Ronnie James Dio vs Ozzy Osbourne

san foni den sigrinontai kan ennoeite dio alla o ozzy panta eixe to promotion

Dio Rules

Aπο μικρο παιδακι Dio & Ozzy ηταν παντα μεσα στους πεντε αγαπημενους μου ηρωες. Δεν ψηφιζω απλα υπενθυμιζω σχετκα με Ozzy οτι :
Mετα απο Sabbath o double OO κυκλοφορησε δισκους διαμαντια, συνεργαστηκε με κορυφαιους μουσικους, ανεδειξε κορυφαιους κιθαριστες (τουλαχιστων 3), τα live του ηταν φοβερα και τα ναρκωτικα πολλα. Αναφερομαι μονο στον Ozzy γιατι βλεπω οτι κανεις δεν μιλαει για την solo του καριερα που ηταν τεραστια και γινονται αναφορες και συγκρισεις μονο για τα χρονια των Sabbath.Στα 80’ς ο OZZY ηταν ο βασιλιας του Metal εξαλλου στα live του παντα κουβαλουσε τον θρονο του :wink:
Καλα τι παθατε ολοι αμνησια γαμω την πουτανα μου! :twisted:
…και συνεχιζω…:
Blizard of Ozz (10/10)
Diary of a madman(10\10)
Bark at the moon(10/10)
Ultimate sin(10/10)
Tribute Randy Roads(10/10)
No rest for the wicked(8/10)
No more tears(9/10)
Ozzmosis(8/10)
Dawn the earth(6/10)

Λιγο σεβασμος ρε παιδια…
:twisted:
Αν ηταν θεοι του Ολυμπου ο ΟΖΖΥ ειναι Διας και ο DIO o Ποσειδωνας :wink:

](http://imageshack.us)

dio.τα τραγουδια που εχει πει μου αρεσουν περισσοτερο καθως εχει και κομματια περα απο την hard και metal μουσικη, κυριως με τους rainbow

Γαμεί ο Dio απ’ ότι βλέπω…
Εύγε παιδιά μου…!!

Dio εις την νιοστην! :twisted:

shot in the dark ή holy diver :wink:

Διλλημα ειναι αυτο???Και τα 2 :roll:

to kalitero kommati tis karieras tou ozzy kai apo sabbath akoma einai to mr crowley.o randy rhoads ta eixe ola se apistefto epipedo.texniki,melodikotita,feeling,taxitita,klassikes gnoseis(revelation) itan ekpliktikos.

Διλλημα ειναι αυτο???Και τα 2 :roll:[/quote]

Mr. Crowley ή Don’t talk to stranger ?

+1

Οζζυ επειδή τον αφήσατε 20 ψήφους πίσω. Ντροπής πράματα…Αν και αυτά τα διλήμματα είναι πάρα πολύ δύσκολα.

dio dio dio dio dio

Δεν υπάρχει δίλημμα καθόλου. μορφή ο Ozzαρος τι να λέμε τωρα, αλλά ο DIO είναι ενα επίπεδο πάνω. Σε όλα. Από φωνη (κυρίως) μέχρι σταση ζωής.
DIO λοιπόν.

x2

Ronnie James Dio…

Από ότι βλέπω έχει μείνει τρελά πίσω Ο Ozzy…

Καλά μιλάμε για βεντούζα ο Dio, δεν το περίμενα…
Dio είναι αυτός όμως…

Εγώ θα’θελα να 'ξερα ποιοί ψήφισαν Ozzy…

Eγω και αλλοι 9 … :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: