Ποια μερα του Rockwave θα τιμησετε?

4η σε πρωτη φαση , μετα παιζει 1η , για να ξαναδω Gogol παλι… Placebo Moby εχω δει ποσες φορες…
Εκει που κολαω ειναι οτι θελω πολυ να δω και Arch Enemy αλλα δε με ενδιαφερει τπτ αλλο εκεινη τη μερα :confused:

E, νταξει. 4η χαλαρά. Δε νομίζω να ψήνονται και πολλοί για άλλες μέρες.

4η άνετα! Αν δεν υπήρχε η 4η δεν θα πήγαινα σε άλλη.

W.A.S.P., Motley Crue και Voivod φυσικα !

4η με 1000!!
Οι αλλες δεν παλευονται… (ειδικα η 2η)

Θα κανω κληρωση μεταξυ 3ης και 4ης…(αν και προηγουνται οι Αγιοι του Los Angeles…)

ΙΣΩΣ την 4η…

Μάλλον καμία, αν και σαφώς θα προτιμούσα την 4η…


Listening to: Howard Shore - Lost in Emyn Muil
via FoxyTunes

δεν χρειάζετε Poll 4η μέρα φυσικά.

4η χαλαρά!

Και θα χάσω για πρώτη φορά Monster Magnet? :cry:

Ουσιαστικά μονο η 3η με συγκινεί κάπως αλλα θα πάω και στις 4 για τσαμπε

Καμία δε με ενθουσιάζει ιδιαίτερα.
Θα ήθελα μαζί Moby και Killers για να μην τρέχω 2 μέρες στη μαλακάσα:p
Μάλλον δε με βλέπω για καμία…

στην τεταρτη κ ισως την τριτη!!

4η για mastodon κυριως,αλλα και slipknot που ειναι στα πανω τους και χωνουν ομορφα…

αυτό 8)¨ααα και voivod :stuck_out_tongue:

Οντως, γιατι δεν υπαρχει η επιλογη “None”?:-k

Χωρίς να είμαι 100% σίγουρος για καμία από τις ημέρες ακόμα, τις περισσότερες πιθανότητες συγκεντρώνουν η δεύτερη και η τέταρτη. Και με τίποτα δεν πατάω πρώτη και τρίτη. Θα εξαρτηθεί όμως το αν θα πάω τελικά από τις γενικότερες διαθέσεις μου εκείνη την περίοδο, για μετακινήσεις και όλη την σχετική ταλαιπωρία. Θα δούμε. Προς το παρόν τίποτα σίγουρο ακόμα. :slight_smile: :slight_smile:

Βάλε και 5η επιλογή…όλες! :slight_smile:

3η μόνο.Εκτός κι αν γίνει το θαύμα και βάλουνε Slayer την 4η μέρα, που θα πάω μόνο γι’αυτούς…

Μαλλον καμια…Λιγο η εξεταστικη,λιγο το οτι δεν ψοφαω να δω και καποια απο αυτες τις μπαντες,λιγο το οτι σε λιγο θα πουλησω και τη ψυχη μου στη ντιντι προς το παρων ακομη το σκεφτομαι αν θα παω…Παντως για 4η το σκεφτομαι…