Scorpions αθηνα 27/10/2010

ναι αλλά την ερχόμενη είναι 28 και αργία :wink:
Scorpions ρεεεεεεεε

εχεις ποιντ… :wink:

Ρε οποτε και να 'ναι δεν μας πειραζει, απλα Σαβ/κο θα ελεγε καλυτερα, γιατι πολλοι θα δουλευουν Τεταρτη και θα ειναι πιο ζορι για αυτους…

οκ, μετα τη δουλεια κατευθείαν ΣΕΦ για τρελλό πάρτυ…

Δεν θυμαμαι να εχει γραφτει καπου νωριτερα, αλλα χθες στους Αρβυλες βγηκαν κατι κοριτσακια :roll: για να παιξουν τη μουσικη τους και ανακοινωσαν οτι θα ανοιξουν τους Σκορπιους μαζι με τον Γακη. Βλεπω τους Γκαστζηδες να τους παιρνει το ποταμι.

Διοτι μου φαινεται λιγο κουλο να ειναι ο Γκας στο γυρω-γυρω ολοι με τον Οζι (δεν εχω κοιταξει παντως το προγραμμα, βαριεμαι), να καβαλαει αεροπλανο για Ελλαδα ωστε να κανει μια συναυλια που αναβληθηκε ενω ειναι σαπορτ και να ξαναφευγει στα καπακια για να συνεχισει περιοδεια με τον μαντμαν.

Ενιγουεϊ, θα δουμε…

7 και απόψε…

εισιτηρια υπαρχουν και για κερκιδα στο ticketarena.gr

Αντε μια βδομαδα εμεινε αν πανε ολα καλα, μην γινει παλι καμμια στραβη…

Που γίνονται προπωλήσεις (αν μείνανε ακόμα), εκτός από διαδικτυακά; Στο site της tickethouse δεν το είχε στη λίστα.

+1, μήπως ξέρει κανείς;

χτες τηλεφωνησα στο tickethouse και μου είαν ότι έχουν λίγα μόνο 55αρια…

Μια πληροφορία ρεε παιδιά. Οι Firewind θα παίξουν τελικά;;;;;

Κάπου νομίζω διάβασα ότι θα παίξουν αλλά δε θυμάμαι που!

ναι ναι… θα παιξουν κανονικα, το γραφει στο myspace τους :slight_smile:

Υπολογίστε να μας παίξουν και κανένα μπόνους τρακ… έτσι για να’χουμε ενθύμιο!

δεν νομίζω ότι είναι η τελευταία τους συναυλία στην Ελλάδα. υπάρχει και το 2011 :wink:

ποιος ειπε οτι ειναι η τελευταια τους συναυλια στην Ελλαδα??? το 2011 που θα κανουν περιοδεια?? θα ξαναρθουν και θα τους ξαναδουμε!

Σιγά μην δεν ξανάρθουν. Τι λέτε ρε παιδιά; Εδώ θα κλείσουν τη διεθνή τους πορεία, λέω γω. Εντός έδρας, Καραϊσκάκη, 40000 κόσμος και dvd της συναυλίας.

εμ, έτσι είναι τα πράγματα…

Nαι, αλλά μπόνους τρακ θα παίξουν για να’χουν να λένε όσοι δεν έρθουν “Ωχ, ρε μ… κοίτα τι έχασα!”