Rotting Christ

Οι δικαιολογίες για τεχνικά προβλήματα μου θυμίζουν κάτι συνομιλίες που είχα με την nova με κάτι υπέρογκες χρεώσεις που μου έβαζαν πριν φύγω για cosmote. Όταν τους στρίμωχνα στο τηλέφωνο μου έλεγαν πως κόλλησε ο υπολογιστής και δεν μπορούσαν να με ενημερώσουν αυτή την στιγμή.

Ο Πελετίδης γενικά έχει ακουστεί για πολλά καλά που έχει κάνει στην Πάτρα και είναι συμπαθής φιγούρα. Αλλά αν προσπαθεί με κάτι τέτοιες μαλακίες να εξισορροπήσει την κατάσταση και να κρατήσει ευχαριστημένους και τους πιο ακραίους (έρχονται και εκλογές) θα τα φάει τα μούτρα του και θα τα φάει άσχημα. Πολλές κακές δικαιολογίες βλέπω και αυτό δεν είναι ποτέ καλό σημάδι.

1 Like

Αν αυτό ισχύει τότε δεν μπορώ να καταλάβω τι σκατά έχει συμβεί. Μου φαίνεται πολύ απίθανο, ειδικά μετά τις διαστάσεις που έλαβε το θέμα και σίγουρα το έμαθε και ο ίδιος ο Πελετιδης, να πάρθηκε τέτοια απόφαση από αυτόν τον Δήμο. Fuck

!

Την καλύτερη μέρα το δημοσιεύσανε, θεόθεοι.

1 Like

13 Likes

Ωραιος ο Αγγελακας.

Σκατα στους ρασοφορους και τους λακεδες τους. Κριμα που δεν εγινε η συναυλια γιατι προαναγγελοντουσαν εκδηλωσεις απο διαφορα χριστιανογκρουπ, θα ειχαμε ωραιο τζερτζελο.

1 Like

Παιδια αυτο που εγινε ηταν οτι εγιναν ντου απο χρυσαυγιτες και παραθρησκευτικους σε ολα τα σημεια προπωλησης, ξηλωσαν αφισες του λαιβ και απειλησαν κοσμο (μαγαζατορες, πελατες) - εκαναν καταγγελιες και απειλητικα τηλεφωνηματα σε διοργανωτη και δημο.

Αργοτερα, σε οποιοδηποτε μαγαζι συζητουσε να αναλαβει το λαιβ μαζευονταν αμεσα ομαδες χρυσαυγιτων και απειλουσαν πολυ απλα οτι “αν παιξουν εδω στο σπασαμε”.

Δυστυχως ο δημος μπηκε στο παιχνιδακι απ τη λαθος μερια κι εβγαλε ανακοινωση οτι “αυτα ποτε δε συνεβησαν, ειστε ολοι συριζαιοι”.

Αυτα εγιναν. Να ξερετε πως οι οργανωσεις που ακυρωσαν το λαιβ εδω παρακολουθουν το τουρ και θα χτυπησουν και τα υπολοιπα.

1 Like

Αυτά που λες είναι πάρα πολύ σοβαρά. Πέραν του ότι η φάση με τα αυτά τα αποβράσματα αρχίζει να θυμίζει με ανατριχιαστικό τρόπο ένα πασίγνωστο ρητό του μπρεχτ…είναι σαφές ότι κάτι τέτοιο με την ψιλοανοχή της πολιτείας/κοινής γνώμης μπορεί να πάρει διαστάσεις επιδημίας. Θα αφήσουμε τους υπανθρώπους να αποφασίζουν ποιες συναυλίες θα γίνονται και ποιες όχι ;
Νομίζω Αγγελάκας τόπιασε από την αρχή, δεν μιλάμε απλά για 10 καμένους παπάδες , έχει αρχίσει και γίνεται σάπιο.

https://rockoverdose.gr/node-achaias-sosti-i-apofash-mataiosis-tou-live-rotting-christ/?fbclid=IwAR1JLdfetR9GM09JJSvZpBHMXCxSrYFnakSoYVMSbBZ1Eo8yyMt-fPOcyno

Χωρίς σχόλια…

Ο γονέας προστατεύει το παιδι. Τίποτα ασυνήθιστο σε αυτήν την ανακοίνωση.

1 Like

1 Like

που να ρθουν και οι κάψε τον ιερέα

5 Likes

Πάτρα Φεβρουάριος 2016

Για τα Γιάννενα πάντως δεν φαίνεται να ακούστηκε κάτι, λογικά δεν θα υπάρχουν προβλήματα …

Αφήνω αυτό εδώ για να δείτε τι θρησκευτικά φανατισμένοι άνθρωποι υπάρχουν και ζουν ανάμεσά μας.

Για να καταλάβω…τη συναυλία την μπλόκαραν ΧΑγουλίτες, που έχουν/είχαν μέλος τους και βουλευτή σε μπλακ μέταλ μπάντα? Ο Καιάδας τί λέει για όλα αυτά?

χαχαχαχαχαχαχ κλαίω με Αγάθωνα “πού με έμπλεξες” λέει ο καημένος

η μερκούρη είναι σαν τρολ δεν γίνεται να είναι αληθινό αυτό , τα έχει μπερδέψει όλα γάμα τα χαχαχα

1 Like

Καλημέρες, ωραίος χαμός χθες στα Γιάννενα.

2 Likes

Εντωμεταξυ ο Προεδρος της ΝΟΔΕ της Αχαϊας εχει ξεφυγει…

1 Like

Ωραίο το τελευταίο σχόλιο. Μπράβο! Αν σας ενδιαφέρει η χριστιανική πίστη, καταργήστε και τα καρναβάλια που είναι ενάντια και καμία σχέση δεν έχουν με το χριστιανισμό.

Αλλά τι περιμένεις από υποκριτές και χριστιανοταλιμπάν που έχουν κάνει τη θρησκεία μπουφέ. Διαλέγουν μόνο αυτά που τους αρέσουν.

Ρε σκατά σε ΟΛΕΣ τις θρησκείες λέμε!

5 Likes

Δεν υπάρχει η παραμικρή σωτηρία για αυτή την κωλοχωρα και τους χριστιανοταλιμπαν της.
Σκατα στα μούτρα τους.

1 Like