Rolling Stones στην Αθήνα!

Δεν ειμαι και ο πιο φανατικός οπαδός του, αλλά είμαι ο πιο φανατικός πολέμιος του αδικαιολόγητου, αβασάνιστου κυνισμού.
Σκεφτήκατε ποτέ το ενδεχόμενο να του αρέσει του Ozzy αυτό που κάνει; Μάλλον όχι. Σκεφτείτε το, επειδή έτσι είναι…

πέστα ρε φίλε να Ozzyιάσει το στόμα σου.
o Ozzy μάγκες θα τα έιχε παρατήσει αν δεν τον κρατούσε στη σκηνή ΄κοινό, όπως αυτο που παρεωρέθηκε εκεί στις 25-06-05. απλά εκείνη την ημέρα ο Ozzy έλαμπε κ ήταν κατά πολλούς που τον έχουν δει σε διάφορες φάσεις της καρριέρας του, σε πολλά και διάφορα μέρη πάνω στο σανίδι, η καλλύτερη του εμφάνιση. γιατί πολύ απλά έλαμπε. είναι τρόπος ζωής αυτό που κάνει.έτσι έμαθε, έτσι μεγάλωσε, έτσι ζεί. χωρίς τον κόσμο ο Ozzy θα αρρωστήσει. εμείς τον κρατάμε ζωντανό. δεν έχει ανάγκη τα λεφτά, δόξα τον Οzzy, η τσουλάρα του, βγάζει δολλάρια απο τα μπατζάκια, τρόπους αναπαργωγής τους και διάφορα άλλα ξεφτιλίκια εκμεταλεύοντας τον Θεό για να ζεί στην χλιδή. μη ξεχνάε τι ζήτησε να έχει στο καμαρίνι της στην τελευταία επίσκεψή τους εδώ… ο Ozzy είναι o Ozzy και ότι και να κάνει κανείς δεν θα τον κατηγορήσει. πόσο μάλλον το να θέλει να παίζει ακόμα και να γουστάρει παργματικά αυτό που κάνει, γιατί ειναι αλήθινός. αυτός είναι ο Ozzy. απλά υποκλίνομαι…

Υ. Γ. όσοι παρεβρεθήκαμε στην συναυλία, ξέρουμε…

Some people say my love, cannot be true…

υπαρχει περιπτωση να ερθουν με metallica support?

afto pou les nomizo pos ine mono gia 2 sinavlies stin ameriki, opou oi idioi oi RS tous zitisane ke oi metallica to 8eorisan megali timi… kati tetoio

βασικα η μια εκ των 2 ηταν Γαλλία

Για το εισητήριο κάτι άκουσα για 85 euro…
Ξέρει κανείς τπτ;

Ναι. Ότι είναι πιθανό.

Πιστευω παντως οτι οταν πεθανει ο Ozzy θα μετενσαρκωθει σε … Πυγολαμπιδα … απο την πολυ λαμψη … παντως ειναι κριμα που δεν εκανε εστω και μια guest εμφανιση στην Λαμψη του Ν.Φωσκωλου στον Ant1 , θα βλεπαμε για αλλη μια φορα την τηλεοπτικη του λαμψη .

[quote="“Angel_In_Black”"]

Δε μπορούσε στη Λάμψη, είχε την αποκλειστικότητα η Καλομοίρα. Το προσπάθησε για Βέρα στο Δέξι, αλλά είχαν ήδη ένα ηθοποιό που δε μπορούσε να σταθεί στα πόδια του…

xioumor…

Βλεπε το show … THE OSBOURNES … στο οποιο ο ΟΖΖΥ δινει ρεσιταλ ερμηνειας … κεκεκεκεκεκεκεκ κεκεεεεκεκεκεκε …!!! κεκεκεκεκε :stuck_out_tongue:

3 dekemvriou?? e tote posa kanoun ta isitiria?

Στο site των Rolling stones για τα εισητήρια https://tickets.rollingstones.com/index.php?location=eu, σήμερα είδα οτι την ελλάδα την έχουν βγάλει απτη λίστα. τι παίχτηκε? δεν φαντάζομαι να πηγαίνει για ακύρωση… πάντως στο www.didimusic.gr δεν υπάρχει κάποια νεότερη ανακοίνωση. έχει ακούσει κανείς τίποτα?

Tall Shadow, δεν θέλω να σε απογοητεύσω, αλλά την 29η Ιουνίου μπορούμε να την ξεχάσουμε όσον αφορά τους Stones στην Ελλάδα…

Η συναυλία μας αφαιρέθηκε απ’ την επίσημη λίστα στο www.rollingstones.com επειδή στη θέση της θα μπει μια έξτρα συναυλία στη Γαλλία, λόγω των πολύ καλών πωλήσεων που είχαν τα εισιτήρια για τις προηγούμενες συναυλίες εκεί. Ακυρώνεται και η συναυλία στο Βελιγράδι για να προστεθεί άλλη μία στη Γαλλία.

Αυτό που δεν ξέρω είναι το αν έχουμε ακυρωθεί οριστικά ή αν θα πάρει κάποια αναβολή. Η DiDi κάνει την πάπια, το site της δεν λέει τίποτα και στα τηλέφωνα δεν απαντάνε… :roll:

Τελικώς απαντήσανε στο τηλέφωνο 8)

Η κοπέλα με την οποία μίλησα δεν ήξερε ότι η Αθήνα είχε αφαιρεθεί απ’ το επίσημο site (ή τουλάχιστον έτσι μου είπε), το κοίταξε εκείνη την ώρα στο PC της και το είδε. Με διαβεβαίωσε ότι δεν υπάρχει περίπτωση να ακυρωθεί η συναυλία, ίσως όμως αλλάξει η ημερομηνία της.

Είδωμεν…

ΣΕ MAIL ΠΟΥ ΕΤΣΕΙΛΑ ΣΤΗ DIDIMUSIC ΑΠΑΝΤΗΣΑΝΕ(!) ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΘΕΜΑ ΑΚΥΡΩΣΗΣ. ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΑΤΑΙ ΟΤΙ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ ΛΙΓΟ ΕΚΕΙΠΕΡΑ. ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ.

tlk emathe kaneis th standar timh ths synaulias.?

Εχουν αρχισει να κυκλοφορουν εισιτηρια?

Κατα πασα πιθανοτητα απο βδομαδα

ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΟΥΝ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΠΟΥ ΑΦΑΙΡΕΘΗΚΕ ΑΠΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TOY ΕΠΙΣΗΜΟΥ SITE ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΡΩΤΑΣ ΤΗ DIDI ΣΟΥ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΑΚΥΡΩΘΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΑΥΤΟ.