Rotting Christ Live

Ο ηχος του 8μπαλου εχει στρωσει παρα πολυ.βγαινει πολυ καλο αποτελεσμα.καμια σχεση με περσι.τωρα με πιτα κοσμο ο ενας πανω στον αλλο παιζει να χωραει 500 ατομα.νομιζω οτι οι rotting την παλευαν και principle.δηλαδη ειναι απτις μπαντες που μπορουν να υποστηριξουν τον χωρο ανετα.στο 8μπαλο ομως 8α ειναι πιο ζεστα τα πραματα!!!

Στους Septic Flesh τα πρώτα κομμάτια δεν ακούγονταν, χάλια ήχος!!! Ειδικά το unbeliever τρομάξαμε να το αναγνωρίσουμε!!! Μετά όμως έστρωσε… Στους Haggard πάλι ο ήχος ήταν μια χαρά σε όλη τη συναυλία. Εϊναι θέμα οργάνωσης και soundcheck όπως και στο principal οι πρώτες συναυλίες Gamma Ray - Helloween και ειδικά Testament ο ήχος ήταν για τα μπάζα… πλέον όμως το έχουν δουλέψει το πράγμα και ο ήχος είναι πολύ ικανοποιητικός… Δεν πιστεύω ότι φταίει ο χώρος…

ρε συ Angmar,μηπως τα παραλες??
:-k:-k:-k
βεβαια γουστα ειναι αυτα…

Μα εννοειται οτι εκφραζω το προσωπικο μου γουστο κι οχι καποια δεδομενη αληθεια.

Και τα επομενα μ αρεσουνε, αλλα δε τραβαω και τα βυζγια μου. Το Θεογονια μονο πηγε να κανει κατι, αλλα μπα.

Εν συγκρισει με τα παλια ε

Εχθες μιλησα με Rotting στο live των Samael και μου ειπαν οτι δεν το κοβουν για Αθηνα…δυστηχως…
…οποτε τρενακι και φυγαμε…

που θα χωρεσουν οι οπαδοι τους στο 8ball

Δε θα χωρεσουν. Θα φτανει ο κοσμος μεχρι την πορτα, θα ειστε σα σαρδελες και οι περισσοτεροι δε θα βλεπετε τιποτα. Εχει γινει στο Αν πριν λιγα χρονια. Τρου στορυ.

πφ,μόνο τα πρώτα 4? :-s[-X Όχι ότι με νοιάζει αφου είναι Θεσσαλονίκη. Μακάρι να μπορουσα να ανέβω βέβαια. Αλλά δε θα πουν το Theogonia γμτ :!: μέγα λάθος! :stuck_out_tongue:
Αντε να έρθουν κι Αθήνα με το καλό.

guests > Disembowel (Germany) & Ravencult οι δικοί μας!8O

Και οι Disembowel Έλληνες είναι, Θεσσαλονικείς…δεν είναι γερμανοί.

Υπάρχουν και Γερμανοί, αλλά λογικά οι Έλληνες θα ναι στο live :stuck_out_tongue:

Ravencult!:thumbup:

Σαν τον Δεκέμβρη του 2007 στην Υδρόγειο.

Saturn Unlock Avey’s Son
Transform All Suffering
Fgmenth
Dynasty From Ice
Snowing Still
Old Coffin Spirit

Αν και δεν μπορούν να πιάσουν το cult feeling εκείνης της εποχής…

Threnody
Quintessence
Sanctus Diavolos

Από τα πιο πρόσφατα.

Σώπα ρε… καλή φάση… εγώ εκείνους τους γερμανούς σκέφτηκα που πέρσι βγάλανε τον πρώτο τους νομίζω… για να βρούμε τους Έλληνες… #-o

πω πω και ravencult!!! Καλη φαση! Ας ελπισουμε σε μια αλλαγη χωρου… :x

Γαμω τις πανελληνιες μου γαμω!:(:(Γαμω και την πολη που μενω γαμω!:(:(Θα ειναι γαματο live…

Τι σχέση έχουν οι πανελλήνιες τον Μάρτη… Η πόλη τι σου φταίει… Αν γουστάρεις πήγαινε… Αλλιώς πάρτο απόφαση… Γενικά κάνουμε ότι γουστάρουμε για να μην το μετανοιώνουμε… 8O8O8O

Eχουν σχεση γιατι οσο φτανει ο καιρος δεν σε παιρνει και για πολλα πολλα!Και οταν υπαρχει μια πληθωρα συναυλιων το συγκεκριμενο διαστημα και ταυτοχρονα πιεση για τις πανελληνιες δεν γινεται να παω σε ολες!:wink:

Καμια σχεση δεν εχει ε. Ολα στο μυαλο ειναι.

Γνωμη σου…Και απ οτι βλεπω σχολιασες μονο την μια προταση απ τις 2 που εγραψα.

Να και το καινουριο αφισετο: