Rockwave Festival 2022

1 Like

Δεν ειναι ασχημο το πακετο αλλα οχι για 44ευρω δλδ ελεος.

amenra allochiria δεν κολλανε με social distrotion αλλα απο το να δουμε παμε τους ιδίους ας δουμε social φετος…

Due to circumstances beyond our control we are forced to cancel today’s show in Bremen. Ticket refunds will be available through point of purchase.

image

2 Likes

Εγω κανω ακομα ονειρα μπας κ αλλαξει ο χωρος κ παει τεχνοπολις κ δω την μπανταρα* γιατι μαλακασα μονος μου βαριεμαι να ανεβω.

*Αmenra

2 Likes

Και εγω καπως ετσι - δεν ειναι lineup που να δικαιολογει τη Μαλακασα ουτε τη τιμη.
Αν μαζευτουμε με τη παρεα μπορει και να παω (για Amenra και Allochiria δλδ) αλλα Τεχνοπολη θαταν κρεμα.

2 Likes

Κ allochiria εννοειται που στο λαιβ τους στο αν επαιξαν κανα 2 κομματια απο το δισκο που αναμενουμε κ γαμουσαν.

Μετα τον δισκο που εβγαλαν περσι οι amenra, τους περιμενα σε δικο τους λαιβ κ σε κλειστο χωρο που πιστευω τους ταιριαζει περισσοτερο.Ελπιζω για χειμωνα.

1 Like

Είναι ιδέα μου ή θα παίζει πολύ λίγος κόσμος στην Μαλακάσα φέτος? Βλέπω να ξεκινάει κάνα ποδόσφαιρο μεταξύ των θεατών…δε καταλαβαίνω το σκεπτικό αυτής της μέρας στο χωράφι.Ας την έβαζαν Τεχνόπολη ή κάπου αλλού εντός πόλης.

Παιζει να μην εχει ουτε 5000 κόσμο.

Αν το πανε τεχνόπολη λογικά θα ερθει αρκετός κοσμος στο παρα πεντε.

1 Like

Την ίδια ημέρα στην Τεχνόπολη παίζουν οι Within Temptation.

Όμορφη ειρωνεία το ονομα τους για όποιους έχουν δίλημμα που να πάνε και δε θέλουν να τρέχουν

4 Likes

Πλατεια νερου???:yum::yum::yum:

Δινω εισιτηριο απο ακυρωμενη συναυλία Deep Purple το οποιο ισχυει για Placebo και το δινω οσο το πηρα 39€. Ευχαριστώ

Χμμ, μόλις ακύρωσαν οι placebo στην Θεσσαλονίκη, γενικά πέφτει πολύ άκυρο εδώ πάνω.

Και με τις φωτιες στην Αθήνα σιγα μη γινει και της Παρασκευής. Θα ειναι και καλη δικαιολογία.

Ακουσα οτι εγινε προσπαθεια να μεταφερθει στην Αθηνα αλλα δε βρεθηκε χωρος.

Διεδεται 1 hard copy εισητηριο ειτε για Social Distortion ειτε για Placebo

@I_love_metal ψησου

1 Like