Running Wild are back!

Καθόλου άσχημη, αρκεί να βγάλουν κάτι πιο εμπνευσμένο!

Νταξ τον παίρνουν χοντρά τα γκρουπ ψεύτες κλπ, απο την άλλη αν έρθουν κλασικά πατάω κάνω το τελευταίο μπουρδέλο που χρωστάω για να είμαι εντάξει με το ανεκδοτολόγιο-ημερολόγιο της πλύστρας, φυσικά διασκευάζω κλασικά και δίχνω απο την άλλη στον έτερο χαμένο ισοβήτη-μουνόδουλο, ρίχνω και έναν εμετό στο πάτωμα και αποχωρώ χαρούμενος.Πατήστε μη σας μαμήσω και γρήγορα για να τελειώνουμε.

το “ζευγάρι” είναι η δημιουργική αρχή, ο οίστρος -αν θες…
οι “πεθερές” είναι οι καθαρόαιμες μπίζνες, mentalvortex

Άσε που υπάρχουν μπάντες χωρίς…μάνατζερ στις πλάτες του, χωρίς συμβόλαιο σε δισκογραφική, κ.τ.λ. -και παίζουν για τον εαυτό τους, τους φίλους ([I]κ γκόμενες, οκ δεν αντιλέγω[/I]) για χάριν κοινών σκοπών (π.χ. λαιβ σε καταλήψεις, σε αυτοδιαχειριζόμενα στέκια, κοκ…

Ε; Δεν το ειχα παρει καν πρεφα. Το ονομα της μπαντας δε το θυμομουν, απλα ειχα διαβασει την ανακοινωση / ακουσει τα δυο κομματια που ειχε ποσταρει στο φρεσκο τοτε σαιτ και μετα δε ξανασχοληθηκα. Απο τη στιγμη που δε πηρε κατι αλλο το αυτι μου φανταστηκα πως το βαλε στο παγο…

Ένα είναι το σίγουρο:
Αν κάνουν περιοδεία μην τους περιμένετε εδώ - πολύ δύσκολο.

  1. Ο Rolf δε μπαίνει ποτέ σε αεροπλάνο (OK, το ξεπερνάμε: οδικώς/καράβι/οδικώς)
  2. Παίζουν πολλές ιδιοτροπίες/κυκλοθυμίες
  3. Ρωτήστε τους παλαιότερους αν ξέρουν (εγώ δεν ξέρω) γιατί ακυρώσανε από το Rockwave

Νομιζω οτι η “επισημη” δικαιολογια του, τοτε, ηταν οτι η διοργανωτρια δεν μπορουσε να εγγυηθει την ασφαλη μεταφορα του εξοπλισμου τους (δεν ξερω αν ενοουσε και τα σκηνικα του live κανονια κτλ :p)στην ελλαδα η κατι τετοιο.

Επισης καπου θυμαμαι να εχω διαβασει για “εξωγηινα” κολληματα του αν και οχι κατι συγκεκριμενο…

Ισχύει - δε μασάει όμως … είναι στους εκλεκτούς :lol:

Μου κακοφανηκε λιγο αυτο το reunion, αλλα κλαιν, θελω πολυ να τους δω. Ειτε Ελλαδα ειτε εξω με τον Rasputin…

…ναι, τουλάχιστον νά’ρθουν:):!:

Ελλαδα παρα πολυ χλωμο, μην ελπιζετε τσαμπα…

Angus βαλε την πειρατικη στολη σου και φυγαμε…:stuck_out_tongue:

Μας δουλευει κανονικά ο κύριος Rolf…οκ ειναι δυσκολοι καιροί και οι αφραγκίες πολλές,αλλά οχι και τέτοιο δουλεμα…κανε ενα διαλειμμα ρε ανθρωπε 4-5 χρόνων…κρίμα που έσκασα τοσα λεφτα για το προπερσινο wacken και ελεγα οτι πρόλαβα να τους δω στην τελευταία εμφάνιση τους…μαλλον τα εσοδα απο το dvd θα ηταν υπεραρκετά…bye bye mr rolf…