Satyricon - Τρίτη 23 Ιανουαρίου 2018 Fuzz Live Music Club

Ρε παιδια μονο χαρτι υγειας παιζει παλι σε εισιτήριο η μπορουμε να προμηθευτουμε απο καπου κανονικό τικετο?

Μονο “χαρτι υγειας” παιζει…

Καλά το live δεν χάνεται αλλα και πάλι άλλη μια φορά θα μείνουμε χωρίς να χουμε ένα σοβαρό χαρτί για την ανάμνηση…αηδία έχει καταντήσει πλέον αυτό το θεμα

Καλησπέρα μαγκες έχει ξεμεινει ενα εισητηριο των 16 € για την Τρίτη οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει pm

των 16€ εγραψες,καλα διαβασα?

Σωστό, είναι από το 1+1 της vodafone

αν ο εχεις με ενδιαφερει

Αλλη μια σπουδαια βραδυα μας περιμενει αυριο στο Fuzz…!Παρακατω ειναι και το προγραμμα

Ο ένας άρχοντας πίσω από την τρίαινά του κι ο άλλος τεράστιος πίσω από τα τύμπανά του.
Athens!! ooo oooooo oooo ooo!! τους αποθεώσαμε δεόντως

1 Like

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ, Α Ν Τ Ε Γ Ε Ι Α !!!
Οποιος δεν ηρθε σε αυτο το live, ευχομαι να το μετανιωσει για μια ζωη…
ΕΣΠΕΙΡΑΝ!!! 1 ωρα και 45 λεπτα στην σκηνη, ασταματητο κοπανημα, μουσικαρες, τρελο κεφι και απιστευτη ατμοσφαιρα απο ολο τον κοσμο. Στα 2-3 πρωτα κομματια ο ηχος ηταν λιγο καπως και δεν ηταν καθαρος, μετα ομως…
Εχω δει αμετρητες συναυλιες, η χθεσινη μπηκε στις τοπ-5 που εχω δει.

Υ.Γ. Μακαρι να μην διαλυθουν οπως ακουγεται…

Γαμησανε σύμπαντα οι τύποι, έπαιξαν μέχρι και κομμάτι από το Dark Medieval Times και φυσικά όλα τα γνωστά χιτακια, φοβερή απόδοση, καλός ήχος αλλά όλα τα βλέμματα τα έκλεψε ο Satyr, σπουδαίος frontman!

https://www.setlist.fm/setlist/satyricon/2018/fuzz-club-athens-greece-33e148bd.html

και το setlist, αν θυμάται κάτι κάποιος καλύτερα ας διορθώσει.

Όντως από τους καλύτερους frontmen,αρχοντικός και άνετος. Και πολύ πειστικός τραγουδιστής

Απιστευτοι οι Satyricon δεν το περιμενα αυτο που ειδα!