Saint Vitus / Routes @ An club, 7/7/2012

γαμώτη…

και ήταν ότι έπρεπε για να ξεφύγουμε από τις λαλακίες του ρόκγουέιβ…

παιζουν και οι municipal την ιδια μερα :stuck_out_tongue:

Θα έρθω στα ίσα μου με woven hand την προηγούμενη όπως φαίνεται…

Εχθές το βράδυ πάντως έπαιξαν κανονικά, ενώ με ένα πρόχειρο ψάξιμο δεν βρήκα να αναφέρεται κάπου το περιστατικό. Λογικά θα ακυρωθούν κι άλλες ημερομηνίες αν πρόκεται για εγχείριση, αλλά μου φαίνεται περίεργο να μην το γράφουν τα ενημερωτικά σαιτς. Αν ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω ας πει.

[B][SIZE=“7”]Γαμώτοοοοοοοοοοοοοοο![/SIZE][/B]
Χθες πήρα εισητήριο!!! Και μου έλειπε τόσο καιρό μια καλή doom συναυλία…

Έλεος, χθες πήρα εισιτήριο…

Μήπως όμως είχε τίποτα 50 άτομα προπώληση πάλι;;;

Εμενα με βολεψε η ακυρωση παντως γιατι ειχα λεφτα για ενα μονο live. :stuck_out_tongue: Αρα Woven Hand, εκτος πολυ συγκλονιστικου απροοπτου. Καλα να ‘ναι ο ανθρωπος κατα τ’ αλλα, μου φαινεται λιγο χοντρο να ειπαν κατι τετοιο λογω (πιθανης) χαμηλης προπωλησης.

Γιατί δε μας λένε συγκεκριμένα ποιο μέλος και τί έπαθε ? Ιατρικό απόρρητο ?
Μήπως έπαθε καμιά αποκόλληση αμφιβληστροειδούς ?
Γιατί δε βγαίνει ο κύριος Δούρος στο τηλέφωνο ?

[SPOILER]Κατά τ’άλλα, ακόμη μία ακύρωση συναυλίας…[/SPOILER]

ελα ρε φουστη μου.πραγματικα κηδεια.την πρωτη φορα τους εχασα για λογους ανωτερας βιας και τωρα που καταφερα να παρω αδεια απ τη δουλεια για ν’ανεβω αθηνα ακυρωνεται.τι να πω πια.ονειρο ηταν να τος δω ,αν και θα προτιμουσa με scott reagers.κριμα.

Χαιρετω…

Αν και δεν εχω την παραμικρη σχεση με την διοργανωση, επιβεβαιωνω πως το περιστατικο ειναι αληθες…

Συγκεκριμενα, ο Chandler παρουσιασε το προβλημα και χρειαστηκε χειρουργικη επεμβαση…

Τα υπολοιπα, αναφερονται στην ανακοινωση του διοργανωτη…

τότε ελάτε όλοι στο live των MUNICIPAL WASTE την ίδια μέρα (Σάββατο 7/7) στο Κύτταρο , εισιτήριο 20 Ευρώ !

Εγώ τους είδα προχτές νιανιανιανια

Κρίμα, και έχω κλείσει τρένο στις 7 του μηνός για να κατεβώ να τους δω. Ο άνθρωπος ναναι καλά και θα έχουμε ευκαιρία να τους ξαναδούμε.

:x:x

[SPOILER]σιγουρα θα ήσαν υπέροχοι[/SPOILER]

…κρίμα, το περίμενα αυτό το live:(
:):!:

Tελικά σήμερα παίζουν κανονικά στη Βουδαπέστη όπως και στις υπόλοιπες ημερομηνίες της περιοδείας, εκτός από την Ελλάδα, γιατί είναι το μόνο μέρος που χρειάζεται να πάρει αεροπλάνο για να πάει. Άρα ο Τσάντλερ είναι καλά, απλά έκανε μια εγχείριση, μετά από την οποία ο γιατρός του επιτρέπει να παίξει λαιβ την επόμενη μέρα, αλλά όχι να πάρει αεροπλάνο. Οκ.

Τί διάολο…σιλικόνη στα βυζιά έβαλε και δεν μπορεί να πετάξει;

ή έπαθε αποκόλληση αμφιβληστροειδούς;

Eχει θεμα (φοβια) με τα αεροπλανα…Φανταζομαι πως θα σχετιζεται με αυτο με καποιο τροπο…

Επισης για το συγκεκριμενο, εχει κανει επεμβαση αλλες 2 φορες…Γενικοτερα του συνεστισαν να μην παιξει καθολου, η περιοδεια ηταν να ακυρωθει αλλα ο ιδιος ο chandler ηθελε να συνεχισει…Οσο μπορει τουλαχιστον…Ο παλικαρος που τους ειδε, μπορει να μας πει για την κατασταση του…!!

^ Να τος ο ντοκουμενταδόρος με τα αποδεικτικά στοιχεία.

Με το καλό να μας ξανάρθουν λοιπόν και περαστικά στο γερο-Δαβίδ.