Rotting Christ Live

Δεν επεσα και πολυ εξω στην ‘‘προβλεψη’’ του σετλιστ!8)

Σκουρτζε disembowel λεγονται.:wink:Οι ravencult ειχανε καλο ηχο?Να φανταστω εκτος του CD το μοναδικο παλιο που παιξαν ηταν το dethrone ε?

After Dark I Feel
Athanatoi Este
Enuma Elish
Keravnos Kivernitos
If it ends tomorrow
Khronos
My sacred Path

…αμα δεν επαιξαν αυτα,#-o#-o#-o

Ρε ήταν ΜΟΝΟ από τα 3 πρώτα.
Μάλλον μέχρι και το Triarchy.

Οι Ravencult ακούστηκαν όπως στο studio, setlist δεν ξέρω ακριβώς.
Το dethrone το παίξανε γιατί το θυμάμαι.

Με μια λέξη ήταν ΤΥΠΙΚΑ.
Τον Δεκέμβρη του 2007 είχα περάσει καλύτερα, όχι τώρα ότι δεν πέρασα, αλλά περίμενα περισσοτερα.

Πολυ καλο live ,αν και λιγο…/ακομη κλαιω που δεν επαιξαν το wolfera…πανικος απο κοσμο,αν ημασταν λιγοτεροι θα ηταν καλυτερα, παντως το set list σε γενικες γραμμες ηταν αψογο…:smiley:

Πρωτο ποστ απο μενα, γεια χαρα σε ολους λοιπον. :slight_smile:

Δυνατο το live, πολυς κοσμος (αλλα μπορω να πω οτι μου αρεσε κιολας το στριμωξιδι :stuck_out_tongue: ). Ισως ηθελε κανα 2 κοματια ακομα, αλλα παιδια οτι και να λεμε για τους RC ειναι λιγο. Ειναι, κακα τα ψεματα, το μεγαλυτερο συγροτημα αυτη τη στιγμη στην Ελλαδα, και δεν εννοω μονο στο χωρο του metal.

Να ευχηθω στο Σακη και τα παιδια αλλα 20 χρονια, παντα δυνατα και… αντισυμβατικα.

RESPECT

:twisted:

δεν επαιξαν ουτε ενα κομματι απο dead poem και μετα. Γιατι; :frowning: Καλυτερα που δεν ηρθαν Αθηνα γιατι δεν θα πηγαινα με τετοιο setlist :stuck_out_tongue:

#-o ΕΛΕΟΣ ! Διαβαστε και κανα αρχικο ποστ !
Η συναυλια ειχε αυτο το σετλιστ γιατι παιξανε τραγουδια μονο απο τα αρχικα αλμπουμ.

Aυτα δεν τα παιζουν ποτε live…

Κριμα παντως να ακουγονται τετοιες αποψεις στυλ ‘‘δεν παω με τετοιο σετλιστ’’ γιατι 2 μονο φορες εχουν γινει τα τελευταια χρονια live αποκλειστικα με τετοιο σετλιστ και το ενα τα εσπασε περισσοτερο απο το αλλο.:wink:

και archon και shadows follow ? δεν φτανει που εχασα την συναυλια που τραβηξαν το dvd, τωρα χανω και αυτη, γαμω την αγγλια μου γαμω…

Παιδιά εμένα μου άρεσε πολυ και η playlist και το παθος που βγάλανε αλλά φυσικά και η τιμή να παίξουν μόνο Θεσσαλονίκη…αλλά ήμαρτον με τον ήχο!!
Μπούκωνε, χανόταν σημεία και ήταν υπέρ του δέοντος οξύς!

Σε Ravencult και Disembowel ακομα χειρότερα… Αλήθεια, γιατί έπαιξε ένα death συγκρότημα σε black συναυλία? Δεν ταίριαζε και πολύ!