Δικοι σας κανονες του Rocking

την δισκογραφια την αγορασμενη η τπτ …:lol:
το να λατρευεις τους floyd δεν ειναι κακο κακο ειναι να του λες πρωτοποριακους!:lol:

με τους κανονες μου παιδια του λογου μου θα ταν με μονιμο μπαν

Αγορασμένα τα πάντα σε βινύλια, παρακαλώ! :smiley: :smiley: 8) 8)

Floyd ακούω πάνω από την μισή μου ζωή, από 14 ετών!

Επίσης και όλη την δισκογραφία των Τull, εκτός από 4-5 άλμπουμς σε cd, την έχω επίσης σε βινύλια. Όχι παίζουμε! 8) 8) :smiley:

προσκιναω! :smiley:
μαζι λοιπον!:lol:

ασχετο το Box για τα 20 χρονια το εχεις?(οχι τα 25)

Βέβαια το έχω! Κυκλοφορία του 1988, 5 βινύλια και το ένθετο βιβλίο μαζί μέσα στο box set. Το είχα αγοράσει από Μετρόπολις το 1994, δεν θυμάμαι τώρα πόσα χιλιάρικα. Μία από τις αγορές για τισ οποίες καμαρώνω! :smiley: :smiley: 8) 8) 8)

θεος! :smiley: :smiley:
εγω ρε σε cd το ειχα βρει μονο!

ον τοπικ
ο Keimis θα ειναι αρχη μοδερατορ!:lol:

σπαμμμαρετε πολλοι

Σημερα,28 Απριλιου 2008,στις 2 και 52 πρωτα λεπτα,εφευρεθηκε αγγλοελληνικη λεξη με 3 μ.

που να δεις οταν γραφω μσν τι λεξεις ανακαλυπτω…

:lol: H έμπνευση σε χτύπησε βραδιάτικα βλέπω…

Αν αφαιρέσεις το κομμάτι για τον Gillan είμαι μαζί σου! :smiley:
Πληρώ και τις προϋποθέσεις σου και για Moderator :lol: Σπαμάρωντας για Tull δες αυτό:
http://www.dimeadozen.org/torrents-details.php?id=194372

Έχεις πάει στη Φιλανδία να φανταστώ?:roll:

Ον τόπικ

-κάθε φορά που θα γινόταν τσακωμός, στο τέλος οι εμπλακόμενοι θα έπρεπε να λένε ‘‘κομενα σάι’’, δηλαδή συγνώμη στα ιαπωνικά

-απαγορεύονται φωτογραφίες της Σκάρλετ Γιόχανσον και της Μόνικα Μπελούτσι στο φόρουμ. Έχουμε και ένα κάποιο επίπεδο.

-όποιος παίρνε μπαν, του στέλνετε και ένα e-mail με αυτή φώτο

-την ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου, όλοι ξεκινάνε τα ποστς λέγοντας ‘‘σε αγαπώ’’ και τα κλείνουν λέγοντας ‘‘με αγάπη’’, ακόμη και αν σκυλοβρίζονται στο ενδιάμεσο.

-κάθε φορά που θα ανοίγει η σελίδα του forum θα υπάρχει μια φώτο της Kotoko να στέλνει φιλάκια στον/ην χρήστη/ριά, και αυτός/η θα πρέπει να προσκυνάει την εικόνα για να έχει πρόσβαση.

  1. Ολοι θα ακουνε Paradise Lost,Anathema,My Dying Bride
  2. O δατς γουαι μοδερετορας
  3. Ο βεντερ εδιτορ(μαντεψτε για τι θα γραφει)
  4. Η αναλογια ‘ενας μεταλλικα φαν - ενας μεγκαντεθ φαν που θα μιλαει για τον μαστειν’ θα καταργηθει.Οχι αλλοι μεγκαντεθαδες
    5.Τα meetings θα γινοντουσαν σε σουβλατζιδικα
  5. Καθε καινουργιο μελος θα ανοιγει τοπικ στο welcome section.Και εμεις θα τον κοροιδευουμε(υποχρεωτικο και αυτο)

+2112 !!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol:

tolki θέλουμε συμπαράσταση !!!

Γιατί ο καθένας αρχικά λέει έναν σωστό κανόνα και στη συνέχεια το χαλάει?? :roll: :stuck_out_tongue:

για αρχη να βαλσαμωθει ο πυραμιδας.

τι ειναι αυτα ρε:!:

και προχωραμε στους υπολοιπους κανονες

-Εχουν δικαιωμα να γραφονται σκυλαδες, αλλα καθε φορα που θα γραφουν την αποψη τους σε ροκ/μεταλ μπαντ 9μηνο μπαν.

-Τον Πλιατσικα θα τον λεμε ΜΠΛΙΑΧτσικα.

-Οι μουσικοι θα μπορουν να γινονται μοδς αμα γουσταρουν ανα πασα στιγμη.

-Ξεχωριστο τοπικ για μπινελικια, βρισιδια κλπ αναμεταξυ μας.

-Οσοι λενε οτι το σουβλακι υπερτερει της πιτσας μπαν για μια βδομαδα.

-Οι ημο θα ανοιγουν τοπικ καλωσορισματος σε ξεχωριστο κατεγκορι οπου θα επιβαλλεται να τους βριζουμε απαντες.

-Το καθε νεο μελος οφειλει να κερναει μπυρες ή κρασι.

-Οσοι στρογγυλοποιουν τον αριθμο των ποστς τους οφειλουν κι αυτοι να κερνανε μπυρες και κρασι.

-Στο τελος καθε μητινγκ θα αραζουμε σε παρκο και θα πινουμε τις παραπανω μπυρες/κρασια παιζοντας κιθαρα και τραγουδωντας.

δεν μου ρχεται τιποτα αλλο:p

O πυραμιδας θα μπλοκαριστει απο το τοπικ “Οι πιο ομορφες ηθοποιοι”.&-

βασικα ξεχασες το οτι οτι και να γινει ολοι θα πινουμε μπυρες και κρασι