Saxon

Πολύ καλοί αντικαταστάτες!

Ο DiMeo τραγουδάει ακόμα στους Riot και είναι ΦΩΝΑΡΑ. O Terrana έχει καταντήσει ανέκδοτο, αλλά είναι καταπληκτικός και live που τον έχω δει…

O DiMeo παραλίγο το '92 να γινόταν τραγουδιστής των…Deep Purple!!!

Τουλάχιστον στη συναυλία ήταν ο Τirrelli.

edw pou ta leme o tirelli kolaei kalytera gia na gyrisoun se pio heavy monopatia oi riot.
o dimeo den paeu na nai poly kalos !

tespa…

επιτελους ηρθε η ωρα που ολοι περιμεναμε:θα δουμε απο κοντα τον υπερτατο,ανυπερβλητο,τελειο,ΘΕΟ BYFORD

power up the sound to rock the nations που λεει και ο θεος…

AKOMA PONANE T’AYTIA MOU APO TA SFYRIGMATA TOU BIFF STO GAGARIN…

O APRILIS EINAI KONTA

Ξεκινησε η ευρωπαικη περιοδεια,να και το set list τους απο το Αμστερνταμ:

01. State Of Grace
02. Let Me Feel Your Power
03. If I Was You
04. Killing Ground
05. Witchfinder General
06. The Great White Buffalo
07. (Requiem) We Will Remember
08. Power And The Glory
09. Are We Travellers In Time
10. Forever Free
11. Red Star Falling
12. To Hell And Back Again
13. I’ve Got To Rock (To Stay Alive)
14. Atilla The Hun
15. Dallas 1PM
16. 747 (Strangers In The Night)
17. And The Bands Played On
18. Princess Of The Night
19. Wheels of Steel
20. Denim And Leather
21. Ashes To Ashes

Ama leme 8eoi. 8eoi! Me oli ti simasia tis le3is.21 kommatia set oxi koroidies!Saxon kai ta miala sta kagela reeeeee!

Έτσι, έτσι… Και την προ-προηγούμενη φορά, παρ΄ότι με 2 support παίξανε σχεδόν 3 ώρες. Όχι σαν κάτι μ@#$%%^να με 2 - 3 δίσκους που μου παίζουνε 1 ώρα με το ζόρι… Όλοι αυτοί είναι γερασμένοι και όχι οι Saxon (και οι κάθε Saxon) [-X [-X [-X

πωπωπω…σπέρνει…αυτά είναι… :band:

Toυς έχω δει ήδη 3 φορές και πάω για 4η…Οταν άλλοι πάιζουν 1 ώρα και 40 λεπτά :-- οι Saxon συνεχίζουν (παράφραση από την Duracell) :lol:

το εισιτηριο απ’οσο ξερω κανει 30? αλλα εχουν βγει ακομα? που εχει?

Eλα ντε. Δε λενε. Τεσπα εγω μαλλον θα παω.8)

αυτη την φορα θα παω! καθε χρονια το ακυρωνω αλλα φετος θα παω!:wink:

Πλακα κανεις !!!:? :? :? :?

A ρε bluezlick τι αμαρτία έχεις κάνει; Άντε γρήγορα να ρεφάρεις. Θα σου φύγει το κεφάλι.Θυμάμαι την πρώτη φορά που τους είδα το 1996 στο Rock Of Gods όπου είχαν αντικαταστήσει τους Motorhead( και είχα καταρχήν ξενερώσει απίστευτα). Παραμιλούσα για μέρες

σοβαρα μιλαω!

ειναι μεγαλη groupara κ μου αρεσουν πολυ!

ρε μην νομιζετε ακομα κ ενας χιππης κριβει μεσα του εναν καφρο!:lol: :stuck_out_tongue: :wink:

crabsody
βλακια μου ηταν που δεν πηγα μια χρονια που επαιζε drums ο Randow(eloy) :frowning:

ωραιος! ετσι φαινεται ο ανοιχτομυαλος φιλομουσος!:wink:

Δεν μας τα λες καλα!!! Μου φαινεται οτι δεν τηρεις το οριο που εχεις βαλει εσυ ο ιδιος στη μουσικη, μεχρι 31/12/1979 μας ελεγες!!!:stuck_out_tongue: