Samuel Jackson Five σε Αθήνα 3/5- Θεσσαλονίκη 4/5

ναι καλά… οι πρώτοι είναι?

Support δεν θα υπάρξει. Την βραδιά απλά θα ανοίξουν δύο Dj που θα πάιζουν post-rock και σχετικούς ήχους!

Η συναυλία ξεκινά 11:30 μόνο και μόνο για να ικανοποιηθούν και όσοι θα ήθελαν να παρακολουθήσουν Champions League

Καλή η ειρωνεία δεν λέω αλλά υπάρχει και κόσμος που θέλει να δει και τον αγώνα του Champions League που είναι νωρίτερα! Επίσης η μπάντα ζήτησε να ξεκινήσει το live όσο το δυνατόν αργότερα ούτως ώστε να μην υπάρξει μεγάλο κενό καθώς έκλεισαν ήδη εισιτήρια για την Κων/πολη και φέυγουν ξημερώματα Πέμπτης!

Ελπίζω να σε κάλυψα!

προηγούμενη Τετάρτη, επίσης με (καλύτερο!) ποδοσφαιρικό αγώνα, οι NO AGE ξεκίνησαν μετά από το σαπόρτ στις 11 παρά κάτι ψιλά κ.ο.κ.
οπότε… περί ορέξεως…

και σε χώρο 350 ατόμων είχαν 72 εισιτήρια! Οπότε κράτα την όρεξη!
Επίσης προφανώς δεν διάβασες τι άλλο έγραψα!. Η μπάντα αναχωρεί για Κων/πολη ξημερώματα Πέμπτης (δεν έχει νόημα να σου αναλύσω τι συμφωνία έγινε με την μπάντα γιατί ούτως ή άλλως δεν θες να καταλάβεις)
Αλλά αυτά σας αρμόζουν. Να έρχονται αμφιβόλου ποιότητας μπάντες,να τα σκάτε και να το παίζετε ειδήμονες κάποιοι από εσας!

άχου το (ο γ@μ@τος διοργανωτής των 21 Μαίων) νευρίασε, και μου λέει και τι μου αξίζει και ότι τα σκάμε και οι 72 μας… Αγοράκι, τα 72 που λες εισιτήρια με τα 120 + άτομα με κατανάλωση, πιθανούς σπόνσορες κτλ… μάλλον υπερκαλύπτουν τα έξοδα των No Age από Αθήνα - Θεσσαλονίκη… τώρα έσυ τραγούδα το υπόλοιπο και καλά να περάσεις…

Επειδή μάλλον εσύ είσαι πολύ λιγότερο από 21 και επειδή είναι ολοφάνερο ότι ελάχιστα ξέρεις από διοργανώσεις σου λέω πως οι εμφανίσεις των No Age τόσο στην Αθήνα όσο και στη Θεσσαλονίκη μπήκαν μέσα από πλευράς παραγωγής (και είναι κρίμα γιατί ο συγκεκριμένος διοργανωτής φέρνει κατά καιρούς πολύ γαμάτα πράγματα). Ούτε γαμάτος το παίζω,ούτε διοργανωτής,αλλά επέτρεψε μου να μην μπαίνω σε διάλογο με κομπλεξικά παιδάκια που κάνουν πως γνωρίζουν από μουσική!
Τράβα δες το Αγγελάκα σου εσύ και τρισχιλιοστή φορά να σου τραγουδά τα ίδια και τα ίδια και άσε όποιον πραγματικά γουστάρει διαφορετικές μουσικές να έρθει!

τελικά απλά κάνεις bump και αυτοδιαφημίζεις τον αρραβώνα σας την Τετάρτη! γεια…

Αν είχα ανάγκη να διαφημίσω το event μου από εδώ θα άνοιγα εγώ το θέμα. Απλά μπήκα για να λύσω τις όποιες απορίες που πραγματικά είχαν κάποιοι!
Αφού στλερεψες από επιχειρήματα την κάνεις. Καλύτερα να ησυχάσει και το κεφάλι μας!

chilax guys

τα παιδιά μας έχουν ήδη έρθει κ είναι τρομερά ορεξάτοι. Είναι έτοιμο λεει να γκρεμίσουν κ τα 2 μαγαζιά που παιζουν στην ελλάδα μιας κ με εμάς ξεκινάει η περιοδεία τους.

Αύριο ΤΩΡΑ Κ44 λοιπον κ μεθαύριο Fuzz Bar. See ya there :wink:

Σοβαρά τώρα, ελπίζω να μην ξαναφέρετε κάποιο σοβαρό group να παίξει στο fuzz (θεσσαλονίκη).

Τόσο χάλια είναι το fuzz?Σε σύγκριση με Gaia και Block 33 φτάνει τίποτα ή μπα?

ΧΑΧΑΧΑ#-o

Ωραίοι ήτανε! Βέβαια ομολογώ ότι έσκασα έχοντας ακούσει 2 κομμάτια μόνο κι αυτά μέσω YouTube αλλά με κερδίσανε.

Το τελευταίο κομμάτι του κανονικού σετ πως λέγεται? Γιατί έσκασα ο άσχετος με άσχετη παρέα και δεν το ήξερε κανείς… :?

Τώρα μόλις άκουσα 2-3 τραγούδια στο youtube… κρίμα που τους έχασα #-o