Saxon - Into The Labyrinth

Τα 5 πρώτα είναι και γαμώ.Μετά αδιάφορα.
Πάντως ενώ άκουγα τα 5 πρώτα, λέω, τι γίνεται εδώ;Αν συνέχιζαν έτσι θα έβγαζαν το καλύτερο album από εποχής solid fuc%ing cock. Πραγματικά ήταν έκπληξη αυτό που άκουσα δεν το περίμενα.

Παίζει τίποτα στο Ιουτούβι?

Όλα.

Πρώτη ακρόαση,ο δίσκος είναι μια μικρή έκπληξη

Ελα φτιαξτε με. Περιμενω να μου πειτε οτι ειναι ισαξιο τουλαχιστον του Inner Sanctum. Αυτο και μονο θα το κανει γαματο.

Προσωπικά θα στο πω.Μπορεί να υπερβάλλω θα δείξει στην πορεία,αλλά προς το παρον στο λέω!:smiley:

Great success…8)

Πολυ ωραιο NWOBHM

Ο δίσκος απλά τα σπάει!!!

Δεν ξέρω αν έχετε μάθει ποιους θα πάρουν για support στο ευρωπαϊκό tour…

Iced Earth :smiley:

¶κουσα τα περισσότερα κομμάτια, και μπορώ να πω ότι, παρότι κατώτερο του ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΟΣ Inner Sanctum, είναι ένας πολύ καλός δίσκος, σίγουρα καλύτερος από το Lionheart.

Μπράβο ρε Biffτέκι!!!

Aυτο ηταν απλα αστεϊσμος ή το ειδες καπου??

Καθόλου αστεϊσμός, στο πρώτο live με τους Motorhead στο Holmfirth είχε γίνει και ένα άτυπο forum meeting και ο manager των Saxon είπε στα παιδιά εκεί ότι το πιο πιθανόν είναι να κάνουν tour με τους Iced Earth. Επίσης έξω από το venue υπήρχαν αφίσες για το live στο Wolverhampton (16 Απρίλη νομίζω) όπου έγραφε “special guests: Iced Earth”. Εκτός αυτού έχουν ήδη κλείσει live στην Κροατία για το tour με τους Iced Earth.

Τώρα τι να πω, αποκλείεται να μην ισχύει, αφού από πέρσι έλεγαν ότι ήθελαν να βγουν σε tour μαζί τους. Είναι και στην ίδια εταιρία…

Α, ο Biff είχε πει ότι μάλλον θα ξεκινήσουν από Ελλάδα το tour αλλά στο τελευταίο post στο blog τους ανάφερε ότι θα αρχίσουν από Αγγλία στις 23 Απριλίου οπότε μάλλον δεν ισχύει αυτό. Αυτό με την Ελλάδα πάντως το έχει γράψει σε video ένας γνωστός μου από το forum τους και το έχει ανεβάσει και στο myspace του. :-k

Ενδιαφερον… Thx a lot. :slight_smile:
Περιμενω με ανυπομονησια! :smiley:

Saxon και κακός δίσκος ειναι 2 εννοιες εκδιαμέτρου αντίθετες…Μακαρι και αλλες μπαντες (νεοτερες ειδικά) να είχαν τον δυναμισμό,τον συνθετικό οίστρο και το μεράκι τους…Saxon ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ…

Όπως καταλαβαίνεις όλα αυτά θα ανακοινωθούν με το press release του Into the Labyrinth. Είναι κουλό να έρθουν για δυο live από Αμερική και με τόση χρονική διαφορά μεταξύ τους… Ότι μαθαίνω θα το γράφω πάντως :wink:

Να κάνω και εγώ τη ποζεριά μου, ορίστε τα καινούργια μπλουζάκια που λογικά θα τα χαρούμε και εμείς :smiley: Αυτό μου το έστειλε ένας φίλος από τη συναυλία στο Brighton. Βγήκε λίγο κουνημένη όμως :roll:

[CENTER][/CENTER]

Έτσι ρε αρρώστιαααααααααα

Υ.Γ. Συγνώμη αν έχω βγει off topic :?

Σε συγχωρώ. Κι εγώ έχω Biffτεκίτιδα 5ου βαθμού… ΟΛΟΙ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΡΕΕΕΕ!!!

Παρ’ότι αντιπαθώ τους iced earth οφείλω να ομολογήσω πως ένα πιθανό live με saxon θα ήταν κάτι πολύ πολύ πολύ καλό

Έχει καναδυό κομματάρες (Batallions Of Steel, Valley Of The Kings) αλλά δυστυχώς δεν φτάνει το επίπεδο των 2 προηγούμενων κυκλοφοριών (κυρίως του συγκλονιστικού Inner Sanctum) Χωρίς αυτό να σημαίνει ότι το άλμπουμ είναι κακό. Όπως και να’χει αναμένεται άλλο ένα καθηλωτικό τους live επί ελληνικού εδάφους!

Εκανα ακροασεις στο tube των πρωτων κομματιων κ μ αρεσαν…Εκτεταμενη αποψη αργοτερα.

Μαμάτη η μπλούζα, μαμάτος και ο δίσκος, άντε και με μια μαμάτη συναυλία κατά δω:roll::!:

Άντε με το καλό να βγει και με το ακόμα καλύτερο να μας έρθουν !!!8)8)8)8)8)8)
(η πιθανότητα με iced earth είναι βγαλμένη από όνειρα …)

ps1 η μπλούζα τα σπάει 1!!!
ps2 ωπ ο toyotaTRD στο rocking :p:p:p