Savatage-Still The Orchestra Plays

Εχεις απολυτο δικιο…Και Επισης θεωρω πως τ εξωφυλλο ειναι εντυπωσιακοτατο…

και γω αυτο νομιζω. ετσι μας εχουν συνηθισει αλλωστε. αν κρινω και απο το προηγουμενο μπεστ οφ πιστευω πως κι αυτο θα γαμαει.

Και εγω τα εχω, αλλα οπως ειπε και ο AngelCryGr εν ετη 2010 μια τετοια αγορα ειναι αναγκαια και σου κανει κατι οσο να 'ναι…

μονο ρε παιδια που θα γραφει SAVATAGE πανω πρεπει να το αγορασεις…
καλο το εξωφυλλο…

Και μην λησμονούμε, ότι είναι η πρώτη τους κυκλοφορία μετά το 2001:):!:

Επειδη δεν το βρηκα πουθενα και ανυσηχω…Γιατι αργει η κυκλοφορια του? Το εχει αγορασει κανεις?

22/3 κυκλοφορεί

Ειχα διαβασει στο χαμερ οτι κυκλοφορει 1-3…Μαλλον μετατεθηκε…Ευχαριστω οπως και να χει…

Δεν μετατεθηκε παιδια. Απο preorder που εχω κανει στο play.com το πακεταρουν και μαλιστα με 11.99 euro απο 16.99 που ειχε αρχικα εριξαν την τιμη. Αυριο το στελνουν. Δεν μπορω να περιμενω λεμε…δεν μπορω να περιμενω.

Σημερα μου το εστειλαv απο το hmv.co.uk στα ~9-9,5 euro. :slight_smile:

Εγώ πάντως το πήρα χθες από Metal Era και πριν λίγο είδα το dvd που τα σπάει με την ρετρό ατμόσφαιρά του:):!:

η τιμη 11.99 ειναι μια χαρα παντως.
και ας ειναι best…

αυτη τη βδομαδα θα παω να τσιμπισω τη κυκλοφορια των θεων…

Τι εξώφυλλο είναι αυτό πάλι ρε π…τη μου. Απίστευτο…

Σιγα το εξωφυλλο μωρε…Εμενα οπως βλεπεις με αφησε παντελως αδιαφορο…

Αμ, δεν το είδα…

Φαινεται…:stuck_out_tongue: Αστα χαλια…

πρεπι κ γω να το τσιμπησω,ειδε κανεις το live?

σαν best of δεν είναι άσκημο, αλλά θα ήθελα να υπάρχουν τραγούδια απ’ όλους τους δίσκους τους (π.χ., πού είναι το By the Grace of the Witch ρε?). τέλος πάντων…

πάντως θα προτιμούσα να είχε ένα cd με όλες τις διαφορετικές εκτελέσεις των κομματιών τους, που υπάρχουν σαν bonus σε ορισμένες εκδόσεις. καλό θα ήταν να τις μάζευαν όλες μαζί. τέλος πάντων στο τετράγωνο.

ευτυχώς είναι απ’ τις μπάντες που δεν έχουν ξεκωλιαστεί να βγάζουνε μπεστ οφς.

…και το dvd, μια χαρά είναι και το κάνει πολύ καλό το πακέτο:):!:
Κιέχει μια γερή δόση νοσταλγίας:):!: