτάνει στην κορυφή του τριπόντου και το βάζει! :lol:

πω! τι κουλης ηταν αυτος

Μια χαρα ηταν και ειχα καιρο να παιξω…

O dude μια ζωη οσο θα παιζουμε ιδιος θα ειναι…Παιρνει την ομαδα στις πλατες του στα κρισιμα σημεια και ειναι ΠΑΝΤΟΥ…Κυριολεκτικα ΠΑΝΤΟΥ…
Τωρα καταλαβα γιατι τον Lupin τον φωναζουν τρελο-Lupin…Αλλα ξερει μπασκετ…
Οι Πυραμιδας, Angel_Death & Voodoo Child χρησιμα εργαλεια σε συγκεκριμενες αποστολες…Βοηθησαν πολυ…
Ο Outlaw ενω στην αρχη τα εβαλε 2-3 σουτακια, μετα εκανε λιγο καταχρηση, αλλα ηταν ο εμπνευστης μας…
Εγω παλι πως τα καταφερα και εβαλα τοσα, ακομα απορω…Ειδικα οταν εχω να παιξω 6 μηνες…

Η απορια της ημερας…Ποσα τριποντα πρεπει να βαλω για να μην απανταει στο καθενα ο Chrisp…??

Και ετσι παμε στους αντιπαλους…
Chrisp τρελος σουτερ…Οπως ειπωθηκε ειχαμε μια τριποντο-μαχη…
Samis μαεστρος…Τα λεει ολα…
Ο Μανος κλασικα αμπαλος…Ειναι και Αρης, οποτε διπλο το κακο (Κουπα ρεεεεε)…:p:p
O Destroyer πολυ καλος και ουσιαστικος…Στο καταλληλο μερος την καταλληλη στιγμη παντα…
Ο Sodomaniac μορφη…Η attraction του αγωνα…Α ναι ξερει και μπασκετ πολυ καλα…:stuck_out_tongue:

Τελικο σκορ 93-87 υπερ μας, αν και εγινε και γαμω τα παιχνιδια…

Να το επαναλαβουμε συντομα παιδια, μπας και επανελθω σε ρυθμους…Γιατι τα ποδια μου ειναι ανιωθα απο το πιασιμο αυτη τη στιγμη και μετα το βραδυ που ακολουθησε…

P.S.: Οι συνεργασιες μας με Dude & Lupin στους αιφνιδιασμους θα μεινουν στην ιστορια…Αυτο λεγεται τριγωνικη επιθεση…:p:p

πολυ τρανταγμα ρε σεις… ολο το σωμα ενιωσε… :lol: πηγα μετα για μπυρες και ημουν σε κοτοπουλιτιδα… :lol: νεκρος επεσα το βραδυ για υπνο…

παντως το διπλο ηταν ολα τα λεφτα. πανω κατω πανω κατω. αν παιξουμε και μερικα ακομα θα πιασουμε και ρυθμο…:smiley:

Lupin την γλιτωνες την ταπα ρε σε εκεινη τη φαση και ειπα απλα να σου δωσω μια μικρη ωθηση…

highlight ηταν το πρωτο φαουλ που παμε να την βγαλουμε την μπαλα απ’εξω και γωναζει ο dude “βολες ρεεεε”… στην επομεην φαση του ετυχαν αυτου και δεν ηθελε να της ριξει… :lol:

και η μοναμαχια chrisp και rasputin στα βτριποντα πιστευω την επομενη φορα πρεπει να ολοκληρωθει με διαγωνισμο και χρονομετρηση… :smiley:

Πφφ πρέπει να πάω να γυμναστώ λίγο(νταξ πολύ). Στη μισή ώρα ήμουν off.Ένα μονό έβγαλα καθώς πρέπει.

Το διπλό ήταν μαγεία, ειδικά στο τέλος, που η ομάδα κατάφερε να προηγηθεί από τους -16, αλλά στο τέλος δεν τα κατάφερε. ChrisP και Rasputin, το έκαναν το match, διαγωνισμό τριπόντων.

Ωραία ήταν, να το κανονίζουμε πιο συχνά.
Cheers σε Πυραμίδα, Destroyer, Chrisp και voodoo που γνώρισα.

Γαματα ηταν χτες(αν και με δυσκολεψε λιγο το ξενυχτι και το hangover της παρασκευης),απλα μη με ξαναβαλετε αμυνα με Πυραμιδα,δε μου πηγαινε ρε γαμωτο.

Οταν λεω εγω μπαινει τοτε μπαινει,παει και τελειωσε.:lol::lol:

ειδική μνεία στο παλικάρι με το οποίο παίξαμε εγώ, ο σοδο και ο βουντου όταν παίζατε το πρώτο μουνάκι. ΟΛΑ τα λεφτά το άτομο, ευκαιρία έψαχνε σε κάθε φάση να ΧΑΙΔΕΨΕΙ :lol:[/QUOTE]

χα!χα!χα!χα!ναι ισχυει!!!

ωραια ηταν αλλα ποναγαν τα ποδια μου μετα
ποιος νικησε τελικα?
οταν εφυγα χαναμε.
dude εφυγες παλι νικητης?
μια χαρα παιζαν ολοι ειχε πλακα.
hail σε ολους!!!

τωρα το ειδα ηταν ντερμπι τελικα.

Τώρα που τελείωσα τις υποχρεώσεις μου και ανοίγει ο καιρός δεν οργανώνουμε κανά παιχνιδάκι;

ειδικα αποψε!:stuck_out_tongue:
κρισΠ τωρα που η πασπαρα μας πηρε τις εκλογες μπορεις να κανονισεις κανενα μπασκετακι ε?
τι λετε για κυριακη?

Κυριακή δεν ειναι καθόλου κακή ιδέα.

δεν ειναι κακη ιδεα, αλλα κατι ακουσα για βροχες…